1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 990030 بازدید | 197029 پست
خخخخخ😄😄😄شوهرم میگه سارا راستشو بگو اونجوری عصبانی شدی؟گفتم نه بابا اگه اونجوری بود که الان پدرشو ...

ژووووووووون جذبتو قربون😅😍

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

فداش بشم پسرگلی رو 🤗🤗🤗❤❤❤❤

خدانکنه😘😘😘زیبا هر وقت میریم خونه مادر شوهرم محمد امین یااینجوری میشه یا مریض میشه😥

1350
خدانکنه😘😘😘زیبا هر وقت میریم خونه مادر شوهرم محمد امین یااینجوری میشه یا مریض میشه😥

چشمش میکنن؟😱😒

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

چشم میخوره خواهر 😰 من خیلی به چشم زخم اعتقاد دارم😢😢

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
منم امروز با خواهرم رفتیم دور دور لاک خریدم😁۰

به به چ خبر بوده امروز مبارک باشه😍🤗

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
ژووووووووون جذبتو قربون😅😍

خخخخ من خیلی آروم وخونسردم

ولی وای به اون لحظه که قاطی کنم😨ممکنه هر کاری بکنم😶مصلا یه بار چنان موکتو کوبیدم تو صورت شوهرم که از چشمش خون اومد😭😭😭خیلی بد شد

یه بارم قهر کرد پشتشو کرد به من از پشت چنان لگدی زدم در کیونش که از تخت افتاد پایین

1348

حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

خخخخ من خیلی آروم وخونسردم ولی وای به اون لحظه که قاطی کنم😨ممکنه هر کاری بکنم😶مصلا یه بار چنان مو ...

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واسه طلاق😱😱😱😱😱😱😱😱😱

منم امروز با خواهرم رفتیم دور دور لاک خریدم😁۰

وای😍😍😍مریم چجوری ناخنات و بلند میکنی؟برامن کنده میشه ومیشکنه

لاکامم دست چپ تمیز میزنم دست راست داغوووون😲

خخخخ من خیلی آروم وخونسردم ولی وای به اون لحظه که قاطی کنم😨ممکنه هر کاری بکنم😶مصلا یه بار چنان مو ...

یا خدا😱😱😱😱😱😱😱

1288
حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

خوبه همینطوری ☺پات کاشته ؟؟

وای😍😍😍مریم چجوری ناخنات و بلند میکنی؟برامن کنده میشه ومیشکنه لاکامم دست چپ تمیز میزنم دست راست د ...

بلند نیس الان 😁 ناخنام کشیدس بلند کنم که دیگه خیلی خوب میشه😌😌😌

خوبه همینطوری ☺پات کاشته ؟؟

ن ناخنای خودمه دیشب مربع سوهان کشیدم....ولی بدلم نمیشینه لاکش😒😕

1335