1428
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044533 بازدید | 205722 پست
محدثه حلقه میخوام بخرم ازکدومابخرم؟

به نظرم اگه میتونی اول از اون سبکه شروع کن دردو کبودیش کمتره😰😰😩ولی ژله ای بهتره من از کسی امانت گرفتم بعد میرم از اون ژله ای ها میخرم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی🔵قد🔵۱۶۰وزن ابتدا🔵۸6فعلی🔵۶۲هدف5۳
سلام نی نی یار نازم من غلط کردم با همون شوهرم ک اعصابمو بهم ریخته چشم تکرار نمیشه لطفا با تاپیک ک ...

واااااااي محدثه خواهش ميكنم رعايت كن😢😢😢

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

الان ماه ۸ هستم.

خیلی خوب تونستی وزنت را کنترل کنی. افرین.👍

گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆.             🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
بچه ها اگ از الان شروع کنم ب غذا نخوردن کی میمیرم؟

می خوای رژیم را شروع کنی؟؟

گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆.             🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1432
سلام دوستای گلم صدای من رو درحال لایت کردن موهام میشنوین مامان نازنینم داره موهامو لایت میذاره خواهر ...

به به

چه بده و بستونی با مامانت راه انداختااا😂😂😂

اره روز اول کبود شد درد هم داشت ولی چند روز بعدش دردش رفت امروز اصلا درد نداشتم خیلی راحت حلقه زدم و ...

کبودیش خیلی بده؟یعنی دیرمیره؟

*گروه آبی قد164.وزن شروع 84.وزن اکنون 64. وزن هدف55
سلام دوستای گلم صدای من رو درحال لایت کردن موهام میشنوین مامان نازنینم داره موهامو لایت میذاره خواهر ...

خوش ب حالتون😩😩😩😩من ميخوام صورتمو تيغ بزنم ياد ندارم ،، اي خداااااااااا😢

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
1394
آره نکبت البته من که محلش نمیزارم . اون موقع که اومدن خواستگاری من ، من با کت شلوار اومدم تو سالن پ ...

یاد فیلم پدرسالار افتادم🤕😐😐😐😐🤣

خوب کردی کیووونشو بزاره تو اب یخ

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
دوتاتیکه هم خربزه میانوعده خوردم درسته؟؟

خربزع ب تیکه نداره ک ب گرمه....نمیتونم بفهمم درسته یا نه🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
یاد فیلم پدرسالار افتادم🤕😐😐😐😐🤣 خوب کردی کیووونشو بزاره تو اب یخ

😂😂😂😂😂😂😂😂 دقیقا همین طوره عزیزم

گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        وزن ایده آل 58    مامیتوانیم💙💙💙💙💙💙
😂😂😂😂😂😂😂😂 دقیقا همین طوره عزیزم

چشماشو درمیارم عشقمو اذیت کنه😈😈😈😈😒😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
چشماشو درمیارم عشقمو اذیت کنه😈😈😈😈😒😒😒

فدات شم نه میدونم محلش نمیزارم اصلا اونم اصلا به من محل نمیزاره کاری به کار هم نداریم خدا را شکر 😂😂😂😂😂😂😂😂

گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        وزن ایده آل 58    مامیتوانیم💙💙💙💙💙💙
💃💃💃💃💃💃💃بیست مین حلقه به کمرم هنوز نیوفتاده😍😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪بالاخره بلد شدم

من یاد نمیگیرم😢

گروه آبی❄وزن اولیه ۱۲۵       وزن فعلی ۷۱        هدف اول ۶۵         هدف دوم ۶۲ بعدش تثبیت ان شاالله💙😊
فدات شم نه میدونم محلش نمیزارم اصلا اونم اصلا به من محل نمیزاره کاری به کار هم نداریم خدا را شکر 😂 ...

خب خداروشکر😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391