1619
1605
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1062661 بازدید | 205722 پست
 عههه مریممم....  فقط کانالتو عوض کردی از فارسی به انگلیسی👌 دلمون واست تنگ شده ب ...

خوبم عزیرم .با گوشیم نمیتونم عضو بشم😢😢😢

گروه نارنجی :وزن شروع: 98 *هدفم تا عید 87 کم کردن 11 کیلو💪💪💪عشقم پسرم🥰نفسم پسرم🥰دنیام پسرم😍😍😍
مثلا اصلا حرفی باهات ندارم میتونی بری ببینی اونوری چطوری تگم میکنن صدبارم ریپلایم کنی خودمو در حدت ن ...

زیبا 🙏🙏🙏🙏

هر جی بود... گذشتتت

💚گروةسبز💚سبز #  #چالش حذف نوشابه و غذاهای ناسالم  شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
 مریمیییی لطفاااا🙏🙏🙏🙏 اون لحظه همه عصبانی بودند،، یه چیزایی شد، تموم شد، 

من با اونموقع کاری ندارم امروزو میگم .رفته اومده باز داره درباره من نطق میکنه 

گروه نارنجی :وزن شروع: 98 *هدفم تا عید 87 کم کردن 11 کیلو💪💪💪عشقم پسرم🥰نفسم پسرم🥰دنیام پسرم😍😍😍

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

خوبم عزیرم .با گوشیم نمیتونم عضو بشم😢😢😢

عه چه جوریاااس...

الان با همین کاربری که داری برو انلاین شو،.

نمی خواد که از اول ثبت نام‌کنییی...

💚گروةسبز💚سبز #  #چالش حذف نوشابه و غذاهای ناسالم  شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
 زیبا 🙏🙏🙏🙏 هر جی بود... گذشتتت

سمیه جان صدبار همین خانوم بهم توهین کرده تمام شاتاشم دارم و جواب ندادم الانم من کاری ندارم با حرفای محدثه ام ک زدم ب کسی چیزی نگفتم فقط و فقط حرفم با محدثه بود!

هرکس اندازه شخصیتش رفتار میکنه😊😘

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
1522
سمیه جان صدبار همین خانوم بهم توهین کرده تمام شاتاشم دارم و جواب ندادم الانم من کاری ندارم با حرفای ...

ولی اسم منو آوردی تو پستات ....آره بی شخصیتی که به همه توهین میکنی راحت

عه چه جوریاااس... الان با همین کاربری که داری برو انلاین شو،. نمی خواد که از اول ثبت نام‌کنی ...

میرم اما نمیشه اصن نمیاره😢😢😢

میرم اما نمیشه اصن نمیاره😢😢😢

پس مشکل از گوشیت هسسس

عجیبههه🤔🤔🤔

من میخام فردا خگخ باشم ی عالمه برگ زردالو خیس کردم یخچالم پر کردم از کدو و خیار و گوجه و میوه😁😁

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
1620
من میخام فردا خگخ باشم ی عالمه برگ زردالو خیس کردم یخچالم پر کردم از کدو و خیار و گوجه و میوه😁😁

هستی بذارم،الکی تعریف نکنیا،مرسی سمیه جون لطف داری بهم

گروه سبز🐦🍏 وزن اولیه62.8🍏 وزن الان61.5🍏هدف55🐼🍷 قد170
هستی بذارم،الکی تعریف نکنیا،مرسی سمیه جون لطف داری بهم

اره هستم الان عزیز😍

عزیرم منم میخوام کم کنم وزنم ۸۰ میخوام بشم ۶۰ 

خوش اومدی گلم❤

صفحه اولو بخون سوالی داشتی بپرس😘😘

1626
این با ارایش

عزیزم ب این خوشگلی😍😍😍😍😍😍😍خیلی ماهی دختر فقط اعتماد ب نفس نداری😒😒😒

1639