1147
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 834458 بازدید | 167467 پست
https://www.instagram.com/p/By1EwuHAIEz/   اینو ببین

مرسی عزیزممممم

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

الهام وزنم ۱۹ کیلو کم گردما😩استوپ شدم الان! فقط نون برنج ک نخوردم اینارم ک نخورم خیییلی ضعیف میشم ...

آره خیلی بده اینجوری.منم دیگه حال ندارم.باخودم گفتم تاآخرتیرماه ادامه میدم،هرچی شد.دیگه جون ندارم😣

وزن فعلی61،900.هدف تاتاریخ1398/4/31؛56😆😎😍
چ راهنمایی هایی میشه ب منم بگید ارزومه یاد بگیرم دیروز رفتم خریدم ولی فعلا ی دونه هم نتونستم بزنم

مرتب میزنی یا مثلا ی روز میزنی چندروز نمیزنی؟حلقه سبک داری یا سنگین اخه من خودم با سبک اصلا نمیتونم باسنگین یادگرفتم.میخوای عزیزم کلیپ نگا کن تو نت شاید کمکت کرد.میتونی عزیزم ناامید نباش.☺

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜
1258
آره خیلی بده اینجوری.منم دیگه حال ندارم.باخودم گفتم تاآخرتیرماه ادامه میدم،هرچی شد.دیگه جون ندارم😣

خب دیگه خیلی دیگه بخودت فشار اوردی شیرم ک‌میدی دیگه بدتر....الان بخودت برس ولی ورزش کن

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

بچه ها بیاین عکس دخترمو براتون بزارم😍😍😍😍

فداش بشم نازگلم یک کیلوئه😍😍😍

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏