1147
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 912982 بازدید | 183448 پست
سلام خانوما صبح تون بخیر.... منم اگه خدا قبول کنه از امروز روزه ام🙂🙂🙂 البته من چون دیشب افطاری ...

سلام❤،خوشحالم که باز برگشتی به روال ورزش ورژیم😍😍😍😍

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
سلام سلام صد تا سلام

سلام دیانا جون خوبی خوشی کم پیدایی

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
سلام❤،خوشحالم که باز برگشتی به روال ورزش ورژیم😍😍😍😍

هستی جان ازت ممنونم😙

ببخشید من ازت یه سوال داشتم. چون تو مدت کم خوب داری کم میکنی .میخواستم یکم منو راهنمایی کنی. 

یکم درمورد غذا خوردنت و میزان ورزشت برام توضیح بده.. لطف میکنی😘

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

سلام بچها چالش که ميريد چه ورزشايي انجام ميديد و چه مدت؟

این واسه بازو هست،، من خیلییی دوستش دارم، بازوهام را کوچیک و کمی سفت کرده😋😋😋

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵

سلام به همگی

امروز سحری نخوردم 

ورزش هم تا الان2000گام رفتم تا شب ببینم چندتا میشه

یه سوال چرا دهه 60 انقدر کند پیش می ره کاهشام خیلی کمه. برا همه همینطوره؟من قبلا دهه80تا70به راحتی کم کردم البته ماه رمضان نبوده. بنظرتون دلیل خاصی داره راهکار خاصی دارید؟

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 65/500 😊                                            وزن هدف تا پایان تیر64/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
1291

سلام ظهر همه خوشگلااا بخیر

از صب یه ساعت پیلاتس ده دقه طناب 345کالری سوزوندم 

صبونه یه کف نان سنگک با یه کوچولو پنیر و سبزی 125

ناهار یه کف دست سینه مرغ یه کف نان سنگک و سبزی 136

روز همه تون خوب و خوش باشه انشالله 😘😘😘😘

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54
هستی جان ازت ممنونم😙 ببخشید من ازت یه سوال داشتم. چون تو مدت کم خوب داری کم میکنی .میخواستم یکم من ...

من برنج رو حذف کردم به جاش بلغور گندم میخورم ،مثلا اگه برای اهل خونه شوید باقالی پختم برای خودم هم شوید باقالی میپزم منتها با بلغور که خیلی خوشمزه هم هست😋😋😋شیر دولیوان حدود ۴۰۰گرم در روز 

دوغ یه لیوان در روز

روغن یک ق غ وبعضی اوقات نصف ق غ در روزمیخورم

،قند،شکر،نوشابه،آبمیوه صنعتی وکلا تنقلات 🚫نمیخورم

دولیتر آب رو حتما میخورم،

میانوعده هام سبزیجات ومیوه جات،وخیلی اوقات نخودچی کشمش 

نون فقط سنگک میخورم ،بجز مواقعی که در دسترسم نباشه مثل مهمانی،که البته سعی میکنم خیلی کم بخورم

خرما تا سه تا میخورم گاهی هم دوتا میخورم در روز

سرخ کردنی وفست فود ⏪⏪⏪مهمونی تا مهمونی

البته اونم با قواعد خودش میخورماااا

هفته پیش افطاری با یکی از اقوام رفتیم پارک ،فلافل درست کرده بودن +نون ساندویچی

من یک سوم نون باگت رو که کل خمیر داخلشو بیرون آوردم،بعد با دوتا گوجه+کاهو یه عالمه دو ورق خیارشور وکلی سبزی پرش کردم بعد یه دونه فلافل رو از وسط برش دادم و گذاشتم لای ساندویچ وخوردم وسیر سیر شدم واز غذام هم لذت بردم وعذاب وجدان هم نگرفتم😍😍

کلا آدمی هستم دوست دارم دوران  لاغر شدنم رو به دوران شیرین وبه دور از استرس تبدیل کنم

ورزش خاصی هم ندارم اگر زمان وحوصلشو داشته باشم پیاده روی ،و...

سلام به همگی امروز سحری نخوردم  ورزش هم تا الان2000گام رفتم تا شب ببینم چندتا میشه یه سوال چ ...

سلام عزیزم

ماه رمضون متابولیسم بدن میاد پایین و کاهش کند تر میشه

و شما هم چون دیگه اضافه وزن ب اون صورت نداری کاهشات کنده از این ب بعد

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800   وزن هدف اول 55🔒
1315
سلام عزیزم ماه رمضون متابولیسم بدن میاد پایین و کاهش کند تر میشه و شما هم چون دیگه اضافه وزن ب اون ...

مرسی ماه گلی جون

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 65/500 😊                                            وزن هدف تا پایان تیر64/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
سلااام❤❤تا مانکنی من کلی راهه😁😁😁به ۶۰برسم یه قری وسط تاپیک برم💃💃💃💃💃

خوشبحالت ک تو ۶۰😍🤕ینی میشه منم این ۷۰ کوفتی رو رد کنم😓😓

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
سلام به همگی امروز سحری نخوردم  ورزش هم تا الان2000گام رفتم تا شب ببینم چندتا میشه یه سوال چ ...

عزیزم گفتم ک متابولیسم میاد پایین بعدش دیگه تو چربی نداری ک زیاد کاهشت کم‌میشه همه همینطوری ان الانم ک بدنت سوخت و ساز ندارم 😝😝

فردا دوباره بپرس😒🤕

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1226
 این واسه بازو هست،، من خیلییی دوستش دارم، بازوهام را کوچیک و کمی سفت کرده😋😋😋

سمیه چ مدته داری میری؟چندتا حرکته؟

@kiarash_mami  

بیا اگه میخوای منو دعوا کن

آخه دیروز رفتم روی ترازو

اونم تقصیر شوهرم بود

گفت بیا ببینم کجا دقیق تر نشون میده

گفت چون تو یکشنبه وزن کردی معیار بهتری هستی 🤣🤣الکی فقط برای اینکه آقای حسود ببینه چقدر از خودش سبک تر شدم

گفتم والا من 70 هستم گفت بیا برو ببینم خودم

منم چشمتون روشن باشه رفتم روی ترازو دیدم 69.800 هستم😍😍😍

اینقدر ذوق کردم و رقصیدم🤣🤣🤣

بالاخره از دهه ی 70 نجات یافتم 😍😍😍😍

@kiarash_mami   بیا اگه میخوای منو دعوا کن آخه دیروز رفتم روی ترازو اونم تقصیر شوهرم بود ...

ذوق کردنت کوفتت شه چون بی موقعه وزن کردی😒😒

1290