1345
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 992923 بازدید | 197530 پست
آره عزیزم امروز روز ششم رژیم هستم وزنمو نمی دونم تا هر روز یک ساعت پیاده روی تند دارم که حدودگود 2 ک ...

درخاست دوستي دادم بهت

منم رعايت كردم مسافرت بودم ورزش نداشتم ولي بيشتر وعده هارو ميوه خوردم ولي حس ميكنم كم نكردم 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
درخاست دوستي دادم بهت منم رعايت كردم مسافرت بودم ورزش نداشتم ولي بيشتر وعده هارو ميوه خوردم ولي حس ...

رسیدن بخیر شما قند وزنت چنده عزیزم؟؟

نقاش نیستم اما دلم برایت پر می کشد❤❤اولین پیام همسر مهربونم💏💏 خدایا شکرت بابت دوتا قند عسلی که دارم هر 💞سه تا قلبی که گذاشتم متعلق به همسرو دوتا پسرامه 💞
رسیدن بخیر شما قند وزنت چنده عزیزم؟؟

فدات عزيزم بهت پيام دادم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

رژیم سیب داری؟؟

امروز خگخ هست من میوه میخوام بخورم چون سبزیجات سرده پری هستم تحمل سبزی ندارم 

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1350
چند سالته ؟؟؟ به نظرم یه نی نی بیار اگه شرایطشو دارین چون تاحالا قابلیت باروری خودت و همسرت ...

دارم به ۲۶ نزدیک میشمم

دقیقا مامانم همینوومیگههه😅

میگههه یه بچه بیاررر ،، خیال یه ملت را راحت کن ،، بعدش هر کاری دوست داشتی کن😁😁😁مامان میگه خیلی نگرانت هستم،،،

میگهه نکنه مشگلییییی دارید به من نمیگییید☹️

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵هدف۵۳
امروز خگخ هست من میوه میخوام بخورم چون سبزیجات سرده پری هستم تحمل سبزی ندارم 

حواست باشه، بعضی میوه ها هم سردی دارند خیلی

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵هدف۵۳
قبل خواب بخور.ببین اوضاع چجوریه،اگه ضعف کردی دیگه نخور

اکی عزیزم😘

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
حواست باشه، بعضی میوه ها هم سردی دارند خیلی

سیب خوردم گرمه یا سرده؟

من اعصابم خورد شد برای اینکه نرم تو دیگ زدم بیرون2 ساعت راه رفتم

نتیجه اینکه وقتی حال ورزش نداشتید یه جوری عصبانی بشید خودبهخود ورزشکار میشید

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1348
 دارم به ۲۶ نزدیک میشمم دقیقا مامانم همینوومیگههه😅 میگههه یه بچه بیاررر ،، خیال یه ملت را ...

منم از این حرفا از سمت فامیلای شوهرم زیاد شنیدم

نکنه حامله نمیشی 

مواظب باش چاقی نازایی میاره (تو دوران عقد که من 68 کیلو بودم) 

بعد انقدر گفتن و گفتن که شوهرم برگشت گفت انقدر به مائده حرف نزنید من بچه نمیخوام

از اون موقع دیگه هیچی نگفتن

ولی ای کاش همون اول زندگیتون میرفتید چکاپ که ببینید چقدر فرصت صبر دارید

ما این کارو نکردیم چون تصورمون این بود هر وقت بخوایم میشه😒😒😒😒ولی چی شد؟ 

2 سال و یک ماه طول کشید، دوبار سقط، و نگم از ضربه های روحی که خوردیم تو این مسیر

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
سلام فاطمه جون کالری مصرفی امروز 300 تاشده یک ساعت پیاده روی تند داشتم که 120 سوزوندم واینکه دیگه چا ...

چطور اینقد کالریت کم میشه اونوقت سرپایی اونم با دوتا بچه!!!!

سلام دوسیا خوبین خوشین🙋🙋🙋🙋

نیستین کم پیدایین🙈

گزارش ندیدم من🙈🙈🙈حالامن پری هستم بیحالم  😁😁😁

مصرفی ۸۳۰

سوزیده پیاده روی یکساعت

سلام فاطمه جون کالری مصرفی امروز 300 تاشده یک ساعت پیاده روی تند داشتم که 120 سوزوندم واینکه دیگه چا ...

دراز نشست برو ولی سعی کن کالریت رو کامل بگیری به مشکل میخوری اینجوری آب بدنت دفع میشه فک میکنی لاغر میشی در حالیکه داری عضلاتت رو از دست میدی خیلی ام سریع برمیگرده وزنت

1226
چطور اینقد کالریت کم میشه اونوقت سرپایی اونم با دوتا بچه!!!!

نمی دونم به خدا اما خوبم من باک ذخیره دارم راستی حلقه زدن بلدی تو من بلد نیستم 

نقاش نیستم اما دلم برایت پر می کشد❤❤اولین پیام همسر مهربونم💏💏 خدایا شکرت بابت دوتا قند عسلی که دارم هر 💞سه تا قلبی که گذاشتم متعلق به همسرو دوتا پسرامه 💞
دراز نشست برو ولی سعی کن کالریت رو کامل بگیری به مشکل میخوری اینجوری آب بدنت دفع میشه فک میکنی لاغر ...

نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نمیخورم وگرنه زیاد اهل غذا نیستم

نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نم ...

منم بلد نبودم تازه یاد گرفتم اگه پهلو داری بخر توام تمرین کن

ربطی به میزان آب خوردن نداره وقتی اینقد کم میخوری عضلاتت از بین میره نکن عزیزم سعی کن کالریت حداقل1200 تا باشه بعدن پشیمون میشی من یه بار این راهو رفتم

نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نم ...

من با روش الان تو 14 کیلو کم کردم طی چند ماه24 کیلو اومد سرجاش واقعا هم قابل کنترل نبود

1346