1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 924943 بازدید | 185504 پست
منم به ۸۰ برسم میرم رو ابرا      

من برم حلقه بزنم بعدم برم شام بپزم فعلنی

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
انشاالله زودی سلامت بشن گلم💜💜💜

مرسی عزیزم

انشالله

شروع رژیمم ۳/۲۳ -> وزن اولیه ۷۲ 😢✋🏻 ـ‌ــــ وزن هدف اول -> ۶۵ 😍🥳     ـــــــ  وزن هدف  دوم ۶۰😍😍 ؛ خدایا به خاطر همه نعمتایی که بهم دادی شکرت♥️ برام انرژی مثبت بفرستید بتونم💪🏻💪🏻

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

سلام به همه صبح فستتون بخیر...😂😘 اینم برنامه امروزم... @mania1373     گلم ...

اتفاقا منم سیوش کردم

با اجازت از رو همین میرم و حتما انجامش میدم💪🏻

@kiarash_mami    دلتنگتیم♥️

شروع رژیمم ۳/۲۳ -> وزن اولیه ۷۲ 😢✋🏻 ـ‌ــــ وزن هدف اول -> ۶۵ 😍🥳     ـــــــ  وزن هدف  دوم ۶۰😍😍 ؛ خدایا به خاطر همه نعمتایی که بهم دادی شکرت♥️ برام انرژی مثبت بفرستید بتونم💪🏻💪🏻

20دقیقه حلقه 

260 تا کالری دریافتی

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
1291

دوستان خوبی که اطلاعاتتون بیشتره لطفا جوابمو بدین:

اگه5 شنبه ها به جای خام و گیاه همین فست رو بگیریم کار اشتباهیه؟

برا من خگخ خیلی وحشتناکه سردیم میکنه و کل بدنم به هم میریزه

ام اس خفیف هم دارم با این کار احتمال عود علائم وجود داره

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1315
سلام 🤗🤗🤗🤗 بچه ها امروز سالگرد ازدواجمونه شاید فستم به فنا بره 😊 البته شاید ....ببینم شوهرم بر ...

به به مبارکه😍تو بهش اس بده وتبریک بگو😍

میدونم اون هیچوقت اینکارا رو نکرده وهمیشه ناراحتت کرده ولی اولین قدمو تو بردار

دوستان خوبی که اطلاعاتتون بیشتره لطفا جوابمو بدین: اگه5 شنبه ها به جای خام و گیاه همین فست رو بگیری ...

عزیزم خگخ اصلا اجباری نیست❤نگیر کالریتو ۱۱۰۰ببند😊

مواظب خودتم باش😘

من دارم پیاده روی میکنم شما چیکار میکنین؟

1226
من دارم کتاب میخونم😍بعدشم میرم ناهار بخورم

خیلی هم عالی من ناهارما خوردم عزیزم .

حالا هم گلنوش خوابیده که دارم ورزش میکنم .

حلقه زدم الان هم دارم راه میرم

دوستان خوبی که اطلاعاتتون بیشتره لطفا جوابمو بدین: اگه5 شنبه ها به جای خام و گیاه همین فست رو بگیری ...

عزیزم خگخ اجباری نیست ،همون سالم خوری انجام بده غذاهای آبپز میوه لبنیات کم چرب و..

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۲                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉.                                    هدف سوم ۶۰🔒🔒                                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       

تا الان همون خرما صبح مصرفیم هست😎 

ناهار هنوز نخوردم ولی تخم مرغ گذاشتم بپزه با گوجه وخیار شور بخورم😍

شام هم هنوز تصمیمی نگرفتم 😎

یکساعت بعد ناهار ورزشای دیگم رو شروع میکنم💪💪

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۲                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉.                                    هدف سوم ۶۰🔒🔒                                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       

ببخشید من با کرفس پیش میرم وزنم خوب کم شده ولی سایزم فرق نکرده رژیم ندارم همه چی میخورم به غیر شیرینیجات ولی به اندازه ورزش هم نمیکنم 

آی سو جان قشنگترین اتفاق زندگی منی عزیز دل مامان
1280