1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 828386 بازدید | 166183 پست
با سنتون مشکلی نداره شوهرت ینی تاحالا به روت نیاورده؟؟؟ البته ناراحت نشی همینطوری میپرسم🌹🌹🌹

ن اصلن..از اولش هم میدونست من ۶۸ هستم

بعد من تو هر سنی ک هستم همیشه کمتر بهم نشون میده و هیچ وقت هم بهش فکر نکرده خب

بیچاره اون بیشتر بهش میخوره ک ۳۰سالش باشه تا من

الان ۸ سال از ازدواجمون میگذره ولی ب مشکلی نداشتیم ب حز مشکلات مالی و عادی شدن زندگی ک واسه همه اتفاق میفته

الان خواهر شوهرم۷۶ هست و دوتابچه داره ولی همیشه عکس میندازیم اصلن نشون نمیده ک من از اون بزرگتر هستم😉😉😉😉😊😊😊😊😊

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰
😂😂😂😂😂اخه قبلش ما بیشتر آشنا شدیم در حد دو سه تا دورهمی با دوستان..بعد ب خانواده هامون گفتیم وا ...

بازم میشه سنتی😂😂😂😂😂

غیر سنتی میشه من که 2 سال با شوهرم دوست بودم🤣🤣🤣🤣

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

اینم گزارش من 😁شام نخوردم هنوز

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بازم میشه سنتی😂😂😂😂😂 غیر سنتی میشه من که 2 سال با شوهرم دوست بودم🤣🤣🤣🤣

اخی عزیزم خوشبخت بشین

ن ما دوست نبودیم فقط دو سه بار باهم اونم با دوستان رفتیم درکه و دربند

وااااای یادش بخیر😍😍😍

اخی عزیزم خوشبخت بشین ن ما دوست نبودیم فقط دو سه بار باهم اونم با دوستان رفتیم درکه و دربند وااااا ...

همچنین شما😊

نی نی ندارین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1258
هستی جون واقعا آفرین😙😙 این ی برنامه ای ک سایزتون رو از اول زدین؟اسمش چیه

برنامه نیست عکسه الان خامشو برات میفرستم،بعد با برنامه لاین کمرا داخلشو پرمیکنم😊😊

وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۹/۲😍.                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم تا ۳۰تیر۶۰🔒🔒.                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       

@عروسترکم    

وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۹/۲😍.                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم تا ۳۰تیر۶۰🔒🔒.                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
منم دور با سنم اوایل رژیم 125 شابدم بیشتر بود😱😱😱 بعد تو رژیم شد 105 اینا الان دیگه متر نکردم 🤣 ...

😁😁

سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت

بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو بردیم دکتر گفت پلیپ نیست ،سنگ کیسه صفراست خدارو شکر بعدشم قرص داد تا یه دوره بخوره بعد عمل کنه

عاشقتونم بخدا مرسی از همتون قربون خدا برم که صدای همه رو میشنوه ایشالبه شماهام هر چی از خدا میخواین بهتون بده💙💙💙💖💖💖💖💖🌷🌷🌷🌷🌷🌷

سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

سلام سارا جون

دیدیییییییی بیخودی نگران بودی

چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن

انشالله که با دارو حل میشه و اصلا کارشون به عمل نمیکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1281
سلام سارا جون دیدیییییییی بیخودی نگران بودی چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن انشالله که با ...

ایشالله😍ایشالله خدا به همه سلامتی بده😘

ن اصلن..از اولش هم میدونست من ۶۸ هستم بعد من تو هر سنی ک هستم همیشه کمتر بهم نشون میده و هیچ وقت هم ...

موفق و خوشبخت باشی عزیزم😘😘🌹🌹🌹

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

سلام خداروشکر عزیزم🌹🌹🌹

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
سلام سارا جون دیدیییییییی بیخودی نگران بودی چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن انشالله که با ...

باورت نمیشه ماعده جون ما یه مدت بود همش دعوا داشتیم این اتفاق باعث شد به خودمون بیایم😄الان از شریعتی تا تجریش با ترافیک دم افطار پاشده بود اومده بود خونه میگفت یهو دلم هواتو کرد🙊🙈🙈وای وای وای نمیدونی چقد خوشحالیم که همدیگه رو داریم

سلام خداروشکر عزیزم🌹🌹🌹

مریمی قربونت بشم من دوست دارم😘😘😘دعا میکنم خدا هواتو داشته باشه خوشبختی در خونتو بزنه سلامتی مهمون همیشگیت باشه

1264
مریمی قربونت بشم من دوست دارم😘😘😘دعا میکنم خدا هواتو داشته باشه خوشبختی در خونتو بزنه سلامتی مهمون ...

مرسی عزیزم 😘😘😘اشکم دراومد مرسی از دعات😭😭😭😭😭😭

باورت نمیشه ماعده جون ما یه مدت بود همش دعوا داشتیم این اتفاق باعث شد به خودمون بیایم😄الان از شریعت ...

همیشه کوچکترین اتفاقا باعث تلنگر میشه تو زندگی آدم

کاااااملا درکت میکنم

از این به بعد سعی کنید دعوا نکنید

چون ماها دوتا آدم مختلفیم با تفاوت های سلیقه ای و رفتاری و عقایدی

باید همدیگه رو همینجوری که هستیم قبول کنیم، مفتش عقایدش نباشیم. و مبلغ عقاید خودمون هم نباشیم

انشالله روز به روز خوشبخت تر بشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدارو شکر سارا باور کن خیلی خیلی خوشحال شدم انشاالله با دارو رفع میشه و احتیاج به عمل هم نداره. 

راستی یکی از فامیل هامون از عطاری چیزای گیاهی گرفته بود اول دکتر میگفت عمل باید کنه الان چند ساله که هنوز عمل نکرده.خداروشکر. 

ولی نمیدونم چی میخورد و نمیبینمش وگرنه ازش سوال میکردم حالا اگه خواستی برو از عطاری بپرس ببین چی میگن. راستی دیشب بخدا برات کلی دعا کردم

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓
همیشه کوچکترین اتفاقا باعث تلنگر میشه تو زندگی آدم کاااااملا درکت میکنم از این به بعد سعی کنید دعو ...

همیشه حرفای قشنگ میزنی👏قربون دهنت مامانی

1280