1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987081 بازدید | 196431 پست
اره میدونم  ولی دوستم گفت برا کاهش یهویی هفته های اول خوب جواب میده گفت یکی از دوستاش تو یه ه ...

کتو شد نشد داره رو همه یکی جواب نمیده 

امیدوارم تو مراحلش موفق باشی

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
وای ببخشیدا.نمیدونستم معنشیو😄

خواهش میکنم عزیزم

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
ععع ب سلامتی چیزی دیگه نمونده انشاءالله زود ب وزن هدفت برسی منم رژیم کتو گرفتم 4 روزه تا یه هفته ...

رژیم کتو چیه ؟

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

زیبا بیا نصف ، نصف من بهت کالاری مصرفی میدم تو به من کالاری سوزی بده... پام چولاق شده،،، ...

مصرفی مال خودت خواهر🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

خدا بد نده😍😘

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

@kiarash_mami   ای بی معرفت..بدون من اومدی اینجا😅😅😅🤣🤣🤣🤣

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۱۰۰👈۶۹/۵۰۰👈۶۸/۴۰۰
@kiarash_mami   ای بی معرفت..بدون من اومدی اینجا😅😅😅🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣😍هم اینجا هم اونجا🤤🤤🤤

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

😍😍😍

سلام گلم دوباره خوش اومدی 😘 

دلمون واست تنگ شده بود خوب کردی اومدی ❤️

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻

راستی الان چند شدی ؟

@نگاراصلانی    .نگاری جون صبح هم گفتم خودم رو کشیدم چون بیرون بودم بالباس .از صبح نبود الان اومدم لباسام رو کشیدم از ۱۲۰۰ بیشتر شد الان از وزنم کم کنم .یعنی ترازو نشون داد ۶۰.۶۰۰کم کنم که بشه ۵۹.۴۰۰؟؟؟؟؟؟

وزن اولیه ۶۵.۴۰۰،کاهش وزن اول:۶۴.۶۰۰🔓کاهش وزن دوم :۶۳.۶۰۰🔓کاهش وزن سوم :۶۲.۶۰۰🔓کاهش وزن چهارم ۵۹.۴۰۰🔓وزن هدف نهایی ۵۸ 🔒من میتونم روی همه رو کم کنم 
1307
 نههههه خیلیییی هم‌کمهههه..... مت واسه روزای فست درس میکنممم... تقریبا به ازای هر قاشق ۱ کالری ...

سلام زده هر يك بادمجون كبابي شصت و خورده اي كالري

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
1308
سلاااام صبحونه۵۰گرم املت+۱۸گرم نان جو الانم دارم اماده میشم بریم برا لباس فرم های پسرم😍 اما وزنم ...

سلام صبح بخیر پس توهم هرروز وزن میکنی من دیگه الان دوسه روزی یه بار وزن میکنم  

شروع تاریخ1398/5/1با وزن78/5،،،76/5---75/800هدف اول 70
@نگاراصلانی    .نگاری جون صبح هم گفتم خودم رو کشیدم چون بیرون بودم بالباس .از صبح نبود ال ...

سلام عزیزم.

آره باید کم کنی.

همیشه که با اون لباسا نیستی.

وزن دقیق رو میخوای بگیری باید بدون لباس باشی گلم😉😘

کاهشتم مبارک.💃💃💃💃

98/5/6👉73/700❤❤❤❤98/5/13👉۷۱/۷۰۰❤❤❤❤۹۸/۵/۲۰👉۷۱
1331