1735
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1650394 بازدید | 290084 پست
عشقم کاهش این هفتت چقدر بوده ؟ 

عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

گروه آبی💙       وزن اولیه ۱۲۵       وزن شروع چالش۷۵.۳۰۰    وزن فعلی ۷۳.۹۰۰    هدف ۶۳  تاریخ شروع چالش ۸ تیر ۹۹
از بس ضدعفونی کردم وبا دستکش کارکردم

همونه دیگه دستش حساس شده کرم نرم کننده بزن و دستت رو نخارون دستکش نمیتونی بپوشی بدتر میشه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن فعلی ۶۸.۹۰۰😍وزن هدف ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

📣📣📣📣📣📣📣📣📣

💚💚💚💚

بچه ها مجبورم هشتک سبز را عوض کنم چون با هشتک سبز  سری قبلی قاطی شده..🤦‍♀️

تا اطلاع ثانوی صبر بنمایید...🎈

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚سرگروه سبز💚  گروه.سبز#🌸چالش چوب#.(تیکر چالش۸۶ روزلاغری)  🌸  ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامدادخمار 🌸.                  شروع:۵۸ 🏃‍♀️الان:۵۷/۸۰۰🏃‍♀️ هدف: ۵۳🏆.... قد: ۱۶۷🌸                               استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

گروه.سبز#  ‍

💚💚💚💚💚

👈👈👈سبزی های رژیمی سلاام🌸🌸🌸

✔️نکات مهم و جدید را داخل همین هشتک گروه. سبز میزارم و میتونید داخل امضام پیداش کنید...

✔️اینجوری هم اگه وقت نداشتید کل صفحات را بخونید، با خوندن هشتک ها مطلبی را جا نمیزارید.

✔️لطفا داخل هشتک سبزها چیزی ننویسید تا تعدادش بالانره.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚سرگروه سبز💚  گروه.سبز#🌸چالش چوب#.(تیکر چالش۸۶ روزلاغری)  🌸  ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامدادخمار 🌸.                  شروع:۵۸ 🏃‍♀️الان:۵۷/۸۰۰🏃‍♀️ هدف: ۵۳🏆.... قد: ۱۶۷🌸                               استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1718
عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

باشه گلم این هفته ایشالله یه کاهش تپل داشته باشی 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بچه ها دستم نابود شده 😢😢😢ورم کرده و اگزما و قرمزی 

وای چرا اینجوری شده؟حساسیت دادی به چیزی؟؟

گروه بنفش:قد۱۶۸ وزن اولیه۹۱/۶۰۰،فعلی ۸8/3۰۰💕وزن هدف۶۵💕 تاریخ شروع۹۸/۱۲/۱۰
تگ نشدی فک کنم نازار. @کابوووس   ☝

مرسی عشقم💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
الان همه ي مهساهای  ني ني سايت ميريزن اينجا     من درگیر شمارش ( و )شدم ...

عزیزم😂😂😂😂

درست شد😙

من همانم که دل از دنیا بریدم با غمت آتش به باران میکشیدم هر چه خواستی خواستم عشقی ندیدم       

@sepiiiiiideh   سلام عزیزم من وزن شروعم دقیق بگم ۷۹/۹کیلو بودم االان بعد از تقریبا ده روز ۷۷/۷ شدم گلم

گروه زرد 💛💛💛وزن اولیه ۷۹/۷۰۰ 🤪وزن هدف ۵۸😎وزن فعلی ۷۰/۸۰۰تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۱/۲۴ 💕استاد تغییر باشیم ...نه قربانی تقدیر💕
1760

گزارش#      @sepiiiiiideh    

گزارش
ص: ۱/۴لواش+ن قوطی پنیر+قند ۱۲۴کالری
ن:۲کفگیرماکارونی۳۴۶کالری
م و:چای وقند
شام:عدسی۲ملاقه    ۴۰۵کالری
تا الان شد۸۹۷حالا۱۰۰هم بذارم براشیر.کالریم پر نمیشه باز.تا شب اصلاح میکنم
ورزشم انجام دادم: ۲۳۰۰گام+۱۲مین قدرتی+۴۰دراز نشست
آب:۷لیوان
مجاز۱۷۰۰.    مصرفی:.897فعلا

گروه بنفش:قد۱۶۸ وزن اولیه۹۱/۶۰۰،فعلی ۸8/3۰۰💕وزن هدف۶۵💕 تاریخ شروع۹۸/۱۲/۱۰
والا من یه ماه بکوب دمبل زدم موز هم خوردم با بادوم‌زمینی خیلی شل بود می می هام یکم جمع شد خوبه ولی ...

باشه،مرسی😘

گروه طلایی❤❤❤تثبیت❤❤❤وزن ۵۸کیلو                    شاید سخت باشه،اما غیر ممکن نیست.تغییرات وزنی در تثبیت:۵۷/۸۰۰👈۵۶/۶۵۰ 👈۵۷/۵۵۰👈۵۷/۸۵۰😊

گروه.سبز#

💚💚💚💚💚

گروه سبز💚💚💚

👈👈👈قوانین تاپیک:

✔️توضیح رژیم را با دقت بخونید.( داخل امضای استاتر)و برنامه اصلی

✔️نکات مهم و جدید را داخل هشتک سبز توی امضام میزارم.. همیشه چک کنید... بعدا نگید نمیدونستم...

✔️اگه یکی بیاد بگه من فلان چیزوو نمیدونستم، درصورتیکه قبلا توضیح داده شده، اخطار میگیره.🔪

✔️هر شب ، یه گزارش کامل از برنامتون بدید.(۳ بار خطا، حذف)

✔️هر هفته، فقط یکشنبه ها قبل ساعت ۱۲ اعلام وزن.بعدش لیست بسته میشه.داخل تاپیک اصلی من را تک کنید برای وزنتون...( وزن هفته قبل... وزن الان...)(۲ بار خطا، حذف)

✔️سایز دهم هر ماه داخل تاپیک سایزبزارید...سایزقبل و بعد و هدف بزارید که بشه راحتتر کاهشا را تشخیص داد..من را پایین سایزاتون تک کنید.(۲ بار خطا، حذف)

✔️موقع پری وزن و سایز نکنید.. با این علامت🎈منو یکشنبه‌ حتما خبر بدید تا داخل لیست وزن بزارمتون..

✔️هر ماه چالش جدید میزارم.

✔️سعی‌کنید رقیب رژیمی داشته باشید.

✔️کاری داشتید من را ریپ یا تک کنید.

تو.میتونی💪💪💪

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله  البته پریودم نمیدونم درسته یا ن روز آخرمم بود

چند بود گلم؟؟؟

درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

چالش دراز و نشست  ❤چالش حذف قند💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
برنجمو کم کنم ک باز کالریم پر نمیشه 

چرا پر نمیشه؟؟؟

ب حاش میان وعده هاتون ب جای دوبار...چهار بار کن

میوه زیاد بخور

مغزی جات زیاد بخور

لبنیات

چالش دراز و نشست  ❤چالش حذف قند💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
1665
خخخخ ممنون میخوام تخم مرغ بخورم 🥴 شب جایی دعوتم کالریم خراب نشه منتظر تخم مرغم 🤣شوهرم ۳ میاد 

نوش جووونت😂😂😂

💙گروه آبی💙 قد : ۱۶۸️ 👈 وزن شروع:۷۴٫۵۰۰ 👈وزن هدف: ۵۸👈وزن فعلی: ۶۳٫۷۰۰.... (🎉شروع چالش ۸۶ روزه از ۹۹٫۴٫۸🎉وزن پایان چالش ۶۰ میشه✌) 🌺همراه با بامدادخمار عزیزم🌺🍀🌾زندگی ذرهٔ کاهیست که کوهش کردیم🌾 💕خدایا من آرزوهایم را فقط از تو خواسته ام، پچ پچ های شبانهٔ من با خودت،، اگر صلاحم میدانی مرا هم لیاقت مادر شدن عطا کن معبودا،، به من هم فرزندی صالح و سالم عطا کن معبودا،، فقط تو میدانی که در آرزوی داشتنش چگونه میسوزم،، نگاههای اطرافیان بغضم را بزرگتر کرده،، دلسوزیهای بیهوده مرا از پا درآورده،،، میدانم ک میدانی در دلم آشوبی به پاست،،، چارهٔ این سوز دل فقط به دست تو بازگشاست،، یدالله فوق ایدیهم تو همین آیهٔ آرامش بخشی،، برای آن لحظه که ب من هم هدیه دهی لحظه ها را میشمارم،، میدانم فرزندم هم دلتنگ من است میدانم... خدایا آنچه برای تمام خوبان میخواهی برای من هم رقم بزن.. خدایا من تمام امیدم فقط به نظر شماست 💕لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید 💔
نوووش. منم پلو با تون ماهی دارم. هوس انداختیم. دارم سالاد شیرازی درست میکنم😁

نوووووووش جوووونت،، 😋😋😋

😂😂😂

خوشمزس😍

💙گروه آبی💙 قد : ۱۶۸️ 👈 وزن شروع:۷۴٫۵۰۰ 👈وزن هدف: ۵۸👈وزن فعلی: ۶۳٫۷۰۰.... (🎉شروع چالش ۸۶ روزه از ۹۹٫۴٫۸🎉وزن پایان چالش ۶۰ میشه✌) 🌺همراه با بامدادخمار عزیزم🌺🍀🌾زندگی ذرهٔ کاهیست که کوهش کردیم🌾 💕خدایا من آرزوهایم را فقط از تو خواسته ام، پچ پچ های شبانهٔ من با خودت،، اگر صلاحم میدانی مرا هم لیاقت مادر شدن عطا کن معبودا،، به من هم فرزندی صالح و سالم عطا کن معبودا،، فقط تو میدانی که در آرزوی داشتنش چگونه میسوزم،، نگاههای اطرافیان بغضم را بزرگتر کرده،، دلسوزیهای بیهوده مرا از پا درآورده،،، میدانم ک میدانی در دلم آشوبی به پاست،،، چارهٔ این سوز دل فقط به دست تو بازگشاست،، یدالله فوق ایدیهم تو همین آیهٔ آرامش بخشی،، برای آن لحظه که ب من هم هدیه دهی لحظه ها را میشمارم،، میدانم فرزندم هم دلتنگ من است میدانم... خدایا آنچه برای تمام خوبان میخواهی برای من هم رقم بزن.. خدایا من تمام امیدم فقط به نظر شماست 💕لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید 💔
چند بود گلم؟؟؟ درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

۸۶.۶۰۰

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 گروه بنفش💜وزن شروع ۸۶.۶۵۰💜وزن هدف ۶۰💜وزن فعلی ۸۴ 💜هدف اول۸۰💜هدف دوم۷۰💜هدف سوم۶۰💜شروع رژیم۱۳۹۹.۱.۳۰💜تیکر بارداری نیست برای لاغریمه😍💜                                                ❣برای شادی روح پدر بزرگم یه صلوات میفرستید؟❣ 
خخخخ من تو لیست توم سهیلا توام تو لیست من دقت کرده بودی 🤣

اره دیدم. ولی تگت نمیکنم😀.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
1651