1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 828736 بازدید | 166195 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

به خدا من دو سه سالیه وسواس رو تمیزی گرفتم گودزیلا که قبلا میگفت شلخته ای حالت میگه مگه دیوونه ای ا ...

منم همین طوریم باید خونه همیشه تمیز و مرتب باشه

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓
1279

سلام صبح همگی بخیر🌹🌹🌹🌹

وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۹/۲😍.                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم تا ۳۰تیر۶۰🔒🔒.                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
[QUOTE=90924085]شکاکم هست اقا 😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤 واقعا که  به من شک نداره به امثال خودش شک د ...

مریم جون من تمام پیاماتو خوندم و واقعا ناراحت شدم

ببین من چندبار گفتم بازم میگم شاید زندگی من باعث تلنگری بشه برات

ببین من و همسرم باهم دوست بودیم نمیدونی چطوری همدیگه رو میخواستیمو عاشق هم بودیم ولی به محض ابنکه عقد کردیم زندگی برامون شد جهنم، شوهرم سر هر چیزی بهم گیر میداد، باهام دعوا میکرد، حرفای خیلی بدی میزد، دیگه بهم محبت نمیکرد، هروقت میخواست باهام حرف میزد نگاهم میکرد باهام رابطه داشت و هر وقتم نمیخواست حتی تو صورتم نگاه نمیکرد ممکن بود تا چند روز نگاهم نکنه، حرف نزنه باهام، حتی پیشم نشینه باهم سر سفره غذا بخوریم و..... این رویه تا 3 سال بعد از عروسیم ادامه داشت.

من اوایل خیلی تحمل میکردم، همش گریه میکردم، خورد میشدم با کاراش، ذره ذره آب میشدم، بزار یه مثال بزنم من تپش قلب دارم وقتی از لحاظ روحی بهم فشار بیاد قلبم به شدت تیر میکشه و نفس کشیدن واسم سخت میشه، یه بار بعد از دعوا من پریودم بودم حالم بد شد قلبم درد گرفت، فکر میکنی شوهرم چی کار کرد؟ گفت میشه ساکت شی نمیزاری بخوابم. نمیدونی اون لحظه چقدر شکستم. 

خلاصه وقتی همه کار کردم دیدم اون عوض بشو نیست متاسفانه و هزار بار متاسفانه رو آوردم به چت کردن (که از این بابت خیلی پشیمونم) 

خلاصه همسرمم فهمید و همه این داستانا باعث شد که ما تا یک قدمی طلاق پیش بریم. و تا لحظه آخر شوهرم میگفت تو منو بازی دادی، زندگی منو جهنم کردی. 

نمیدونم چی شد یهو 180 درجه عوض شد گفت من اشتباه کردم نمیخوام طلاقت بدمو برگردو..... 

خلاصه تصمیم. گرفتیم به هم فرصت بدیم، باورت میشه 8ماه تمام ما رفتیم مشاوره من تنها زندگی میکردم شوهرم یا تو ماشین زندگی میکرد یا پیش دوستاش بود. 

ما یک سال تمام حتی دست همو نگرفتیم و پیش هم نخوابیدیم. ولی واقعا هردومون خواستیم که عوض بشیم

الان گوش شیطون کر تقریبا 3 سالی میگذره از اون موضوع و خداروهزار مرتبه شکر ما دیگه حتی بحث با صدای بلند نداریم. تازه داریم میفهمیم زندگی یعنی چی. 

ببین واقعا من زندگی قبل اون موضوعم جهنم بود، من خیلی خلاصه گفتم. 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
8

میخوام بگم یا بلند شو و یه حرکتی برای خوب شدن زندگیت بکن

یا اگه میبینی همه راه ها رو رفتی و نشده تو اون زندگی نمون چون بچه ات خیلییییی آسیب میبینه و گناه داره. 

اینم بگم همیشه تو اختلافات زندگی دو طرف مقصرن، باید قبول کنی شاید یه جاهایی تو هم اشتباهاتی داشتی، هیچ آدمی بی اشتباه نمیشه

ولی خب ممکنه درصد اشتباهات دوطرف با هم فرق کنه

شاید اگه اون 80 درصد مقصره

20 درصد تو مقصری

پس با خودت روراست باش

بشین 2 2تا 4تا کن

یه تصمیم درست و عاقلانه بگیر

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

سلام خانوما صبح تون بخیر.....

من صبحانه حدود ۳۰۰ تا خوردم. البته دیگه ناهار نمیخورم. شب خونه مادرشوهرم افطار دعوت داریم. ۱۰۰۰ تا گداشتم واسه شب😬😬😬😬😬

ورزش هم فقط ۶۰۰۰ تا گام میخوام برم😘

حالا میگین این دیونه اس یه روز میره یه روز میاد😳😳😳

اما من با شما کالری شماری و ورزش میکنم اما توقع کاهش وزن نداشته باشین🙈🙈🙈🙈🙈🙈

کلا من پیام بازرگانیم😅😅😅😅😅😅😅😅

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلام خانوما صبح تون بخیر..... من صبحانه حدود ۳۰۰ تا خوردم. البته دیگه ناهار نمیخورم. شب خونه مادرشو ...

چطوره ک‌هم کالری شماری کنی هم ورزش ولی کاهش نباشه🤔😩😒😒😒😒😒

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1257

سلام دیشب وقت نکردم بیام گزارش بدم مهمون داشتیم ولی فستو رعایت کردم با 450بستم 

ورزش هم 2000گام 

حرکت پهلو و شکم 600تا

ورزش کم کردم😐

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 67😊                                             وزن هدف تا پایان تیر65/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد63/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
1280