1711
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1497386 بازدید | 267785 پست
من امروز مربا خوردم 😑😑😨😢😢 ناراحتم ای کاش نمیخوردم!! 

خوردی دیگه فدای سرت نوش جون 😙

گروه سبز 💚   وزن شروع : ۵۹ و نیم                    وزن فعلی  ۵۵/۸۰۰   وزن هدف: ۵۵                        من همانم که دل از دنیا بریدم با غمت آتش به باران میکشیدم هر چه خواستی خواستم عشقی ندیدم       
انشاءالله موفق باشی گلم وزن مون نزدیک نیست برا رقابت وگرنه خوشحال میشدم😍

قربونت برم

انشالله من ب وزن الان تو برسم😁😘

هوا را از من بگیر ...ولی خنده ات را نع/:                       اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ 

سلام بچه ها خوبید 😘😘 

کاربری آ۶۴ چرا قطع درسترسی شده 😢 کسی میدونه ؟؟ 

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

قربونت برم انشالله من ب وزن الان تو برسم😁😘

میرسی عزیزم به زودی 😍

گروه سبز 💚   وزن شروع : ۵۹ و نیم                    وزن فعلی  ۵۵/۸۰۰   وزن هدف: ۵۵                        من همانم که دل از دنیا بریدم با غمت آتش به باران میکشیدم هر چه خواستی خواستم عشقی ندیدم       
سلام بچه ها خوبید 😘😘  کاربری آ۶۴ چرا قطع درسترسی شده 😢 کسی میدونه ؟؟

سلام الهه جون😍😍

من ایشون رو نمیشناسم نمیدونم😅

1713

@tamana366    عزیزم برا بازو تو نت سرچ کن ورزش هست حتی ویدئو ورزشی هم هست دانلود کن 

سلام عزیزم رژیم واسه اونایی ک روزه میگیرن چطوریه من یکم روزه غذا دارم نمیدونم چیکار کنم

همون کالری شماری و فرمول وزن ضربدر بیست منهای صد یا دویست رو انجام میدید 

وعده ی سحری بجای ناهار 

وعده ی افطار به جای صبحانه 

وعده ی شام هم همون شام 

میانوعده هارو هم تو فاصله افطار تا سحر میل کنید 

حتما بااااااید اب زیاااااد مصرف کنید 

ورزش رو هم اگه توی روز نمیتونی انجام بدی بعد افطار و تا سحر انجام بده 

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 
منم سه سال پیش خریدم ۸۵ 🙌 راستی اون متنو انقققد زور زدم فقط اونجارو متوجه شدم ک نوشته بود تو ک لبا ...

😂😂😂😂

گروه آبی:وزن شروع ۸۷.۷۰۰ اول ابان👍هدف اول ۸۰😇🥰 ، وزن فعلی ۷۳.۲۰۰ 😑۷۲.۹۵۰😊💪۷۱.۷۵۰👍۷۱.۵۰۰👍۷۰.۲۰۰👍هدف دوم:۷۰. هدف آخر وزن نهایی ۶۵انشالله🥰 قد ۱۷۳ 😇ممنون از تاپیک بامداد خمار(الهه جونم)🤩💪💪💪من وقتی خسته بشم متوقف نمیشم فقط وقتی به هدفم برسم متوقف میشم👍💪💪💪💪💪💪😋😋😋
گزارش#   صبحانه=خامه نصف ق+1 ق م عسل + نون 25 گرم ناهار= برنج دو کف گیر+60 گرم سینه مرغ+ 30 ...

چس مثقال نونت منو کشت 😂😂

1716
سلام گلم... باریکلا.. ۶ ساااااانت🤤👏👏👏👏👏👏 یه روز درمیون فرمدهی کار کن جانم.. تنها راهش هم ...

مرسی عزیزم 

چشم میرم تو کارفرم دهی

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
سلام دوستان اینم عکس کیک بسیارخوشمزه شد به همه توصیه میکنم حتما درست کنین 

عزیزم من دیروز دیدم تو قالب پلاستیکی تو قابلمه گذاشته بودی اینطوری در میاد؟خوب میشه؟میشه یادم بدی؟

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
😂😂😂😂😂😂😂😂 منم اينجوري ام بدنم سايزش ٤٠ شده بازوهام اگه تنك باشه مدل استين لباسه ٤٢ عه😁😁😁 ...

آفرین عشقم اول ب ارادت، دوم ب سایز کم کردنت

ایشالا روزی هممون سایز ۳۶😂😂😂

💙گروه آبی💙 قد : ۱۶۸️ 👈 وزن شروع:۷۴٫۵۰۰ 👈 وزن فعلی: ۶۶٫۵۰۰ 💎 ✨ هدف: ۵۸✨💎،، همراه با بامدادخمار عزیزم،، ✿✿زندگی ذرهٔ کاهیست، که کوهش کردیم... ✿✿برا اینکه خدا ب منم نی نی سالم و صالح بده دعا کنین مامانا... خسته شدم از انتظار🌠✨💕
بچه ها من یه سوال دارم الهه جون شمام دیدی بی زحمت جواب بده.من شنیدم زیره سبز برا لاغری خوبه.زیره سیا ...

عزیزم همه ی این ها چه برای لاغری چه برای چاقی خیلی تاثیر نداره مثلا اینجوری نیست که اگه زیره سبز بخوری سه کیلو بیشتر لاغر بشی یا اگه زیره سیاه بخوری چهار کیلو چاق بشی اینا تا یه حد کمی تاثیر داره اگه برای نفخ میخوای همون زیره سیاه رو بخور چاق نمیشی نترس اگه دیدی اشتهاتو زیاد میکنه ( که فکر نکنم ) اخر شب قبل خواب بخور 

1436
داریم چاخ میشیم😰😰😰😰😰😰

😑🔫 

بترکی خب کم بخور دوباره رژیمو شروع کن بیجنبه

۸۴ بودم قبلا الانم فک کنم میشم ۸۶😐منتظرم ترازو ب دستم برسه

من ۶۷،، هم وزنم نیستیم ک😢😢😢من با مامان الیسا رقیب شدیم،،،،، بچه ها تو همین وزن هستن ببین کسی نیست اگ نبود بیا با هم اشکالی نداره هدف انگیزمون و وزن کم کردنه، میتونیم همو تگ کنیم🌹🌹

💙گروه آبی💙 قد : ۱۶۸️ 👈 وزن شروع:۷۴٫۵۰۰ 👈 وزن فعلی: ۶۶٫۵۰۰ 💎 ✨ هدف: ۵۸✨💎،، همراه با بامدادخمار عزیزم،، ✿✿زندگی ذرهٔ کاهیست، که کوهش کردیم... ✿✿برا اینکه خدا ب منم نی نی سالم و صالح بده دعا کنین مامانا... خسته شدم از انتظار🌠✨💕
@بامدادخمار     سلام الهه جان خوبی عزیزم خونواده خوبن  یه سوال دارم من بخاطر نفخ و ...

سلام عزیزم قربونت 

خب با همین مواد کالریتو پر کن دیگه وعده هات رو هم بیشتر کن مثلا بجای پنج وعده شش تا هفت وعده بخور روغن زیتون هم حتما بخور هم‌برای یبوست هم برای پوستت خوبه کالریتو هم پر میکنه 

اتفاقا اینمدلی بهتر کم میکنی 

من ۶۷،، هم وزنم نیستیم ک😢😢😢من با مامان الیسا رقیب شدیم،،،،، بچه ها تو همین وزن هستن ببین کسی نیست ...

عیب نداره عزیزم

اول ترازو ب دستم برسه خودمو وزن کنم

بعدش پیدا نشد رقیب میام با شما 

مهربون😍😘

هوا را از من بگیر ...ولی خنده ات را نع/:                       اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ 
😑🔫  بترکی خب کم بخور دوباره رژیمو شروع کن بیجنبه

سلام بر حاااااکم بزرگ😍😍😍😍ارادتمند😎😎😎😎

1651