1147
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 828375 بازدید | 166182 پست
چقدر کم میخوری اینجوری زخم معده میگیری😒آدم روزه یه کف دست سنگک😡

نمیتونم بخورم دیگه ،نون وبرنج رو محدود کردم بجاش لبنیات وخرما ونخودچی وکشمش و ....یه عالمه سبزی میخورم ،

وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۹/۲😍.                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم تا ۳۰تیر۶۰🔒🔒.                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
هنوز نخوردم ولی حتما مکعبی برش میدم و میریزم داخل لیوان😊

پیشاپیش نوش جان😉؛منظور همه ی برنامه ها از لیوان. لیوان دسته دار هاست

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

سلام خانما من دیشب یه برش پیتزا خوردم کالریم از حد مجاز زد بالا البته طبق فرمول شما من باید ۱۹۰۰ تا مصرف کنم طبق کرفس ۱۶۰۰ تا مصرف کنم امروز رو روزه گرفتم تا الان که خوب بوده از الان شیر دادنم شروع میشه خدا بخیر کنه کلا تو روز شیر کم میدم شبم که افطار میکنم راحتم فقط خدا کنه باز موقع افطار زیاده روی نکنم

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴/۵₩

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

سلام خانما من دیشب یه برش پیتزا خوردم کالریم از حد مجاز زد بالا البته طبق فرمول شما من باید ۱۹۰۰ تا ...

عزیزم اون برنامه ها فقط برای محاسبه کالری تیکه های غذا مونه.۱۶۰۰کالری نخوریا.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
حتمااا خواهری☺تو هم برای من دعا کن ☺❤

چشم گلم.ممنون

ان شالله هر حاجتی داری بگیری😘

1258
آخه خیلی کالریو کم میکنه

نه من منظورم فقط این بود بهت بگه چقدر تا هدف فاصله داری؟من خودمم فعالش نکردم عزیزم

ن عزیزم کرفسم همینه ولی وزنش کن😘

مرسی عشقم ممنون که جواب دادین 

فک کتم گرمی دقیق تر باشه

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54
با عدد وارد نکن.با گرم وارد کن.کالری شمار بشقاب تا جایی ک من ویدم کالریاش دقیقه.آبپز بخاطر جذب آب کا ...

ممنونم عزیز دلم

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54
مرسی عشقم ممنون که جواب دادین  فک کتم گرمی دقیق تر باشه

خواهش میکنم عزیزم❤❤😘

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
عزیزم اون برنامه ها فقط برای محاسبه کالری تیکه های غذا مونه.۱۶۰۰کالری نخوریا.

چرا ،زیاده،آخه دیگه از این کمتر نمیتونم بخورم،از این بیشتر هم بخورم لاغر نمیشم با ورزش کم من،

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴/۵₩
8

من بدون سحری روزه ام گرفتم فقط چای وآب قبل خواب خوردم آخه نمیتونم فست باشم تصمیم گرفتم روزای فست روزه باشم بهتره،من همینجوری حساب کردم چهل هفته طول میکشه تا ۶۶ بشم چع برسه بیشتر بخورم خدا کنه زود لاغر بشم

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴/۵₩
شمام مانکنی ها😘❤😊

واای 🙈خجالتم نده هنوز کلی مونده🙊

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۶😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
نه من منظورم فقط این بود بهت بگه چقدر تا هدف فاصله داری؟من خودمم فعالش نکردم عزیزم

برای افزایش متابولیسم بدن چه دمنوشایی میخورید؟؟؟

من تازه اومدم کلا خبر ندارم چکارا میکنید

دخترونه مرد باش یا میبری یا میبازن بهت!

سلاااام

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» 69>>68.3      ---> هدف طلایی:۶۵🏆😏😏

امروز میخام نون بپخم 😁

و دنبال یه مدل بلوز دامن میدی هستم

کسی طرحی نداره؟؟؟

اگه پیج خوب تو ایسنتا دارین که مدلای خوب داشته باشه ممنون میشم برام بزارین

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» 69>>68.3      ---> هدف طلایی:۶۵🏆😏😏
1264

امروز یه لباس جذب پوشیدم و از همه زوایا دادم پسرم ازم عکس گرفت میخام هر وقت هوس خوردن کردم اون عکسا رو نگا کنم اشتهام کور شه

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
منم با نقشه دوست دارم ولی کلاسش دور بود همون تابلو فرش راضی شدم .حالا تابلوهام تموم بشن شاید برم یاد ...

ایشالله ولی سخته البته نقشه خونی

ولی تو علاقه داری یاد میگیری😗

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰
ایشالله ولی سخته البته نقشه خونی ولی تو علاقه داری یاد میگیری😗

آفرین چه همه هنرمندین

من نهایت یه بلوزی ژیله ای ببافم

1220