1351
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 993932 بازدید | 197681 پست
مدرسه هم که بودم امتحان بارفیکس رو غایب‌میکردم🤐

😂😂😂من تو مدرسه دراز نشست وجیم میزدم.برفیکس برام‌اسون شده ازبس مربیمون رومون کار میکنه میگه این روش برای چربی سوزی عالیه میگه روزی ۱۰تا هم برید کافیه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

من دوساعت بعد یه نیم ساعت حلقه برم که سوزاندم به هزار برسه😓۴۴۴ بستمش اهان ولی نمیدونم چرابیرون بستنی خوردم 😑

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
😂😂😂من تو مدرسه دراز نشست وجیم میزدم.برفیکس برام‌اسون شده ازبس مربیمون رومون کار میکنه میگه این رو ...

اره میدونم خیلی خوبه‌شوهرم‌مثل چی‌میره تندتند اما من😐

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

من دوساعت بعد یه نیم ساعت حلقه برم که سوزاندم به هزار برسه😓۴۴۴ بستمش اهان ولی نمیدونم چرابیرون بستن ...

منم‌👌کرانچی خوردم😥

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش
اره میدونم خیلی خوبه‌شوهرم‌مثل چی‌میره تندتند اما من😐

چندوقته کالری شماری وشروع کردی

1350
عزیزم‌بعد میگم‌بچم شیر میخواد ببخشید

فعلا گلم

بچه ها با توجه ب تاپیکم ...

میخام جدا بشم خب

کار پیدا میکنم و ...

اما در کنارش فروش اینترنتی هم بزنم خوبه؟

مثلا این لباس۵۰تومنه من بدم ۵۵

ب نظرتون فروش میره یانه؟

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
1348

بچه ها😭😭😭😭😭

این سوزش قفسه سینه تا گلو از امروز اومده سراغم

یعنی تا موقع زایمان قراره باهام باشه؟☹️☹️☹️☹️

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
ممنون گلم

فدات😘😘😘

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
بچه ها😭😭😭😭😭 این سوزش قفسه سینه تا گلو از امروز اومده سراغم یعنی تا موقع زایمان قراره باهام با ...

آره بعد یه مدت یا عادت میکنی یا کم میشه اون معدت عزیزم شکمت بزرگ شده آمده زیر قفسه سینه ات

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
آره بعد یه مدت یا عادت میکنی یا کم میشه اون معدت عزیزم شکمت بزرگ شده آمده زیر قفسه سینه ات

اولین باره تو این 7ماه اینجوری شدم

یهو شدت میگیره

انگار تو گلوم آتیش روشن کردن😨😨😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
بچه ها با توجه ب تاپیکم ... میخام جدا بشم خب کار پیدا میکنم و ... اما در کنارش فروش اینترنتی هم ب ...

آره عزیزم کار زیاده ،من خودم مشهدم چیزی که فراوونه کار،فقط خودت قوی باش به هیچ کی متکی نباش خودت وخدات من خیلی تنهایی کشیدم فقط خودم بودم وخدا تارسیدم به آرامش

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
1226
آخه از الان شکم هی داره بزدگ وبزرگتر میشه

آره☹️☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@حاجیه   من گزارش بدم برم لالا امروز با مانکن گام شروع کردم 3 کیلومتر پیاده روی داشتم واینکه با600 بسته ام صبحانه کف دست نون یه تیکه هندوانه ناهار 3 تا تیکه پیتزا شام دوتا خرما یه فنجون شیر تماااام ببخشید خیلی خسته ام برم بخوابم به امید نزدیک شدن به هدف

نقاش نیستم اما دلم برایت پر می کشد❤❤اولین پیام همسر مهربونم💏💏 خدایا شکرت بابت دوتا قند عسلی که دارم هر 💞سه تا قلبی که گذاشتم متعلق به همسرو دوتا پسرامه 💞
@حاجیه   من گزارش بدم برم لالا امروز با مانکن گام شروع کردم 3 کیلومتر پیاده روی داشتم واینکه ب ...

شبت خوش منم490 تا مصرفی داشتم و نیم ساعت پیاده روی فقط

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1331