1147
1267
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 825646 بازدید | 165450 پست
🙄دکترم ۴۰۰ سالشه😂😂😂خیلی وقته کارش همینه. اتفاقا اینجا ی تاپیک داریم در این مورد هر روز یکی همین ...

نمیدونم والا 

ولی مواظب خودت باش اگه میخوای طبیعی بیاری زیاد وزنت رو بالا نبر

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓
واقعا راحته؟؟؟؟؟ ؟اخه تو بیمارستان بودم یه پرستاره میگفت الان که خوبه دومی رو بیاری میبینی چقدر بدتر ...

زندایی من میگف دومی خیلی بد و دردناک بوو😨😨😨😨😨

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

نمیدونم والا  ولی مواظب خودت باش اگه میخوای طبیعی بیاری زیاد وزنت رو بالا نبر

اره میدونم😭😭😭😭

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
1258
واقعا راحته؟؟؟؟؟ ؟اخه تو بیمارستان بودم یه پرستاره میگفت الان که خوبه دومی رو بیاری میبینی چقدر بدتر ...

آره کلا بچه دوم همه چیش راحتتره حتی خودش هم اذیت کمتری نسبت به اولی داره ،بدن یه بار این مراحل رو گذرونده ماهم یه بار بزرگ کردن یه بچه رو گذروندیم پس تجربه خود وبدنم بیشتره با همه چیش هم راحت کنار میاییم

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴/۵₩
آره کلا بچه دوم همه چیش راحتتره حتی خودش هم اذیت کمتری نسبت به اولی داره ،بدن یه بار این مراحل رو گذ ...

خدا کنه همین طور باشه 

من بچه اولم هشت ماهه بدنیا اومد کلی اذیت شدم موقع زایمان کلی درد کشیدم خیلی بهم فشار اومد اما رو دومی تا شب آخر تو خیابونا دنبال خرید بودم بعد مرخص کردنمم سریع تو خونه پاشدم کارامو کردم مثل طبیعیی ها البته بستگی به بیمارستان ودکتر هم داره ولی بدنم هیچ اذیت نشد با اینکه هنیشه فشارم بالا بود

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴/۵₩
خوبیم خدا روشکر شوهرمم خوبه طفلی این چن روزه انقد کولی بازی در اوردم که نگوووو😥حالا تا چهارشنبه که ...

کولی بازی؟؟؟؟برای چی؟؟؟؟انشاالله که چیزی نباشه 😘😘😘😘😘

سلام خوشکلم مرسی خوبم و عالی فعلا شوهرم مرخصی گرفته خونه نشین شده😂 شب تا سحر میشینیم سحری میخور ...

صدف جون انشاالله همیشه خوب و خوش باشید. اخی ناراحت شدم امیدوارم حالشون بهتر شه

8
من بچه اولم هشت ماهه بدنیا اومد کلی اذیت شدم موقع زایمان کلی درد کشیدم خیلی بهم فشار اومد اما رو دوم ...

خداروشکر 

شما هم فشار تون بالا بود؟؟؟ تو بارداری قرص میخوردی برای فشار ؟؟؟

آره هر روز هم چک میکردم

چقدر سخت بود اه یاد اون روزا میوفتم همش ازمایش همش استرس 

من میترسیدم قرص نمیخوردم مثلا میگفتم نخورم ضرر داره 

بعد حالم خیلی بد شد دکتر خیلی دعوا م کرد. ا اس ا میخوردم با یه قرص دیگه یادم نمیاد

1226

دوستای عزیزم دعای توسل خوندم برای تک تکتون دعا کردم انشاالله همگی به حاجاتتون برسید.🙏🙏🙏🙏

توروخدا تو این شبهای عزیز برای منم دعا کنید التماس دعا 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

عزیز دلم منم همونی که سارا بانو گفت رو میدونم

ممنون

تغییرات وزن من👇👇👇👇👇                                  وزن اولیه 86 😤وزن فعلی.۶۲/۹۰۰                                                                                                                     وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت68🔓🔓                                                        وزن هدف تا26خرداد🔓64                                   وزن هدف تا30تیر🔐6۰                                                      وزن هدف نهایی تا مرداد🎉🎉۵8.     اگرلازم بودبه 55میرسونمش💪💪                                                     

خدایا امروز دلی آرام

قلبی نورانی

زندگی شاد و

دعاهای مستجاب را

نصیب دوستانم بگردان

طاعات وعباداتتون قبول

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ســـــلام🙋🙋

به زیبایی گلها🌹🌹🌹

قلب تون به زلالی آب

و کارهای روزمره تون

روان و جاری چون جویبار

امروزتون سرشار از شادی

صبح روز سه شنبه تون بخیرو خوشی

تغییرات وزن من👇👇👇👇👇                                  وزن اولیه 86 😤وزن فعلی.۶۲/۹۰۰                                                                                                                     وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت68🔓🔓                                                        وزن هدف تا26خرداد🔓64                                   وزن هدف تا30تیر🔐6۰                                                      وزن هدف نهایی تا مرداد🎉🎉۵8.     اگرلازم بودبه 55میرسونمش💪💪                                                     

منم دارم میرم پیاده روی  که یه روز عالی رو برای خودم بسازم 💪💪💪💪💪💪💪💪💪

1280