1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571792 بازدید | 115844 پست
بچه ها از محدثه‌ خبری نیست 🤔🤔

اخرین خبری که ازش در دسته قرار بود امروز با کالری شماری کیون ما رو به خاک بماله😂😂😂 بعد از اون نامبرده روعیت نشده است 

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

بوگو بوگو 😊

الان یکی زنگ زد خونمون

صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود 

بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره میگه چطوری عزیزم؟ نوه هات خوبن؟ 😂😂😂😂

منم گفتم نازنین من مگه نوه دارم؟ 😂😂😂😂

اونم گفت فلانیو میخواستم

گفتم پس اشتباه گرفتی

اونم قطع کرد😂😂😂😂😂😂

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
892
اخریم خبری که ازش در دسته قرار بود امروز با کالری شماری کیون ما رو به خاک بماله😂😂😂 بعد از اون نام ...

😂😂😂😂😂

امروز فقط آب میخوره😂😂😂😲😲😲

کدوم آب🤔🤔🤔

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
😒😒😒 @نیییییییکی    مادر یکی اینجا  به رگباریت نیاز مُبرَم داره خودتو برسون😊

😂😂😂دیدمش بهش‌ رحم‌ کردم این بار رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
😂😂😂😂😂 امروز فقط آب میخوره😂😂😂😲😲😲 کدوم آب🤔🤔🤔

همون آبی که بوی گندااااب میدههه(با لهجه اهنگ مدیری تو تیتراژش شبهای برره میخوند بخونش)

😂😂😂😂

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
1140
بامداد جون شوک چطوره میشه یه توضییح بدی 

عزیزم شوک برای کساییه که بالای پنج شش کیلو کاهش داشتن یا کالری اشتباه مصرف کردن و الان استپ کردن

روز اول بالای ۲۰۰۰ کالری به اضافه ی فست فود 

روز دوم زیر ۵۰۰ 

روز سوم کالری رژیم  (یعنی وزن ضربدر بیست منهای صد) 

روز چهارم کالری رژیم یا خگخ  

روز پنجم ۵۰۰ 

روز ششم کالری رژیم  

روز هفتم ۵۰۰ 

روز هشتم وزن کشی 

تثبیت در عید 👉🏼👉🏼
همون آبی که بوی گندااااب میدههه(با لهجه اهنگ مدیری تو تیتراژش شبهای برره میخوند بخونش) 😂😂😂😂

😂😂😂😂آره خودم هم همون جوری خوندم‌ یه آی بله هم بهش اضافه‌ کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
الان یکی زنگ زد خونمون صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود  بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره می ...

@بامدادخمار  

اینو بخون😂😂😂😂😂

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1103
😂😂😂😂آره خودم هم همون جوری خوندم‌ یه آی بله هم بهش اضافه‌ کردم

😂😂😂😂😂

سلام  @شهرزاد۹۳   @soohaaa   خوبین عزیزای من؟

سلام عزیز دلم  تثبیت رفتنت مبارک عجقم    

مائده جون تو نزدیک به 90 کیلو بودی . تو نزدیک به 18 کیلو کم کردی .

الان خوش اندامی رو فرمی یه دختر با اضافه وزن نیستی .پس اونقدر خوشحال باش که هرچی حس خوب هست رو یجا تو خودت جمع کنی

ازینکه تونستی شاخ غول زندگیت رو که عامل خیلی از بحرانهای روحی  هست روبشکنی با افتخار سرتو بالا بگیرو بخودت افتخار کن     همینجور که ما بهت افتخار میکنیم  

1170