1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1041272 بازدید | 205722 پست

الان ک اکثرا ان هستین،یه عکس میزارم،بنظرتون زشته یا خوبه ؟الکی هندونه نزارین راست بگین،هرمشکلی  کداره،باشه

من میتونم💚💪💪قد.170،وزن اول.66.7،هدف اول62🔓،هدف دوم 60🔒،هدف سوم58،هدف نهایی 55🔒
امریکا و هیلتر بدبختد چیکار کردی شیطونو لعنت کن برو دکت دختر میمونه جدی میشه ها😪😪😪

ازه حتما میرمم

زانو خیلی مهمههه، کل وزن ادم و حرکت رو اونااسس..

بیچاره را چقدر اذیتش کردمم،،،، زانوی خوبییی بود،،، خیلییی واسم پیاده روی و بدوبدو کرد....

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۴.۹۰۰هدف۵۳

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
الان ک اکثرا ان هستین،یه عکس میزارم،بنظرتون زشته یا خوبه ؟الکی هندونه نزارین راست بگین،هرمشکلی  ...

اول دستاتو بگیر بالا،، هندونه ها را بزارم:😂

صورت گرم و نازی داری...

بهت لبخند خیلیی میادد... چقدر هم خوش خنده ایی.. 😍😍😍

مهربونی تو‌صورتت موج میزنههه..

حالا دستاتو بزار پایین، کارم تموم شد...😊

نه جدی ، خداییش صورت خوبییی داری، همشم جدی گفتم....

اول دستاتو بگیر بالا،، هندونه ها را بزارم:😂 صورت گرم و نازی داری... بهت لبخند خیلیی میادد.. ...

چشام ریزه ،دماغمم گندست،خیلی اعتماد به نفسم اومده پایین،بنظرت دماغمو عمل کنم بهتر میشه،چند روز پیش شوهر دوستم اومد گفت چشات مث چشم کره ایاست

من میتونم💚💪💪قد.170،وزن اول.66.7،هدف اول62🔓،هدف دوم 60🔒،هدف سوم58،هدف نهایی 55🔒
چشام ریزه ،دماغمم گندست،خیلی اعتماد به نفسم اومده پایین،بنظرت دماغمو عمل کنم بهتر میشه،چند روز پیش ش ...

عجب ادمایی پیدا میشنااا... 😑😑😑

به ترکیب صورت خیلی هم میاد همه چیت...

مهم اینه که خیلی دل برو هستیی...👌

چشام ریزه ،دماغمم گندست،خیلی اعتماد به نفسم اومده پایین،بنظرت دماغمو عمل کنم بهتر میشه،چند روز پیش ش ...

من ندیدم باز بزار

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  
1376
 ازه حتما میرمم زانو خیلی مهمههه، کل وزن ادم و حرکت رو اونااسس.. بیچاره را چقدر اذیتش کردم ...

سمیه بس کن🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  

@yas27     عزیزم کجایی؟خیلی دلم برات تنگ شده بیا من اومدم بازم❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب منم همینو میگم هممون گاهی ناراحتیم باهم بحثمون میشه مث تو دیانا یا منو دیانا کسی بینمون موش ننداخ ...

غوغا هاتو بپا کردی رفتی اونور .الان تحویلت نمیگیرن دوباره اومدی اینور بیخود میکنی درباره من حر ف میزنی و به من توهین میکنی .موذی به تو میگن که هر توهینی به سارا کردی الان واسه اینکه جاتو باز کنی میگی سارا رو دوس دارم

.دیگه نبینم درباره من چرتو پرت بگی 

1378
اره بابا،، بیخیال... مشکل خودشههه، می خ‌واست درست کِش بیاد که اینجوری نشههه... 🤪🤪🤪

🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غوغا هاتو بپا کردی رفتی اونور .الان تحویلت نمیگیرن دوباره اومدی اینور بیخود میکنی درباره من حر ف میز ...

مثلا اصلا حرفی باهات ندارم میتونی بری ببینی اونوری چطوری تگم میکنن صدبارم ریپلایم کنی خودمو در حدت نمیبینم جوابتو بدم.....!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عشقا 😍😍😍 من خودمو قطع دسترسی کردم که بایه کاربری جدید بیام  اما الان هر کاری میکنم د ...

عههه مریممم....

فقط کانالتو عوض کردی از فارسی به انگلیسی👌

دلمون واست تنگ شده بوددد؟؟؟

حالت جطورههههه؟؟؟

مثلا اصلا حرفی باهات ندارم میتونی بری ببینی اونوری چطوری تگم میکنن صدبارم ریپلایم کنی خودمو در حدت ن ...

آره خب تو در حد من نیستی عقده ای .پس بیخود میکنی تو پستات اسم منو میاری! !!

غوغا هاتو بپا کردی رفتی اونور .الان تحویلت نمیگیرن دوباره اومدی اینور بیخود میکنی درباره من حر ف میز ...

مریمیییی

لطفاااا🙏🙏🙏🙏

اون لحظه همه عصبانی بودند،، یه چیزایی شد، تموم شد، 

1339