1373
1363
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1041256 بازدید | 205722 پست

بچم‌خیلی دیشب اذیت کرد خیلیییییی خسته شدم اصلا نخوابید فقط‌گریه‌میکرد واسه می‌می😔😔😔😔😔

چشام‌کاسه‌خون‌داشتم‌میمردم‌ دیگه اصلا به فکر رژیم‌ واین چیزا نبودم فقط ارزو میکرد‌ گریو خانم‌بخوابه منم‌بخوابم 

صبح همسرمم‌رفته بود عدسی گرفته بود‌منم دیگه بیخیال اصلا یادم‌نبود امروز فسته😡 چندتا قاشق خوردمو خوابیدم‌ دختریم خوابید 

حالا‌ نمیدونم اصلا کالریش چنده تو مانکن وکرفسم‌نزده ولی دیگه چیزیم نخوردم‌دلمم ضعف بره تصمیم دارم خرما‌یه میوه‌بخورم😔😔😔

خیلی ناراحتم چطور‌فراموش کردم‌ 

نیم‌ساعتم ورزش هوازی ونیم ساعت حلقه زدم‌

فردا وزن‌کنم‌زیادشده باشم روحیمو میبازم😓😓🤐🤐

خدایا بهم صبر وارامش بده😔

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

چه خوب من واقعا چیت لازم دارم که انتحاری نزنم 😁😁😁 فکر خوبیه باید عملیش کنم بعد 👌

ولی یه روز بخور که فرداش فست باشه. هر هفتم روزشو تغییر بده شوک حساب شه

آره خیلی خوبه😀😀

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون65/400/😊                                              وزن هدف تا پایان شهریور61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪
1379

بچه ها یه سوال خارج از بحث تاپیک

من تا حالا لنز نزاشتم برای عروسیم نزارم زشت میشه😞😞

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون65/400/😊                                              وزن هدف تا پایان شهریور61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪
بچم‌خیلی دیشب اذیت کرد خیلیییییی خسته شدم اصلا نخوابید فقط‌گریه‌میکرد واسه می‌می😔😔😔😔😔 چشام‌کاس ...

عزیزم زیاد نمیشه چند قاشق عدسی ک چیزی نیس گلم عیبی نداره تا شب مراعات کنی و ورزش کنی زیاد نشون نمیده😘👍

دخملتم لابد جاییش درد میکرده ک گریه میکرده

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  
بچه ها یه سوال خارج از بحث تاپیک من تا حالا لنز نزاشتم برای عروسیم نزارم زشت میشه😞😞

ن چرا زشت بشه؟؟؟

ولی لنز اصلا درد نداره بزاری هم اصلا سخت نیس من برا عروسی گذااشتم الانم مهمونی یا عروسی رفتن میزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  
عزیزم زیاد نمیشه چند قاشق عدسی ک چیزی نیس گلم عیبی نداره تا شب مراعات کنی و ورزش کنی زیاد نشون نمیده ...

خیلییی خستم کرده فقط گریه میکنه وغر میزنه الان‌از خواب بیدار شده واسش بستنی اوردم‌خودش میخواسته بخوره بستنیم قیفی 🤐دادم دستش‌ از تهش وهمه طرفش اب شده ومیچکیده یهوییم افتاد اینقدر جیع زد این بچه ۱ساعت براش  گریه کرد با هیچ چیزیم اروم نمیشه فازشم اینه میخواد خودش بخوره همه چیزم نمیشه بدم خودش اصلا نمیخوره بیشتر‌میپاشه

بچه ها یه سوال خارج از بحث تاپیک من تا حالا لنز نزاشتم برای عروسیم نزارم زشت میشه😞😞

منم‌عروسیم‌نزاشتم.

شبیه خودت میشی اگه نزاری

من‌شوهرم‌گفت چون تغییر میکنی لازم‌نکرده بزاری😡

منم‌نزاشتم😁

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
1376
ن چرا زشت بشه؟؟؟ ولی لنز اصلا درد نداره بزاری هم اصلا سخت نیس من برا عروسی گذااشتم الانم مهمونی یا ...

سلام‌ زیبو چطوری

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
خیلییی خستم کرده فقط گریه میکنه وغر میزنه الان‌از خواب بیدار شده واسش بستنی اوردم‌خودش میخواسته بخور ...

عیب نداره گلم تو مادری و صبوری کن 

به جای اینکه حرص بخوری و ناراحت باشی 

لذت ببر از همه کاراش 

یه پلاستیک بزرگ یا پارچه بزرگ بنداز زیرش بزار خودش بخوره حتی اگه ریخت روی لباساش دعواش نکن فقط بگو ببین مامان ریختی میخوای کمکت کنم و یا زود زود پاک کن یه مدت بعد دست برمیداره از کارش

شایدم داره دندون در میاره اذیته و بهونه گیری میکنه 

عیب نداره گلم تو مادری و صبوری کن  به جای اینکه حرص بخوری و ناراحت باشی  لذت ببر از همه ...

اره دندون هاش همه اش باهم سر زده 

اره خیلی سخته مادر بودن😥😥😌😌😌

بچم‌خیلی دیشب اذیت کرد خیلیییییی خسته شدم اصلا نخوابید فقط‌گریه‌میکرد واسه می‌می😔😔😔😔😔 چشام‌کاس ...

سلام خوبي گلم

ميخواي از شير بگيريش؟؟

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
1226
سلام خوبي گلم ميخواي از شير بگيريش؟؟

سلام ممنونم عزیزم شما خوبی؟خیلی دلم میخواد بگیرمش خستم کرده 

یکی میگه بده یکی میگه نده موندم چیکار کنم تو ۲۱ماهه

مرسی عزیزم .میگم با یه بار خوردن ممکنه اضافه کنم؟البته دوروز قبلش به خاطر کیک یه عالمه ورزش کردنم و ...

وقتی رژیمیم یهو یه چیز پرکالری میخوریم بدن سعی میکنه ذخیره ش کنه

ولی خب اونقدری که ما فکر میکنیم نیست

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
خیلییی خستم کرده فقط گریه میکنه وغر میزنه الان‌از خواب بیدار شده واسش بستنی اوردم‌خودش میخواسته بخور ...

عزیزم الان سنی هست ک دوس داره لجبازی کنه پسر منم دقیقا همین بود....از وقتی دو سالش شده حرفامو داره متوجه میشه و بهش گوش میده صبوری کن میگذره این روزا😘😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام‌ زیبو چطوری

سلام خوبم عزیزم تو خوبی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339