1818
1823
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1661735 بازدید | 290084 پست

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825
وزنش کن اینجوری دقیق تره بعد بزن تو کرفس

ترازوندارم😔😔

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
   آخه منم مثل همین بچه ها رژیمم کلی ام ورزش میکنم اونوقت سه هفته یه کیلو کاهش دارم

از كم كاري تيروعيد دادي؟؟؟؟ غذاي سرخ كردني نخور،، تنقلات و شيريني ممنوع،،، ورزش هوازي و رقص،،، أنشالله جواب ميگيري گلم 🌺🌺🌺

مزش چطوره؟ کاالریش چندتاس؟ مثل نسکافس؟ اماده شد یک عکس میذاری ازش؟

تلخه 

کالریش صفره،اگه با شیر کم چرب قاطی کنی هم خوب میشه ولی من چون میخام کوکی بخورم دیگه شیر نریختم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
1846
 سرکه سیب طبیعی را با اب قاطی کن... با نی بخور که به دندونات زیاد تماس نداشته باشه، چون اسیدش ق ...

ممنون عزیزم

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
1826
سلام عزیزم ۲ ق حلوا ۱۰۰ کالری دو کف بربری ۱۴۰ کالری 

دوتاتیکه هم خربزه میانوعده خوردم درسته؟؟

سلام ظهربخیر

صبحانه نان 1/2کف دست پنیر1/3قوطی کبریت،خامه1/3قاشق

میان وعده سمنو3قاشق غذاخوری

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت.لطفابرای سالم بغل کردن تودلیم صلوات بفرستید💋

سلام دوستای گلم✋✋✋✋ من ۳ روزی شهرستان خونه مادرم بودم و ورزش نداشتم😶 اما کم میخوردم و پیاده روی داشتم...از امروز باز ورزش میاد تو برنامم😄 

خواستم فقط اطلاع بدم😂

سامیارم،پسرم،تورو داشتن چیزیه که بهش میگن خوشبختی⁦❤️⁩
1839