1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 914567 بازدید | 183775 پست
ای جونم چه ناز و بانمک😍😍😍😍

زنده باشی عزیزم نظر لطفته هم عمس از خوش هیکل بودنش میزارن منم گفتم بزار عکس نفسما بزارم

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید

@kiarash_mami    

کجا رفتی درباره عکست نظر دادم هاااا😁😁😁😁😁

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰
زنده باشی عزیزم نظر لطفته هم عمس از خوش هیکل بودنش میزارن منم گفتم بزار عکس نفسما بزارم

فدای تو دوست خوبم😍😍😍

ماهم خوش هیکلیم پس چیییی😀😀😀😀

منم دومین بچم دختر شد و خداروشکر میکنم چون داشتن دختر ی نعمت😗😗😗😗

اسم دخترم هم نفس قربووونش برم

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

فدای تو دوست خوبم😍😍😍 ماهم خوش هیکلیم پس چیییی😀😀😀😀 منم دومین بچم دختر شد و خداروشکر میکنم چو ...

عزیزمی دوست جونم ببخشید اسمتونا یادم نیس  .

خدا الهی دختر نازتونا براتون حفظ کنه و خیرشا ببینین .

چه اسم قشنگی داره پر از عشق و حس های خوب 

با هر بار صدا زدنش آدم احساس عشق و آرامش بهش دست میده

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
عزیزمی دوست جونم ببخشید اسمتونا یادم نیس  . خدا الهی دختر نازتونا براتون حفظ کنه و خیرشا ببینی ...

اسم من مینا عزیزم

ممنونم نظر لطفت 😍😍😍😍

از اشناییت خیلی خوشحالم

1291
اسم من مینا عزیزم ممنونم نظر لطفت 😍😍😍😍 از اشناییت خیلی خوشحالم

منم همین طور مینا جون .😘😘😘😘😘

سلام خانم گلها ,اگ اجازه بدید منم کنارتون باشم  وز96 قد165 سن 33 قبلا ب 70هم رسیدم ولی ب ...

خوش اومدی عزیزم

1315
خانم ها امضا بامدادجون چرانمیاد؟؟؟

سوال منم هس

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
@دختربهاری   بیا اینجا نوشین

امدم عزيزم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
1264

من با هزارتا بستم