1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 995005 بازدید | 197994 پست
آره دقیقا .اصلا یه لحظه کپ کردم تا گفت.اینفقدم خوشحال بود.گفت عالیه بهتر از این نمیشه😂😂😂😂

توی چند وقت کم کرده سه کیلو و خرده ای رو؟

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
چه باحال.خوشم اومد.شما رسم دارید از اینا که یه عااااالمه طلا آویزون میکنن به عروس؟؟؟😉

ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن

ما کرد سنندج هستیم

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۱۰۰👈۶۹/۵۰۰👈۶۸/۴۰۰

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن ما کرد سنندج هستیم

آهان.ولی خیلی باحاله.

شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

98/5/6👉73/700❤❤❤❤98/5/13👉۷۱/۷۰۰❤❤❤❤۹۸/۵/۲۰👉۷۱❤❤❤❤۹۸/۵/۲۷👉۷۰/۹۵۰
یه هفته😂تازه رژیمو شروع کرده.

احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯

ماشاالله بهش 

من خودمو یه هفته کشتم با جی ام و ورزش دو کیلو کم کردم 

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

مبینااا باز رفتییی تو‌خط مقایسهههه😤😤😤

فرق فوکولههه، اون اول رژیمه، به بدنش شوک‌وارد شده..

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵هدف۵۳
آهان.ولی خیلی باحاله. شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

ن عزیزم..من کرج هستم.کلن تو تهران هم متولد شدم.ولی اصلیتم کرد سنندج

ممنونم عزیزم😍😍

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۱۰۰👈۶۹/۵۰۰👈۶۸/۴۰۰
1348
احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

روزی دو ساعت پیاده رویه کامل داره.

98/5/6👉73/700❤❤❤❤98/5/13👉۷۱/۷۰۰❤❤❤❤۹۸/۵/۲۰👉۷۱❤❤❤❤۹۸/۵/۲۷👉۷۰/۹۵۰

دوستان گلم شب بخیر😎😎😎

ب امید اینکه هممون ب هدفامون برسیم😍😍

1308