1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 827959 بازدید | 166100 پست
زپم وزن هدف۶۳نمودار داد خودم تنظیم کردم مث برنامه خودمون فستا رو ۵۰۰ بقیه روزا ۱۳۶۰ حالا اگه زیاد بخ ...

کرفس نداره اینو

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
یه مدت تثبیت باش مثلا دو سه هفته ولی کالریتا یهو بالا نبر مثلا از کالری مجازت 150 تا بیشتر بخور هفته ...

این هفته ک گذشت تثبیت بودم دیگه الان پرقدرت و با رعایت شروع گردم مطمئنم ک نتیجه میده💪😍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

مرسی عزیزم دعا کن بتونم چن وقته شوهرم همش منو میبره ویتامینه منم دیوونه معجونم ولی نمی‌خورم اونو دخت ...

الهی آفرین 😎😎😎حتما لاغر میشی شک نکن فقط عجله نداشته باش صبوری کن

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۶😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
[QUOTE=948424 61]میگم میگه بیا بریم تو یه چیز دیگه بخور خیلی اصرامیکنه منم اونروز انقد هوس یه چیز شی ...

نه بابا تن تن میبره چون خودش دوس داره الانم میگه صبونه بریم کله پاچه منم میگم نه باورکنین صبح یاعت5بالاسرم انقدمیگه پاشوبریم دیوونم میکنه دعا کنین جلوش کوتاه نیام 

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
1258
نه بابا تن تن میبره چون خودش دوس داره الانم میگه صبونه بریم کله پاچه منم میگم نه باورکنین صبح یاعت5ب ...

اوففف ایشالله چاخ شه 😈ریژیم بگیره دیگه ازین هوسا نکنه😅😅😅

تو هم خیلی با اراده ای 💪آفرین

این هفته ک گذشت تثبیت بودم دیگه الان پرقدرت و با رعایت شروع گردم مطمئنم ک نتیجه میده💪😍

هستی عکسمو بزارم میخوام برم بحوابم خیلی خسته ام

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۶😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
اوففف ایشالله چاخ شه 😈ریژیم بگیره دیگه ازین هوسا نکنه😅😅😅 تو هم خیلی با اراده ای 💪آفرین

فدات عشقم .چاق نمیشه که اگرم بشه براش مهم نیس ادامه میده به خوردنش الان میگه میوه ها دارن خراب میشن بخورین تموم شن یعنی انقد بدبختم من

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
برار من کلا ندیدمت😭

الهی چیرااا منو ندیدی🤗🤗

1221
فدات عشقم .چاق نمیشه که اگرم بشه براش مهم نیس ادامه میده به خوردنش الان میگه میوه ها دارن خراب میشن ...

خخخخ😅😅😅عیبی نداره رژیمه وهمین سختیاش دیگه

1226
گلابی خودمی😋

🙈🙈🙈🙈

ندیدم بزار تولوخدا😍

باش دوتا عکس میزارم یکی مال عصر یکی مال هفته پیش

1220