1874
1955
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1686523 بازدید | 290084 پست
عشقم کاهش این هفتت چقدر بوده ؟ 

عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

تاریخ شروع ۹۹/۷/۱ وزن شروع ۷۸ وزن این هفته ۷۶ دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ شدم ۷۶ پس بقیه راهم میتونم تا برسم به هدفم ۶۳
از بس ضدعفونی کردم وبا دستکش کارکردم

همونه دیگه دستش حساس شده کرم نرم کننده بزن و دستت رو نخارون دستکش نمیتونی بپوشی بدتر میشه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
وزن دیروز؟

دیروزکه گفتم گلم پری ام وزن نکردم اخریم وزنم مال چنــ.د هفته پیش۸۴بود این چند هفته شاید زیاد شده باشم همون ۸۵رودرنظربگیر بی زحمت

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

📣📣📣📣📣📣📣📣📣

💚💚💚💚

بچه ها مجبورم هشتک سبز را عوض کنم چون با هشتک سبز  سری قبلی قاطی شده..🤦‍♀️

تا اطلاع ثانوی صبر بنمایید...🎈

🌸 سرگروه نارنجی🧡🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۳🏆🎉🎉🎉.... قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گروه.سبز#  ‍

💚💚💚💚💚

👈👈👈سبزی های رژیمی سلاام🌸🌸🌸

✔️نکات مهم و جدید را داخل همین هشتک گروه. سبز میزارم و میتونید داخل امضام پیداش کنید...

✔️اینجوری هم اگه وقت نداشتید کل صفحات را بخونید، با خوندن هشتک ها مطلبی را جا نمیزارید.

✔️لطفا داخل هشتک سبزها چیزی ننویسید تا تعدادش بالانره.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🌸 سرگروه نارنجی🧡🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۳🏆🎉🎉🎉.... قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
1983
عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

باشه گلم این هفته ایشالله یه کاهش تپل داشته باشی 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بچه ها دستم نابود شده 😢😢😢ورم کرده و اگزما و قرمزی 

وای چرا اینجوری شده؟حساسیت دادی به چیزی؟؟

گروه بنفش:قد۱۶۸ وزن اولیه۹۱/۶۰۰،فعلی 87/۵۰۰💕وزن هدف۶۵💕 تاریخ شروع۹۸/۱۲/۱۰
تگ نشدی فک کنم نازار. @کابوووس   ☝

مرسی عشقم💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
الان همه ي مهساهای  ني ني سايت ميريزن اينجا     من درگیر شمارش ( و )شدم ...

عزیزم😂😂😂😂

درست شد😙

من همانم که دل از دنیا بریدم با غمت آتش به باران میکشیدم هر چه خواستی خواستم عشقی ندیدم       

@sepiiiiiideh   سلام عزیزم من وزن شروعم دقیق بگم ۷۹/۹کیلو بودم االان بعد از تقریبا ده روز ۷۷/۷ شدم گلم

گروه زرد 💛💛💛وزن اولیه ۷۹/۷۰۰ 🤪وزن هدف ۵۸😎وزن فعلی ۷۰/۸۰۰تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۱/۲۴ 💕استاد تغییر باشیم ...نه قربانی تقدیر💕
1967

گزارش#      @sepiiiiiideh    

گزارش
ص: ۱/۴لواش+ن قوطی پنیر+قند ۱۲۴کالری
ن:۲کفگیرماکارونی۳۴۶کالری
م و:چای وقند
شام:عدسی۲ملاقه    ۴۰۵کالری
تا الان شد۸۹۷حالا۱۰۰هم بذارم براشیر.کالریم پر نمیشه باز.تا شب اصلاح میکنم
ورزشم انجام دادم: ۲۳۰۰گام+۱۲مین قدرتی+۴۰دراز نشست
آب:۷لیوان
مجاز۱۷۰۰.    مصرفی:.897فعلا

گروه بنفش:قد۱۶۸ وزن اولیه۹۱/۶۰۰،فعلی 87/۵۰۰💕وزن هدف۶۵💕 تاریخ شروع۹۸/۱۲/۱۰
والا من یه ماه بکوب دمبل زدم موز هم خوردم با بادوم‌زمینی خیلی شل بود می می هام یکم جمع شد خوبه ولی ...

باشه،مرسی😘

سرگروه طلایی❤❤❤تثبیت❤❤❤وزن ۵۸کیلو                    شاید سخت باشه،اما غیر ممکن نیست.تغییرات وزنی در تثبیت:۵۷/۸۰۰👈۵۶/۶۵۰ 👈۵۷/۵۵۰👈۵۷/۸۵۰😊

گروه.سبز#

💚💚💚💚💚

گروه سبز💚💚💚

👈👈👈قوانین تاپیک:

✔️توضیح رژیم را با دقت بخونید.( داخل امضای استاتر)و برنامه اصلی

✔️نکات مهم و جدید را داخل هشتک سبز توی امضام میزارم.. همیشه چک کنید... بعدا نگید نمیدونستم...

✔️اگه یکی بیاد بگه من فلان چیزوو نمیدونستم، درصورتیکه قبلا توضیح داده شده، اخطار میگیره.🔪

✔️هر شب ، یه گزارش کامل از برنامتون بدید.(۳ بار خطا، حذف)

✔️هر هفته، فقط یکشنبه ها قبل ساعت ۱۲ اعلام وزن.بعدش لیست بسته میشه.داخل تاپیک اصلی من را تک کنید برای وزنتون...( وزن هفته قبل... وزن الان...)(۲ بار خطا، حذف)

✔️سایز دهم هر ماه داخل تاپیک سایزبزارید...سایزقبل و بعد و هدف بزارید که بشه راحتتر کاهشا را تشخیص داد..من را پایین سایزاتون تک کنید.(۲ بار خطا، حذف)

✔️موقع پری وزن و سایز نکنید.. با این علامت🎈منو یکشنبه‌ حتما خبر بدید تا داخل لیست وزن بزارمتون..

✔️هر ماه چالش جدید میزارم.

✔️سعی‌کنید رقیب رژیمی داشته باشید.

✔️کاری داشتید من را ریپ یا تک کنید.

تو.میتونی💪💪💪

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

بله  البته پریودم نمیدونم درسته یا ن روز آخرمم بود

چند بود گلم؟؟؟

درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
برنجمو کم کنم ک باز کالریم پر نمیشه 

چرا پر نمیشه؟؟؟

ب حاش میان وعده هاتون ب جای دوبار...چهار بار کن

میوه زیاد بخور

مغزی جات زیاد بخور

لبنیات

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
8
خخخخ ممنون میخوام تخم مرغ بخورم 🥴 شب جایی دعوتم کالریم خراب نشه منتظر تخم مرغم 🤣شوهرم ۳ میاد 

نوش جووونت😂😂😂

چالش جدید💛سرگروه زرد💛                                                                                                                                             وزن شروع: ۷۶....هدف : ۵۴ 🏅🏆...وزن الان : ۵۳/۵۰۰ » » ۵۳/۴۰۰  » » ۵۳/۷۰۰ » » ۵۳/۸۰۰ .....قد:۱۶۸                                                                                    همراه با بامدادخمار عزیزم                                                                  🌺🌿هر لحظه که تسلیمم در کارگه‌تقدیر🍀آرام‌تر از آهو، بی‌باک‌ترم از شیر🍀هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر🍀رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر🌿
نوووش. منم پلو با تون ماهی دارم. هوس انداختیم. دارم سالاد شیرازی درست میکنم😁

نوووووووش جوووونت،، 😋😋😋

😂😂😂

خوشمزس😍

چالش جدید💛سرگروه زرد💛                                                                                                                                             وزن شروع: ۷۶....هدف : ۵۴ 🏅🏆...وزن الان : ۵۳/۵۰۰ » » ۵۳/۴۰۰  » » ۵۳/۷۰۰ » » ۵۳/۸۰۰ .....قد:۱۶۸                                                                                    همراه با بامدادخمار عزیزم                                                                  🌺🌿هر لحظه که تسلیمم در کارگه‌تقدیر🍀آرام‌تر از آهو، بی‌باک‌ترم از شیر🍀هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر🍀رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر🌿
چند بود گلم؟؟؟ درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

۸۶.۶۰۰

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خخخخ من تو لیست توم سهیلا توام تو لیست من دقت کرده بودی 🤣

اره دیدم. ولی تگت نمیکنم😀.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
1718