1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 993102 بازدید | 197549 پست
سلام عزیزای دلم اصلا حال ندارم پاشم ورزش کنم 😔😔😔 هفته پیش فقط ۷۰۰ کاهش داشتم انگیزم پایین اوم ...

پس من چی ک مدتهاس کاهشی ندارم؟

بخودت تلقین نکن حالا خیلیم رعایت نکردی ک توقع دوکیلو کاهش داری😁😁

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
زیبامن خیلی ضعیف شدم،توی دوماه دوازده کیلوکم کردم،اصلانمیتونم ورزش کنم،به زورکمی پیاده روی وبیست دقی ...

دیگه حلقه نزن همون پیاده روی رو برو چالش 

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
پس من چی ک مدتهاس کاهشی ندارم؟ بخودت تلقین نکن حالا خیلیم رعایت نکردی ک توقع دوکیلو کاهش داری😁😁

آره رعایت نکردم واقعا ورزشمم فقط حلقه بود 

ینی به نظرت حلقه واقعا کالری میسوزونه ؟ شکمم هم کوچیک نمیشه 😔😔

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم تو دوماه ۱۲ کیلو کم کردم عزیزم ترس چرا؟؟ یواش یواش کالریتو ببر بالا ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا تو هفته برو ...

باشه عزیزم.شیرمیدم خیلی ضعیف شدم.ازیکشنبه شروع میکنم.فقط میخوام سه چهارکیلودیگه کم کنما

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:53.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
آره رعایت نکردم واقعا ورزشمم فقط حلقه بود  ینی به نظرت حلقه واقعا کالری میسوزونه ؟ شکمم هم ...

خب دیگه برو شکر کن ک اضافه هم نکردی؛اره حلقه خیلی تاثیر داره چند وقته داری میزنی؟

دراز نشست و چالشای شکمی هم عالیه

1350
عزیزم اره ماه رمضون میخوردم...چون تخم شربتی داخل اب حجم میگیره سیر نگهت میداره؛فک نکنم ایرادی داشته ...

خودم صبح ناشتا میخورم یا ماه رمضون منم موقع سحر میخورم.اب میخورم گفتم بپرسم اگ موردی نداره بخورم تشنگی ادمم برطرف میشه ب قول تو سیرم میشم.ممنون عزیزم

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜
باشه عزیزم.شیرمیدم خیلی ضعیف شدم.ازیکشنبه شروع میکنم.فقط میخوام سه چهارکیلودیگه کم کنما

خب دیگه کالریتو ببر بالا از این ب بعد فست نگیر هفته ب هفته ۱۰۰ تا ببر بالا تا برسی ب تثبیتت!

چهار مغز بخور کنجد ارده خرفه بخور

خودم صبح ناشتا میخورم یا ماه رمضون منم موقع سحر میخورم.اب میخورم گفتم بپرسم اگ موردی نداره بخورم تشن ...

فدات بشم عزیزم فک نکنم ایرادی داشته باشه🤗

خب دیگه کالریتو ببر بالا از این ب بعد فست نگیر هفته ب هفته ۱۰۰ تا ببر بالا تا برسی ب تثبیتت! چهار م ...

فدات شم اینقدرباحوصله جواب میدی😘😘😘😘

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:53.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
1307
مرباي بابا؟؟؟؟

جانمممم خخخخخ صدای منو در حال ورزش میشنوید

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍

بچه ها من امروز صبح خودمو وزن کردم نزنینماااا شیطون وسوسم کرد😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍

یکشنبه ۹۴۳۰۰ بودم امروز صبح ۹۳۹۰۰😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308

واسهههه همه زنگ زدنااات مرررسی💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من امروز صبح خودمو وزن کردم نزنینماااا شیطون وسوسم کرد😂😂😂😂

ببخشيد شيطون گلط كرد ديگه از اين كارا نكني هااااا😡

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
ببخشيد شيطون گلط كرد ديگه از اين كارا نكني هااااا😡

بچمو وزن مردم خودمم بطورررر کاملااااا ناخداگاه رفتم رو ترازو😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346