1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044687 بازدید | 205722 پست
مرسی سارا جونم🤗🤗🤗🌹

دوباره میذاری منم ببینم؟

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
عزیزم 😍 چقدم لاغری 😍

مرسی فدات شم😍

آخه این مال قبل بارداریمو بعد از لاغر شدنم بود😊😊😊

البته الانم صورتم زیاد تغییری نکرده

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

مرسی فدات شم😍 آخه این مال قبل بارداریمو بعد از لاغر شدنم بود😊😊😊 البته الانم صورتم زیاد تغییری ...

خیلی خوووووبه 😍

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
مرسی فدات شم😍 آخه این مال قبل بارداریمو بعد از لاغر شدنم بود😊😊😊 البته الانم صورتم زیاد تغییری ...

الان بزار گلم دخملم بيدار شد رفتم ببخشيد

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
1401
سلام عزیزم....🖐 من وزن کردم ۱.۱۰۰ کاهش داشتم شدم ۷۴.۶۰۰💃💃💃💃💃😍😍😍

زیبا عزیزم 😍😍

ایوووول داری رفیق جون باریکلاااات😘😘😘

شروع مجدد رژیم  98/7/6                                       وزن شروع74                                                          هدف اول 64                                                         هدف اخر 54                                                                                                                                                                                                                                                                                            
زیبا عزیزم 😍😍 ایوووول داری رفیق جون باریکلاااات😘😘😘

قربونت برم💖💖💖💖

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙

خانما من با قدمشمارم مشکل دارم الان قدمهای امروزم رو با قدمهای یکشنبه پیشم جمع کرده چیکار کنم هر کدوم رو نصب میکنم یه مشکلی داره شماها چی نصب کردید که کل قدمهایه همون روزتون رو نشون بده هم اینکه هر هفته رو صفر کنه یا جدا بزاره نه شنبه ها باهم یا یکشنبه ها باهم باشه

۱۰۰  ۹۵  ۹۰  ۸۷                                                                  وزن اولیه ۱۱۵ کیلو     قد ۱۶۳     شروع رژیم ۱/۱            هدف اول ۱۱۰ ✔      هدف دوم۱۰۰ ✔  هدف سوم۹۵✔       هدف چهارم ۹۰✔    هدف پنجم ۸۵   هدف ششم ۸۰      هدف هفتم ۷۵     هدف هشتم ۷۰   هدف نهم ۶۵         هددددف دههههم            ( ۶۰   )    

سیلاااااااااااام😗😗🤗🤗🤗🤗🤗بچه ها خوبین خوشین؟

چه خبر از وزن کشی🤔🤔🤔🤔

امیوارم همگی کاهش داشته باشین

چقدرم من دیر اومدم همش ورزش کردم امروز

گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید۶۳/۸۰۰💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
1394
سلام عزیزم....🖐 من وزن کردم ۱.۱۰۰ کاهش داشتم شدم ۷۴.۶۰۰💃💃💃💃💃😍😍😍

ماری جون تبریک👏👏👏👏👏👏👏👏گفتی باید این هفته یک کیلو کم کنی هااا.آفرین عزیزم

ماری راستی منو تو تقریبا هم وزن هستیم...خوبه ک باهم رقابت کنیم😉😉😉😉

گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید۶۳/۸۰۰💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

رقیبم کجایی ،دقیقا کجایی،کجایی تو بی منم،تو بی من کجایییییییییی😩

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
سلام خوشگلا 🤗 کاهش وزناتون مبارک😍 منم هفته ی پیش ۶۵.۶ بودم الان ۶۳.۶ شدم. هوررراا💪💪💪💪

آفرین عزیزم تبریک😗😗😗

خانما من با قدمشمارم مشکل دارم الان قدمهای امروزم رو با قدمهای یکشنبه پیشم جمع کرده چیکار کنم هر کدو ...

من والا اسم مال خودمو نمیدونم فقط روش نوشته گام شمار قدم سنج دوتا کف پا داره رنگشم سرخ آبیه

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
خوب من که همه تون میدونید رعایت نکردم. اما وزنم همون ۷۲ مونده. فکر کنم بدنم خود به خود رفته تو تثبیت ...

بازم جای شکرش باقی🤣🤣🤣

1387
من والا اسم مال خودمو نمیدونم فقط روش نوشته گام شمار قدم سنج دوتا کف پا داره رنگشم سرخ آبیه

خب من یهوبار اونم ریختم به دردم نخورد کل روز رو باهم نمیزد که چقدر شده

۱۰۰  ۹۵  ۹۰  ۸۷                                                                  وزن اولیه ۱۱۵ کیلو     قد ۱۶۳     شروع رژیم ۱/۱            هدف اول ۱۱۰ ✔      هدف دوم۱۰۰ ✔  هدف سوم۹۵✔       هدف چهارم ۹۰✔    هدف پنجم ۸۵   هدف ششم ۸۰      هدف هفتم ۷۵     هدف هشتم ۷۰   هدف نهم ۶۵         هددددف دههههم            ( ۶۰   )    
خب من یهوبار اونم ریختم به دردم نخورد کل روز رو باهم نمیزد که چقدر شده

چرا میزنه تازه ساعت و کالری سوزونده شده ام میزنه رو نمودار🙄

سلام

سلام سلام،،،،،اما وزن من،،،،۲ کیلو کاهش😝😝😝😝دل همه بسوزهههههههه😁😁😁شدم ۷۰

سلام عزیزم.راست میگی دیانا؟؟؟بابا آفرین واقعا دمت گرررررم.خیلی خوبه ۲کیلو😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خیلی خیلی تبرررررریک

1331