1147
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985170 بازدید | 196014 پست
آهان چه جالب  کلمه انگلیسی هس یا اصطلاح خودمونیه بین بچه های رژیم ؟

اصطلاحش مربوط به رژیم غذاییه ،ولی فکرنکنم انگلیسی باشه 

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
کم کم شروع کن از شیر بگیرش ممکنه یکی دو ماه طول بکشه 

اره شروع کردم ۱هفته ست شبا واسه همین گریه میکنه بعضی وقتا میگم انگار روش تدریجی رو این بچه تاثیر‌نداره یه بار بگیرم‌راحتتره😥

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش

نگاه توروخدا چه زندگی درست کرده ینی روی زیراندازم نشسته هیچیشو نخور همه رو خوردکرد وریخت

این بیچاره ها کوکوسیب زمینین 

اینم از همون قضیه که میگن ناهار بچه رو بزارین خودش بخوره ظهر که نخورد از ساعت ۱۱ تا الان هیچی لب دهنش نذاشته فقط😫😫😫😫😫😫😫اینجوریه 

من🥶🥶🥶

@مبینا_mobina      

@kiarash_mami    

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

نگاه توروخدا چه زندگی درست کرده ینی روی زیراندازم نشسته هیچیشو نخور همه رو خوردکرد وریخت این بیچاره ...

ای جونم عزیزم😍🤤

درکت میکنم‌گلم چ‌میشه کرد دیگه😢😢بچه ان و ماهم‌مادرانی ک بهشت زیر پامونه😁😍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
ن چرا زشت بشه؟؟؟ ولی لنز اصلا درد نداره بزاری هم اصلا سخت نیس من برا عروسی گذااشتم الانم مهمونی یا ...

چه جوری؟ منظورم اینه چشم عضو حساسیه، روش استفادت چطوره، هر لنزو چندبار استفاده میکنی؟ چشمو ضعیف نمیکنه؟

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون64/900 😊                                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
1279
منم‌عروسیم‌نزاشتم. شبیه خودت میشی اگه نزاری من‌شوهرم‌گفت چون تغییر میکنی لازم‌نکرده بزاری😡 منم‌ن ...

ولی دوست دارم تغییر کنم فوق‌العاده میترسم😞😞 

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون64/900 😊                                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
چه جوری؟ منظورم اینه چشم عضو حساسیه، روش استفادت چطوره، هر لنزو چندبار استفاده میکنی؟ چشمو ضعیف نمیک ...

خیلی راحت لنز و میزنی سر انگشت اشارت با اونیکی دستت چشماتو میکشی لنزو میزاری تو چشم چشماتو باز و بسته میکنی میوفته سر جاش😁ولی دستات باید تمیز باشه 

خودش پاک لنز داره بزاری توش و اب جوشیده سرد میشه بریزی داخلش و اب مخصوصم دارن میزاری تو یخچال؛و اینکه تو پاک لنز باید برا چشم راست سرجاش باشه چشم چپم سرجاس

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
چه جوری؟ منظورم اینه چشم عضو حساسیه، روش استفادت چطوره، هر لنزو چندبار استفاده میکنی؟ چشمو ضعیف نمیک ...

ن چشم ضعیف نمیکنه..باید تمیز کار کنی..من خودم ی لنزو دوسال استفاده کردم ک دیگه توش هاله افتاد😁😁انداختم رفت نمیدونم دقیق تاریخ مصرفشون چطوریه

خیلی راحت لنز و میزنی سر انگشت اشارت با اونیکی دستت چشماتو میکشی لنزو میزاری تو چشم چشماتو باز و بست ...

آب جوش و آب مخصوصشو نفهمیدم؟ چکار کنم دقیقشو بی زحمت بگو من خنگم😬😬😬

ن چشم ضعیف نمیکنه..باید تمیز کار کنی..من خودم ی لنزو دوسال استفاده کردم ک دیگه توش هاله افتاد😁😁اند ...

راستی دیشب نامزدم یمی خرید گفت خودم برات میزارم، چندبار گذاشت تو چشمم انقدر جیغ و داد کردم درآورد دوباره تو آب جاییش گذاشت و دوباره گذاشت تو چشمم، دوباره افتاد زمین از انگشتش دوباره تو آب جاییش گذاشت این الان کثیف نشده برم یکی دیگه بخرم؟

1307
بچه هامن امروزفست نبودم هیچ😧الان ماکارونی خوردم😢ورزش هم نداشتم.کلانه اعصاب داشتم نه توان ورزش😳

من از صبح تا الان180کالری خوردم شام میخوام ماکارونی بخورم تا500تا پرشه. از گرسنگی دارم میمیرم.

کاش از صبح تا الان خیلی کم میخوردی وزن میکردی بغدش ماکارونی میخوردی

من صبح وزنم کردم که همونو   فردا اعلام میکنم

چون ماکارونی فک کنم کاذب بالا نشون بده

چندکالری خوردی؟

نگاه توروخدا چه زندگی درست کرده ینی روی زیراندازم نشسته هیچیشو نخور همه رو خوردکرد وریخت این بیچاره ...

عزیزم 😍

عیب نداره بچه داشتن صبوری زیاد میخواد گلم

فدای سرش الان اذیته باهاش راه بیا 

پسر منم از این کارا میکنه اولا حرص میخوردم ولی دیدم اینجوری پیش برم خودمو پیر میکنم واسه همین الان سعی میکنم سر این چیزا اعصابمو خرد نکنم 

تاجایی ک میتونم جلوگیری میکنم ولی گاهی میزارم آزاد باشن و سخت نمیگیرم 

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
بچه هامن امروزفست نبودم هیچ😧الان ماکارونی خوردم😢ورزش هم نداشتم.کلانه اعصاب داشتم نه توان ورزش😳

منم فست نبودم و عصبانی بودم🤪

منم فست نبودم و عصبانی بودم🤪

پسر من وقتی خاستم کم کم از شیر بگیرمش خیلی حریصتر شده بود دیگه گذاشتم دقیق2 سالش شد و یه دفه قطع کردم چن روزی ناراحت بود ولی همه چی میخورد 

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1226