1265
1267
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 828609 بازدید | 166188 پست
سلام عزیزم...بله 😊

خیلی دلم میخواد یاد بگیرم ولی دوستم میگفتوهر چی تمرین کرده یاد نگرفته میترسم منم یاد نگیرم

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
حالا ۵تا نی نی بیاری میبینی شکلش باید چجوری باشه😄

😍😍😍اتفاقا مامانمم میگه تا بخوای کوچیکش کنی باید بزرگ بشه🙈🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅😅

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۶😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

وااای مشکل پسر من واگیردار بوده لابد    

اره دخترمو چشم زدم گفتم میذاره ورزش کنم 😏😥

شروع رژیم 98/2/01کالری شماریبامدادخمارجون    قد 167 وزن اولیه88کیلوگرم 🙈 وزن فعلی 81.75😐   وزن هدف اول 77😜 وزن هدف دوم73😛 وزن هدف چهارم 69😍هدف طلایی  63💛💜💚من میتونم چون میخوام یه مامان ویه همسر خوش اندام باشم💪💪

منم امروز کالری مجازم رو مصرف کردم 

10 روزه نان سفید نخوردم شوهرم میگه دیگه نمیخرم همه سنگک میخوریم

صب نیم ساعت رقصیدم عصر رفتم پیاده روی که دو ساعت طول کشید ولی هیچیش شبیه پیاده روی نبود تمام مدت تو مغازه ها چرخیدیم 

فردا جبران میکنم

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1258

فردام فسته نهایت تلاشم رو میکنم خطا نکنم

خرما گرفتم هسته هاشو درآوردم بعد کنجد قاطیش کردم و ورز دادم و گلوله ای شکلش دادم وسطشونم گردو گذاشتم و کالری هر گوله رو حساب کردم 

شمام درست کنین خیلی خوشمزه و مقویه

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
@مربا     خانومی کجایی امروز ندیدمت تو تاپیک نکنه سرت تو دیگ بوده؟

خخخخخ نه عزیزم مهمونی بودم ۱۵۰۰ تا خوردم ۲۵۰ تام سوزوندم😂😂😂😂

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
الان شما میدونی مثلا یه دستگاه که میزنم (تردمیل و الپتیکال تو خونه دارم ) واسه وزن من چقد کالری میسو ...

من اصلاکالرس سوزوندموحساب نمیکنم.فقط میگم نیم ساعت پیاده روی تند،نیم ساعت رقص،زیادبه فکرمقدارسوزونده هات نباش.

وزن فعلی61،900.هدف تاتاریخ1398/4/31؛56😆😎😍
فردام فسته نهایت تلاشم رو میکنم خطا نکنم خرما گرفتم هسته هاشو درآوردم بعد کنجد قاطیش کردم و ورز داد ...

منم فردامیخوام فقط شیروخرمابخورم😋

وزن فعلی61،900.هدف تاتاریخ1398/4/31؛56😆😎😍