1874
1955
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1687173 بازدید | 290084 پست
بچه ها از محدثه‌ خبری نیست 🤔🤔

اخرین خبری که ازش در دسته قرار بود امروز با کالری شماری کیون ما رو به خاک بماله😂😂😂 بعد از اون نامبرده روعیت نشده است 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

بوگو بوگو 😊

الان یکی زنگ زد خونمون

صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود 

بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره میگه چطوری عزیزم؟ نوه هات خوبن؟ 😂😂😂😂

منم گفتم نازنین من مگه نوه دارم؟ 😂😂😂😂

اونم گفت فلانیو میخواستم

گفتم پس اشتباه گرفتی

اونم قطع کرد😂😂😂😂😂😂

گروه آبی💙قد 161، وزن اولیه 73.500، وزن هدف 65    هیچ چیز نشد نداره وقتی همه هستی در حال شدنه
1965
😂😂😂😂😂 امروز فقط آب میخوره😂😂😂😲😲😲 کدوم آب🤔🤔🤔

همون آبی که بوی گندااااب میدههه(با لهجه اهنگ مدیری تو تیتراژش شبهای برره میخوند بخونش)

😂😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
1967
بامداد جون شوک چطوره میشه یه توضییح بدی 

عزیزم شوک برای کساییه که بالای پنج شش کیلو کاهش داشتن یا کالری اشتباه مصرف کردن و الان استپ کردن

روز اول بالای ۲۰۰۰ کالری به اضافه ی فست فود 

روز دوم زیر ۵۰۰ 

روز سوم کالری رژیم  (یعنی وزن ضربدر بیست منهای صد) 

روز چهارم کالری رژیم یا خگخ  

روز پنجم ۵۰۰ 

روز ششم کالری رژیم  

روز هفتم ۵۰۰ 

روز هشتم وزن کشی 

برای عضو شدن تو تاپیک لاغری اینو بخونید👈🏻👈🏻 عضویت    اگه انگیزه ت کم شد @آلاهیدا رو تگ کن اوشون مسئول تزریق انگوزه هستن 😄    دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمــــــــــٰـار ⭐️ وزن شروع ۸۲  🥴👈🏻  وزن فعلی ۵۵. 😎💪🏻  لطفا درخواست دوستی ندید 🙏🏼♥️

[QUOTE=73551196]بچه هااااااااااا یه سوتی بزرگ😂😂😂😂😂😂😂😂 یا خداااااااااااا😅😅😅😅😅 چقدر گیجم من اخه

چیه ؟؟؟؟؟

برای عضو شدن تو تاپیک لاغری اینو بخونید👈🏻👈🏻 عضویت    اگه انگیزه ت کم شد @آلاهیدا رو تگ کن اوشون مسئول تزریق انگوزه هستن 😄    دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمــــــــــٰـار ⭐️ وزن شروع ۸۲  🥴👈🏻  وزن فعلی ۵۵. 😎💪🏻  لطفا درخواست دوستی ندید 🙏🏼♥️
الان یکی زنگ زد خونمون صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود  بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره می ...

@بامدادخمار  

اینو بخون😂😂😂😂😂

گروه آبی💙قد 161، وزن اولیه 73.500، وزن هدف 65    هیچ چیز نشد نداره وقتی همه هستی در حال شدنه
بیییتلبییییتتت کی بودی تو👊👊😂😂😂 از سها یادبگیر ببین یه پاش کوهه ی پاش مسجد  دعا کمیل میخون ...

😂😂😂

1976
چه جالب منم حلیم با نمک میخورم    

درستشم همینه 😍😍

سلام  @شهرزاد۹۳   @soohaaa   خوبین عزیزای من؟

سلام عزیز دلم  تثبیت رفتنت مبارک عجقم    

مائده جون تو نزدیک به 90 کیلو بودی . تو نزدیک به 18 کیلو کم کردی .

الان خوش اندامی رو فرمی یه دختر با اضافه وزن نیستی .پس اونقدر خوشحال باش که هرچی حس خوب هست رو یجا تو خودت جمع کنی

ازینکه تونستی شاخ غول زندگیت رو که عامل خیلی از بحرانهای روحی  هست روبشکنی با افتخار سرتو بالا بگیرو بخودت افتخار کن     همینجور که ما بهت افتخار میکنیم  

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊
الان یکی زنگ زد خونمون صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود  بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره می ...

😂😂 الان نشسته داره واسه خانوادش تعریفتو میکنه