1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 928784 بازدید | 186317 پست
بچه بامدادی کجاست نیسش؟؟؟ کِیا میاد؟؟

بامدادجون نیس بچه ها میگن خودش درخواست داده که بچه ها براش گزارش بزنن بترکه کاربریش

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱ 👈73.3   هدف اولم ۷3🔓✅   هدف دوم ۷۰ 🔒

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

ن عزیزم این چ وضع راهنمایبه!!! مامی هنو زائو ۹روز زایمان کرده

میگه نمیخوام زیاد کنم...یه چی ثابت باشه....اینم برا ثابت بودنه شما راهنمایی بهتری داری بگو....جنگ که نداریم عزیزم...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
1291
خب خب میبینم که بحث غیبت من داغ بوده😒😒 @kiarash_mami     @yas27   @مامانجوجوبو ...

سلام عزیزم خوبی ؟

کنسرت کی رفته بودی ؟خوش گذشت ایشالا؟نه خوشگلم داشتیم تعریفتا میکردیم میگفتیم مریم حون اینقدر با اراده اس که خدا میدونه حالا فعلا یه مدت اراده اش و زده پارکینگ ازش استفاده نمیکنه😂😂😂😂😂

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3027321/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-پیرو-بامداد-خمار

گلم خو مثل بامداد جان ، تاپیک وزن کشی و توضیح کامل این تاپیکو میذاشتی که تازه واردا هی سوال نکنن 

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱ 👈73.3   هدف اولم ۷3🔓✅   هدف دوم ۷۰ 🔒
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3027321/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-پیرو-بامداد-خمار

سلام زیبا جونم پس جرا قفلش کردی 

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
سلام زیبا جونم پس جرا قفلش کردی 

قفل کردم لینک بزارم برا ورزش و اینا بعدش بازش میکنم

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1334
بچه بامدادی کجاست نیسش؟؟؟ کِیا میاد؟؟

سلام سلام خوشگلم خوبی قدم نو ذسیده مبارک باشه ایشالا

قفل کردم لینک بزارم برا ورزش و اینا بعدش بازش میکنم

باشه عزیزم

گلم خو مثل بامداد جان ، تاپیک وزن کشی و توضیح کامل این تاپیکو میذاشتی که تازه واردا هی سوال نکن ...

دیگه نخاستم کپ اون باشه تقریبا منم کامل توضیح دادم 

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
بازش کردم بیاید

مرسی عزیزم 😘

1288
دیگه نخاستم کپ اون باشه تقریبا منم کامل توضیح دادم 

آره عزیزم الان که لینکا رو گذاشتی صفحه اول خوب شد 👌

حال بزن بریم که کاهش وزنای تپل داشته باشیم اونجا ان شاالله

مرسی فداتشم😍💋💋 چیکار کنم خو،یه شکم زشتِ شل وایم مونده،عووووق😷 نمیتونم آقا،میلرزم واسه یه تیکه ...

دیووونه فعلا زوده یکم خودتو کنترل کن بیا تاپیک جدید ک لینک گذاشتیم اونجا شروع کن😊

برم ی دوش بگیرم بیام ک فردا فسته😌🤣

زیبا امروز فستی؟

منم میخوام امروز را فست بگیرم.

شنبه هم با شما ها رزیم شیر را میگیرم.