1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044096 بازدید | 205722 پست
حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

لهههههنتی

چقدر قشنگه این دست و پات،،، خوش به حال شوهرت😜

گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆
دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

پس با این حساب تو شوهر اونی😂😂

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واس ...

خخخخخخ امشب یه حالی دادی سارابانو کلی خندیدم دمت گرم 

از بس خندیدم اشکام در اومد

شروع مجدد رژیم  98/7/6                                       وزن شروع74                                                          هدف اول 64                                                         هدف اخر 54                                                                                                                                                                                                                                                                                            
خخخخخخ امشب یه حالی دادی سارابانو کلی خندیدم دمت گرم  از بس خندیدم اشکام در اومد

من بیشتر ازش ترسیدم😂

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
1401
سارا بگو که داری شوخی مینمایی😐😐😐😐😐

نه 😁من وقتی عصبانیم هر کاری ممکنه بکنم😈یه بار شوهرم بهم گیر داد که چرا با پسر عمت حرف زدی😯آخه خواستگارم بود قبلا

من خانومی کردم چیزی نگفتم بهش بعد که یکم غر زد آروم شد وازم معذرت خواهی کرد منو با ناز ونوازش برد بستنی منم تصمیم گرفتم طلافی کنم 😏 رفت بستنی قیفی گرفت آورد تو ماشین گرفتم بستنی وهمرو مالیدم به صورتش ولباسش 😄😄اونم تلافی کرد خلاصه اون شب هردوتامون سرما خوردیم😟ولی شوهرم یاد گرفت توهم نزنه😏

وزن شروع۹۰👈الان ۷۰❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

سلامممم عشقا

من اووومدم گزارش بدم

صبحانه شیر قهوه و یک قاشق سمنو

ناهار 3 تیکه جوجه و سبزی

میان وعده توت سفید و دو تا خرما

شام بورانی و یه گوجه

بعد شام هم دو تا خرما

ورزشام 

یه ربع دوچرخه سواری

نیم ساعت تو آب راه رفتم

نیم ساعتم رقص

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
سلامممم عشقا من اووومدم گزارش بدم صبحانه شیر قهوه و یک قاشق سمنو ناهار 3 تیکه جوجه و سبزی میان و ...

👏👏👏خوش برگشتی به رژیم😍

وزن شروع۹۰👈الان ۷۰❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
1376

https://www.instagram.com/p/Byk2JMpgbl7/?igshid=gjev4f8b9zzm

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
سلامممم عشقا من اووومدم گزارش بدم صبحانه شیر قهوه و یک قاشق سمنو ناهار 3 تیکه جوجه و سبزی میان و ...

عالیه😊

همه از ترس من. فرار کردن😅😅😅

والا ترسم داری خب😂😂😂😂

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1418
من به این مظلومی😳

به من دست بزنی جیغ میزنم😭😭😭😭

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
من به این مظلومی😳

سارا منم عین توام تا موقعیت گیر میارم دست خودم نیست اذیت میکنم بقیه رو🤣🤣یعنی ممکنه شوهرمه اذیت کنم😂😂😂😂😂

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

زیبا پاهامون عین همه😁

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی🔵قد🔵۱۶۰وزن ابتدا🔵۸6فعلی🔵۶۲هدف5۳