1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 801214 بازدید | 160843 پست

منم خونمون بزرگ نیست و پره مبلو وسایل خونه اس ولی اینقدر راه میرم که نگوو یه راهرو داریم هزاربار میرمو میام گلم بهونه نیار من قبلا دمبل نداشتم بطری نوشابه پر شن میکردم بری ورزشم تازه چندسالیه دمبل گرفتم😊

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟
جفتبه سخته من تکی رو میرم دویست تا رو تو چند ست میری؟؟

من دیگه عادی شده برام یهو میرم ولی قبلا خیلی دردم میومد

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

نه هوس بستنی نمیکنم  باشه سعی میکنم بیشتر با سبزی و میوه ببندم کالریم و

👌👌آفرین گلم