1421
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044400 بازدید | 205722 پست
خیلی عالییییییییییه عزیزم تبریک میگم بهت عزیز دلم

مرسی عزیزم فدات 😍😘

👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷👈۶۸.۹👈۶۸.۱👈۶۷.۴💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
من شیر میدم اگه رژیم بگیرم شیرم خشک میشه

بعد از هشت ماهگی نوزادتون شروع کنید به رژیم...شیر افزا بخورید...فست نگیرید...برنج و کربوهیدرات محدود بشه...قند مصنوعی نخورید

💪گروه آبی💪 وزن شروع 86😣وزن فعلی 72😫وزن هدف:65💃💃💃                                                         🎆🎇🎆پیش به سوی خوش هیکلی🎆🎇🎆

کالری مصرفیم تا الان ۱۱۱۴

۳۵ مین حلقه زدم

👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷👈۶۸.۹👈۶۸.۱👈۶۷.۴💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

انشالله که چیزی نباشه و بمونه ولی اگه سونوی بعدی هم تایید کرد توقف رشدشو باید خودت کمک کنی به دفع ش ...

😭🙏

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
1390
خداروشکر که خوبین خب نگو حالا این گریه نداره که😒😒😒😒😂😂😂

فدات عزیزم😍 

چرا گریه داره دیگ همینجور هی گرد تر از دیروز میشم😒😆

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
فدات عزیزم😍  چرا گریه داره دیگ همینجور هی گرد تر از دیروز میشم😒😆

خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒

کمتر بکن تو اون خندق بلا

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒 کمتر بکن تو اون خندق بلا

بجون قاشقچی ک زیاد نمیخورم😂😂😂😂

فک کنم بچم میخاد همین یهو مثلا ۱۰۰ کیلو بدنیا بیاد😯 اخه همرو میکشه لامصب خییییییلی گشنم میشه😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒 کمتر بکن تو اون خندق بلا

راستی تو چرا بیداری؟

خانم حامله باید زود بخابه 😁 وگرنه بعد زایمانت نی نی کلتو میکنه شبا نمیخابه.😯 باید تا صب بشینی 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
راستی تو چرا بیداری؟ خانم حامله باید زود بخابه 😁 وگرنه بعد زایمانت نی نی کلتو میکنه شبا نمیخابه.😯 ...

منم گشنم میشه ولی با میوه پرش میکنم😁😁😁

من به خاطر اینکه زود بخوابم همش باید پاشم برم دشوری و خواب زهرم میشه دیر میخوابم. که کمتر برم 😂😂😂😂

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
منم گشنم میشه ولی با میوه پرش میکنم😁😁😁 من به خاطر اینکه زود بخوابم همش باید پاشم برم دشوری و خوا ...

😂😂😂😂 میوه منو چرا گشنه تر میکنه اخه😆 هلو مخصوصا

وای دشوری سخته نصف شب واقعا😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂 میوه منو چرا گشنه تر میکنه اخه😆 هلو مخصوصا وای دشوری سخته نصف شب واقعا😭

نه بابا

من با میوه سیر سیر میشم

من کلا حدیدا خواب ندارم هم اینکه شکمم داره بزرگ. میشه یکم به پهلو میشم انگار زیادی میرم رو شکمم😮😮

بعد قفسه سینم بهش فشار میاد تو پهلو دراز کشیدن

دشوری هم که هست

خلاصه کلکسیونی هستم واسه خودم😂😂😂😂

نه بابا من با میوه سیر سیر میشم من کلا حدیدا خواب ندارم هم اینکه شکمم داره بزرگ. میشه یکم به پهلو ...

اررره بابا تازه ماه اخرت مونده دهنت سرویس میشه.

دو هفته اخر ک کلا باید نشسته یا وایستاده بخابی😂😂😂😂 کلا ماه اخر تااااااا بچه ۴ ۵ ماهش بشه خواب نداری پس تا جا داری بخاب خاهر ک شب زنده داری نزدیکه😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اررره بابا تازه ماه اخرت مونده دهنت سرویس میشه. دو هفته اخر ک کلا باید نشسته یا وایستاده بخابی😂 ...

باشه🤕🤕🤕🤕🤕

1403
ممنون عزیزم.خیلی دلم گرفته چون همه خانوادم خوشحال بودن الان که انگار همه ماتم گرفتن

الهی عزیزم

تو هر موقعیتی چه شادی و چه غم به ایم فکر کن که هر چی خیره و تو هر چیزی یه حکمتی هست

سخته ولی اروم  کننده هست

گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆.             🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1424