1232
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 722255 بازدید | 144030 پست
اگر انءشالله بخیر گذشت برو ایودی بزار ک خیالت راحت باشه خو😥😥

بابا ایودی با دوتا بچه سخته. اما بخیر بگذره برم بذارم

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلام عزیزم

سلام عزیزم

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بابا ایودی با دوتا بچه سخته. اما بخیر بگذره برم بذارم

🤐🤐🤐🤐🤐

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 
🤐🤐🤐🤐🤐

😢😢😢😢😢😢😢 وای نیکی ........

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1156
😢😢😢😢😢😢😢 وای نیکی ........

😥😥😥😥سخته .

نبدونم‌ چَ بوگویم😨😨

😥😥😥😥سخته . نبدونم‌ چَ بوگویم😨😨

☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

وای چقدر سخت بعد کلی پر خوری الان جلو خودتو بگیری 

۲۰۰ گرم عدس پلو خوردم از این برنج نیم دانه ها 

کالریم از صبح تا الان ۵۸۹ تا 😑😑😑

تا شب باید هوا بخورم 

شروع رژیم ۹۷/۱۰/۱۵وزن فعلی ۵۷/۴۰۰ 🔓 وزن هدف ۵۵ 🔒 
وای چقدر سخت بعد کلی پر خوری الان جلو خودتو بگیری  ۲۰۰ گرم عدس پلو خوردم از این برنج نیم دانه ...

آفرین با انرژی اومدی‌ 

چرا هوا بخوری‌ امروز که فست‌ نیس

آفرین با انرژی اومدی‌  چرا هوا بخوری‌ امروز که فست‌ نیس

اره خو فست نیست ولی ۶۰۰  تا زیاد نیست 🤔شب باید حاظری بخورم یا سوپ 

دیگه نمیخوام به بدنم سخت بگیرم به اندازه کالری روزانم همه چی میخورم 

قبلا خیلی چیزارو حذف کردم ضررشم دیدم استپ شدم الان میخوام فقط کم بخورم اما همه چی مصرف داشته باشم 

بنظرت چطوره !

شروع رژیم ۹۷/۱۰/۱۵وزن فعلی ۵۷/۴۰۰ 🔓 وزن هدف ۵۵ 🔒 
1213
اره خو فست نیست ولی ۶۰۰  تا زیاد نیست 🤔شب باید حاظری بخورم یا سوپ  دیگه نمیخوام به بدنم ...

خوبه ‌ . عالیه فقط میزان کربوهیدرات و چربی مضر رو در نظر داشته باش

افرین خیلی خوب مراعات میکنی موفق باشی

ممنون عزیزم،دیگه از دهه شصت و هفتاد خسته شدم میخوام سریع به دهه ۵۰برسم😍😍😍😍😍

هروقت بهت گفتن:غیرممکنه،یادت باشه که  برای اونا غیرممکنه نه تو وزن اولیه 86 😤وزن فعلی😍۶۷                                                                                                        وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت68🔓🔓                                    تا هدف دومم فقط سه کیلومونده💪💪💪                                    وزن هدف تا22خرداد🔐64                                          وزن هدف تا22تیر🔐6۰                                                      وزن هدف تا مرداد🔐56.                                                      هدف نهایی۵۵🔐
1167

سلام من میام پستهارو کم و بیش می خونم خیلی سریع جلو میره ولی دوست دارم بخونم مطالب مفیدو یاد بگیرم از تجربه دوستان استفاده کنم

سوال دارم هرکی میدونه ج بده ممنون میشم

ماه رمضان چه جوری وعده هامو تنظیم کنم که هم استپ نشم هم حسابی کاهش داشته باشم

حتما ورزشم کم میشه   شاید 1000تا طناب و پروانه بشه انجام داد و  هفته ای3بار پیاده روی

دور دوم رژیم.دور اول84بودم 👈  وزن شروع67/800😐  وزن هفته سوم65/500وزن هدف اول63 😊هدف نهایی55. 💪😊💪  

سلام منم میخوام هرر ز گزارش برم همیشه میخونمتون ولی گزارش نمیدم

صبح ناشتا نصف قاشق غذا خوری عسل +آبلیمو وآب ولرم

نهارم یه نوع اش با سبزی محلی  بدون روغن ولی اخرش کشک پاستوریزه قاطیش کردم  

چای اویشن

عزیزم جز همون روزای اول که خیلی اذیت میشدم و اومدم اینجا گفتم دیگه خم به ابرو نیاوردم حتی یه بار هم ...

عزیزم میدونم خیلی سخته ولی این سختی ها بعد چند ماه میشه شیرینی 

وقتی نازگل رو بغل کنی تموم دردات یادت میره بهترین لحظه دنیاست اون موقع 

از حرف دیگران ناراحت نشو اونا شرایط تو رو نمیدونن فقط مقاوم باش و  به نازگلت فکر کن 😘😘😘😘😘

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓
☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

نگار حالا که مطمئن نیستی چرا اینقدر غصه میخوری صبر کن دو روز دیگه برو آزمایش  بده انشاالله که باردار نیستی

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓
عزیزم میدونم خیلی سخته ولی این سختی ها بعد چند ماه میشه شیرینی   وقتی نازگل رو بغل کنی تم ...

همین الانشم وقتی تکون میخوره دردام یادم میره😍😍😍

ولی مگه روزا میگذره؟ 😒😒😒

تازه 4 ماه گذشت

5ماه دیگه موند

من از شنبه  که دیدمش  تا الان دلم براش تنگ شده😂😂😂

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1215