1147
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 726821 بازدید | 144966 پست

دوستان من امروز نشد بیشتر از ۶۰۰ تا کالری بخورم به نظرتون فردا که فسته معده ام اذیت نمیشه🤔

وزن اولیه ۷۰.۴😞وزن فعلی 67.3😟هدف اولیه ۶۵🙂هدف دوم ۶۰😀هدف سوم ۵۸😄هدف نهایی۵۶😍با تشکر از تاپیک بامداد خمار 😘و همه دوستان گلم❤❤
ینی بدبخت شدم بخیه هام دارن از هم انگار باز میشن و میترکن  کممممممک. ینی حاملگی شیر ب شیر خرر ...

وااااااااای عزیزمممممممم😥😥😥😥 به خدا موهای تنم سیخ شد😭😭😭😭

پسرم زندگیمه😍😍😍وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ینی بدبخت شدم بخیه هام دارن از هم انگار باز میشن و میترکن  کممممممک. ینی حاملگی شیر ب شیر خرر ...

وااای 😱😱😱

وزن اولیه ۷۰.۴😞وزن فعلی 67.3😟هدف اولیه ۶۵🙂هدف دوم ۶۰😀هدف سوم ۵۸😄هدف نهایی۵۶😍با تشکر از تاپیک بامداد خمار 😘و همه دوستان گلم❤❤
راستی تولد گرفتی یا نه ؟؟؟

امشب که نشد .احتمالا فردا واسش کیک بگیرم😁

پسرم زندگیمه😍😍😍وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1156

یعنی چی اخه؟؟؟😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱یا خدا

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓

مامان منم همه بچه هاشو شیر به شیرن ولی طبیعی زایمان داشت فقط منو سزارین کرد که اونم هنوز که هنوزه جای بخیه هاش اذیتش میکنن بعضی اوقات😫