1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 911688 بازدید | 183149 پست
نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نم ...

من با روش الان تو 14 کیلو کم کردم طی چند ماه24 کیلو اومد سرجاش واقعا هم قابل کنترل نبود

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
رسیدن بخیر شما قند وزنت چنده عزیزم؟؟

بهم پيام يده باهم پيش بريم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
خسته نباشی عزیزم‌منم ۳تا ست ۵دقیقه ای حلقه زدم🥰

خدا قوت عزیزم 

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

دارم به ۲۶ نزدیک میشمم دقیقا مامانم همینوومیگههه😅 میگههه یه بچه بیاررر ،، خیال یه ملت را ...

😂😂😂😂😂😂😂

عزیزم 😍😍😍😍همه مامانای دنیا دوست داشتنی هستن 

راسته میگه مامانت حرفشو گوش کن ضرر نمیکنی

خدا مادرتو براتون حفظ کنه ❤️ 

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒

برای مهمونای امشبم بستنی سنتی درست کردم 🥴

شاید شیرینی زبان هم درست کنم 

خدا کمک کنه انتحاری نزنم 😁

1279
سیب خوردم گرمه یا سرده؟

سیب سرده

انگور و پرتقال و هندونه هم سرده

مز و اناناس ، انجیر. مویز و اجیل ها ، خربزه طبشون گرمهه

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵
منم از این حرفا از سمت فامیلای شوهرم زیاد شنیدم نکنه حامله نمیشی  مواظب باش چاقی نازایی میاره ...

به من اینقدر گفتن دیگه پوست کلفت شدمم،،

فکر‌کن دیگه‌کار به مرداا کشیده،، داداشم به شوهرم میگه چرا بچه دار نمیشید،، شوهرم میگه‌ سمیه نمیخاد،، داداشم هر جی تو دهنش میاد میگهه: 

بعدش داداشم به شوهرم گفته،،،مگه دست اونههههه😂😂😂😂

_______

اینهمه صبر‌کردن فامیلاا

۱ سال دیگه هم روش

سال بعد میزام😌😌😌

راستییی بچه هااا عروسترکم هم خیلس وقته نیستاااا،

@عروسترکم    

کجایی دختر،،، ابجیت هنوز هسس یا رفتههه؟؟؟

نکنه باز ، باهاشون رفتی خونشووون؟؟؟؟🤔🤔🤔

راستییی بچه هااا عروسترکم هم خیلس وقته نیستاااا، @عروسترکم     کجایی دختر،،، ابج ...

سمیه جون دیانا۲۴هم خیلی وقته پیدانیست،الی الهه ایناهم کم پیدان

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1320