1345
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986395 بازدید | 196280 پست
من حوصلم نشده سوهانش بزنم🙈🙈🙈🙈مربعیش میکنم خوشلتر میشه😍ولی زیبا انقدر تو صندل وکفشای جلو باز خوش ...

اره مال منم بلند شده بود با لاک و صندل خودشو کنده بوددد 🤨

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰:۷۰۰          وزن هدف۵۴
عزیزم بخاطر همون غذای بیرون بوده...‌چند بار بوده؟پلو خوردی،؟فست فود چطور؟

نه دوروز پیش یه نصف ساندویچ اسکاتلندی خوردم،پریشبم دو تا تیکه پیتزا استیک ،و دوتا فیله سوخاری با نوشابه و سالاد،ولی حیلی بالا نزد، ورزشم حتی همون روزا بیشتر داشتم 

من میتونم💚💪💪قد.170،وزن اول.66.7،هدف اول62🔓،هدف دوم 60🔒،هدف سوم58،هدف نهایی 55🔒

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

الان چند کیلویید

۷۴ عزیزم🤗.۷۲ ام شدم ولی استوپ شدم رژیمو ول کردم باز شروع کردم 

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
نه دوروز پیش یه نصف ساندویچ اسکاتلندی خوردم،پریشبم دو تا تیکه پیتزا استیک ،و دوتا فیله سوخاری با نوش ...

وای عزیزم درسته نزده بالا ولی همه اینا پر کالری و غیر مفید هستن بخاطر همین بدنت واکنش نشون داده خصوصا ک تو هفته دوبارم خوردی بیشتر الانم ک تو وزنت کمه و سخت تر کم میشه باید مراقب باشی این هفته کامل رعایت کن و سالم خوری داشته باشه بهت قول میدم هفته دیگه کم میکنی😚

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
وای عزیزم درسته نزده بالا ولی همه اینا پر کالری و غیر مفید هستن بخاطر همین بدنت واکنش نشون داده خصوص ...

باشه گلی،حتما 

به نظرت اگه شب با لنز توی چشممون بخوابیم اشکال داره ؟ یکیو میشناختم که تا یه هفته لنزشو از چشمش در ن ...

نه اصلا نخواب 

هم لنز خراب میشه 

هم وقتی بیداری پلک میزنی به چشمت اب و اکسیژن مبرسه اون طور نمیرسه 

هم سردرد وحشتناک مبگیری

1307

خب من برم ورزش کنم بعدش میخام برم بیرون  و بعدش برم خونه مادرشوهر😨🤕🤤

فعلا مراقب خودتون باشید😘😘

من یه لنز دارم فک کنم مارکشم خوبه ولی تاریخش گذشته ولی پلمپ هست ینی اصلا باز نشده ، میتونم ازش استفا ...

نمیشه با چشم شوخی کرد ،تاریخش گذشته باشه تو چشمت خشک میشه و خدای نکرده پاره میشه،شبم باهاش نخاب ،چشم گرم میشه،ساحتار لنز رو تغییر میشه ،چشمات عفوت میکنه بد میشه خیلی

خو عشقم ناخنت جمع نمیشه ک کفش تنگ باشه فشار میاره رو پات نمیاره؟ 😐مال من ک انگار داشت میترکید

من موقع راه رفتن کلا عادت دارم پامو رو به جلو فشار نمیدم ،بازم هرکسی فرق داره 😊😊خواهر منم یکم بلند میشه کوتاش میکنه سریع

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
اره میدونم خیلی ناز میشه ولی منو اذیت میکنه خیلی😢😢😢واقعا درد میگیره ناخن پامم زیاد بلند نمیشه ینی ...

قشنگه😍،مال من یکم مربعش بلند تر میشه ،مال من یه بار خورد به پایه مبل مردم وزنده شدم😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1288
اره مال منم بلند شده بود با لاک و صندل خودشو کنده بوددد 🤨

ناخنه کنده شد؟؟😵

ناهار خورش عدس گذاشتم با پلو 

شایدم دال عدس ریختم 😍😍

ناهار خورش عدس گذاشتم با پلو 

شایدم دال عدس ریختم 😍😍

1331