1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 923480 بازدید | 185279 پست
سارا بیا کمکم کن..پست بالاترم رو بخون ببین من خام باید حساب کنم یا پخته مواد رو کالری خام با پخته خ ...

نمیدونم😦من قاشقی وعددی میزنم همه چیو😶

سارا بیا کمکم کن..پست بالاترم رو بخون ببین من خام باید حساب کنم یا پخته مواد رو کالری خام با پخته خ ...

عزیزم‌چون میخوای‌پخته بخوری باید وزن وکالری پخته رو حساب‌کنی‌ تو کرفس هم پخته وخام کالری هاشون فرق داره

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

خب باید ببینی با کدوم ذهنت آرومتره، همونجوری وزن کن من کلا وزن نمیکردم هیچییییییو قاشقی یا کاسه ای ...

تو این سه ماه منم همون قاشقی یا پرس اندازه میگرفتم.ولی ب خاطر میوه هایی ک میخورم همیشه اشتباه میشد.رفتم ترازو گرفتم

حالا کار ب راحتی ندارم.کدوم درست و اصولی مائده جونم؟

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۱۰۰
عزیزم‌چون میخوای‌پخته بخوری باید وزن وکالری پخته رو حساب‌کنی‌ تو کرفس هم پخته وخام کالری هاشون فرق د ...

میدونم اینارو عزیزم

الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته

خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم یا هر کردوم ک راحت تریم

درصورتی اینجوری میشه ک کالری پخته با خام فرقی نکنه ک بگیم هر کدوم ک بهتره یا راحت تریم

الان من گیج شدم.خب خام رو درنطر بگیرم کالری پایین

پخته رو انتخاب کنم کالری بالا

حالا کدوم درست نمیدونم

@kiarash_mami    زیبا بیا دیگه موندم تو سوال و ترازو و وزن و خام و پخته😁😁😁🤣🤣🤣🤣

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۱۰۰
1291

تا الان ۳۴۰ کالری خوردم نیم ساعتم ورزش هوازی

خیلیم کار دارم دخترمو حموم کردم خونه رو مرتب‌کردم الان خوابوندمش حلقه بزنم گشادیم میاد🤐

@مبینا_mobina      

جات خالی عزیزم ناهار البالو پلو درست کردم ۵ ق خوردم تو کرفس زده ۲۲۵ 

صبحم‌میوه خوردم‌ شد ۳۴۰تا

عصرم‌میخوام برم خونه مامانم دیگه حوصلم‌پوکید تو خونه😰😥

میدونم اینارو عزیزم الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم ...

من میگم پخته بزن،مثلا بادمجان،آبپز،سرخشده،یا کبابی

میدونم اینارو عزیزم الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم ...

من میگم هرچیزی ‌که میخای بخوری همونو وزن کن وکالریشو حساب کن حالا میخوای مثلا میخوای کدوخام بخوری‌خام وزن کن

میخوای‌پخته بخوری‌ پخته وزن کن

تو این سه ماه منم همون قاشقی یا پرس اندازه میگرفتم.ولی ب خاطر میوه هایی ک میخورم همیشه اشتباه میشد.ر ...

من به نظرم. پخته شده اصولی تره

چون ما جز میوه و سبزیجات هیچیو خام مصرف نمیکنیم

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
من میگم هرچیزی ‌که میخای بخوری همونو وزن کن وکالریشو حساب کن حالا میخوای مثلا میخوای کدوخام بخوری‌خا ...

اهان یعنی وقتی تو کرفس مواد رو اتنخاب میکنم نوع پختشو هم بزنم؟

پس فکر کنم مشکل کار رو پیدا کردم.چون مثلن الان بادمجون رو درسته وزن کردم ولی نزدم آبپز

اخه غذام یتیمچه بود ک خودم هویچ و فلفل دلمه ای بهش اضافه کردم

برم اینجوری حساب کنم ببینم درست میشه

مرسی عزیزم ک راهنماییم کردی

1323
من به نظرم. پخته شده اصولی تره چون ما جز میوه و سبزیجات هیچیو خام مصرف نمیکنیم

مرسی گلم

خب باید ببینی با کدوم ذهنت آرومتره، همونجوری وزن کن من کلا وزن نمیکردم هیچییییییو قاشقی یا کاسه ای ...

من اینجوری که همه چی بخورمم ولی کالریشش را اصلا حساب نکنم،،،،بیشتر ارووم میشممم😋😋😋

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵

بادمحان و کدو و گوجه فرنگی ....اینارو آبپز نداره کرفس فقط زده سرخ شده و گریل و .....

برم تو گوگل سرچ کنم ببینم

من اینجوری که همه چی بخورمم ولی کالریشش را اصلا حساب نکنم،،،،بیشتر ارووم میشممم😋😋😋

میترسم خسته شی😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
بادمحان و کدو و گوجه فرنگی ....اینارو آبپز نداره کرفس فقط زده سرخ شده و گریل و ..... برم تو گوگل سر ...

خب گریل بدون روغنه دیگه

بعدشم گوجه و کدو و بادمجون آبپزشون زیاد با کالری خامشون فرقی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308

توراحت باش😂😂😂😂

خب گریل بدون روغنه دیگه بعدشم گوجه و کدو و بادمجون آبپزشون زیاد با کالری خامشون فرقی نداره

ن دیگه عزیزم

الان خام کلن ۵۸۴ کالری شد

ولی پخته ۱۲۰۰کالری شد

خیلی فرق داره

ب خاطر اینه گیج شدم ک کدوم دقیق و اصولی ک اونو از این ب بعد استفاده کنم

تا الان ۳۴۰ کالری خوردم نیم ساعتم ورزش هوازی خیلیم کار دارم دخترمو حموم کردم خونه رو مرتب‌کردم الان ...

نوش جونت عزیزم 

خدا قوت 💪

من که حال ورزش کردنو ندارم خیلی کم خوابم 😴

من که از بادمجون بدم میاد ولی از بس گشنه بودم انتحاری زدم 😖😖😖 الانم عذاب وجدان دارم و دراز کشیدم هی میگم کاش نمیخوردم 😞

فردا هم که فسته 😥

خوش به حالت هر روز میری خونه مامانت منم که دلم پوسید توی غربت 🥺

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱ 👈73.3   هدف اولم ۷3🔓✅   هدف دوم ۷۰ 🔒
ن دیگه عزیزم الان خام کلن ۵۸۴ کالری شد ولی پخته ۱۲۰۰کالری شد خیلی فرق داره ب خاطر اینه گیج شدم ک ...

من از اول همه چیو وزن میکردم ..چون مثلا ی دونه زردالو از این متوسط معمولیا ۱۰ کالری داره زردالو درشتا حدود ۱۹ کالری چیزایی که چشمی میزنیم خیلی اشتباه داره توش

شروع رژیم ۹۷/۱۰/۸ قد ۱۶۵ وزناولیه ۸۳.۲۰۰ . .وزن فعلی ۶۹.۸۰۰
1280