1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 907240 بازدید | 182498 پست
عین من ۶۵۰😁برعکس من تنها تو حرکت شنا سریع ام وبرفیکس 

مدرسه هم که بودم امتحان بارفیکس رو غایب‌میکردم🤐

وزن شروع‌۸۵کیلوگرم🙊         وزن فعلی۷۸.۸۰۰           وزن هدف اول  ۷۲        هدف دوم   ۶۷      هدف طلایی۶۳
مدرسه هم که بودم امتحان بارفیکس رو غایب‌میکردم🤐

😂😂😂من تو مدرسه دراز نشست وجیم میزدم.برفیکس برام‌اسون شده ازبس مربیمون رومون کار میکنه میگه این روش برای چربی سوزی عالیه میگه روزی ۱۰تا هم برید کافیه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

من دوساعت بعد یه نیم ساعت حلقه برم که سوزاندم به هزار برسه😓۴۴۴ بستمش اهان ولی نمیدونم چرابیرون بستنی خوردم 😑

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

با مشخصات یه پرستار خوب آشنا بشید 

مارو دنبال کنید

😂😂😂من تو مدرسه دراز نشست وجیم میزدم.برفیکس برام‌اسون شده ازبس مربیمون رومون کار میکنه میگه این رو ...

اره میدونم خیلی خوبه‌شوهرم‌مثل چی‌میره تندتند اما من😐

وزن شروع‌۸۵کیلوگرم🙊         وزن فعلی۷۸.۸۰۰           وزن هدف اول  ۷۲        هدف دوم   ۶۷      هدف طلایی۶۳
من دوساعت بعد یه نیم ساعت حلقه برم که سوزاندم به هزار برسه😓۴۴۴ بستمش اهان ولی نمیدونم چرابیرون بستن ...

منم‌👌کرانچی خوردم😥

1291
اره میدونم خیلی خوبه‌شوهرم‌مثل چی‌میره تندتند اما من😐

چندوقته کالری شماری وشروع کردی

چندوقته کالری شماری وشروع کردی

عزیزم‌بعد میگم‌بچم شیر میخواد ببخشید

عزیزم‌بعد میگم‌بچم شیر میخواد ببخشید

فعلا گلم

1274

بچه ها با توجه ب تاپیکم ...

میخام جدا بشم خب

کار پیدا میکنم و ...

اما در کنارش فروش اینترنتی هم بزنم خوبه؟

مثلا این لباس۵۰تومنه من بدم ۵۵

ب نظرتون فروش میره یانه؟

دارم رژیم میگیرم با بامداد خمار(کالری شماری)      وزن شروع۶۳      وزن فعلی ۶۱/۷۵۰       وزن هدف۵۳       قد۱۶۴ 

بچه ها😭😭😭😭😭

این سوزش قفسه سینه تا گلو از امروز اومده سراغم

یعنی تا موقع زایمان قراره باهام باشه؟☹️☹️☹️☹️

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
ممنون گلم

فدات😘😘😘

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
بچه ها😭😭😭😭😭 این سوزش قفسه سینه تا گلو از امروز اومده سراغم یعنی تا موقع زایمان قراره باهام با ...

آره بعد یه مدت یا عادت میکنی یا کم میشه اون معدت عزیزم شکمت بزرگ شده آمده زیر قفسه سینه ات

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
آره بعد یه مدت یا عادت میکنی یا کم میشه اون معدت عزیزم شکمت بزرگ شده آمده زیر قفسه سینه ات

اولین باره تو این 7ماه اینجوری شدم

یهو شدت میگیره

انگار تو گلوم آتیش روشن کردن😨😨😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1288
بچه ها با توجه ب تاپیکم ... میخام جدا بشم خب کار پیدا میکنم و ... اما در کنارش فروش اینترنتی هم ب ...

آره عزیزم کار زیاده ،من خودم مشهدم چیزی که فراوونه کار،فقط خودت قوی باش به هیچ کی متکی نباش خودت وخدات من خیلی تنهایی کشیدم فقط خودم بودم وخدا تارسیدم به آرامش

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
آخه از الان شکم هی داره بزدگ وبزرگتر میشه

آره☹️☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40