1177
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 650261 بازدید | 130615 پست

منم تازه شروع کردم به رژیم گرفتن با برنامه کرفس و در هفته روزی 3_4بار حتما ورزش میکنم(طناب زدن ،رقصیدن ، پیاده روی) رو انجام میدم. من2هفته اس شروع کردم، میخوام از وزن67به57برسم و مثل قبل خوش استایل بشم😍

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 

بچه ها اين كوچولوي من نميزاره هيچ كاري انجام بدم ي ربع حلقه زدم هي تو دست و پامياد 

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي 73وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍
دلم همون روزا رو میخاد ک انقد مصمم بودم انقد با اشتیاق دنبال میکردم الان خستم☹☹☹😭😭😭وای چالشارو دو ...

😂😂😂😂خسته شدی‌ انگیزت کم شده‌ 

ورزش هات رو عوض کن. نزار ول کنی حیفه ‌ وزنی که کم کردی به سرعت بر میگرده ها

تیکر که نمیتونیم‌ بزنیم پس چه غلطی کنم تا هدفم😩☹😝😝

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سلاام بچه ها روزتون بخیرررر💟

برای رسیدن به هدف باید از مرز خستگی گذشت باید نیرومندتر از توان خود بود👌💜👌دوستتون دارم بچه های تاپیک بامداد خمار😍😍وزن اولیه :۷۶ 😒 وزن اکنون ۵۲/۵💜✌  
1156
سلاام بچه ها روزتون بخیرررر💟

سلام خانوم دکتررر

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏
سلام خانوم دکتررر

فدات شم😆😍

خووبی آذرجون ؟بابت کاهشت تبریک میگم

برای رسیدن به هدف باید از مرز خستگی گذشت باید نیرومندتر از توان خود بود👌💜👌دوستتون دارم بچه های تاپیک بامداد خمار😍😍وزن اولیه :۷۶ 😒 وزن اکنون ۵۲/۵💜✌  
 برای ناهار سه تا تخم مرغ +دوتاگوجه+یه قارچ بدون روغن درست کنم بخورم +یه عالمه کاهو😋😋😋😋 تا ...

هستی جان. من صبحانه یه تخم مرغ آبپز ب+  گوجه + یه خیار + دو کف دست نون جو خوردم. 

شد ۲۲۰ کالری. 

میان یه دونه سیب

واسه ناهارم یه دونه گوجه با سه قاشق ماست کم چرب با کلی فلفل قرمز میخوام بخورم😋😋😋

عصرونه یه لیوان نسکافه

واسه شامم ۱۰ قاشق عدس پخته. 

ورزش هم ۴ تا چالش

۲۰۰ تا دراز نشست

۶ کیلومتر پیاده روی

نیم ساعت حلقه. 

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1194
دلم همون روزا رو میخاد ک انقد مصمم بودم انقد با اشتیاق دنبال میکردم الان خستم☹☹☹😭😭😭وای چالشارو دو ...

ورزشاتو عوض کن. 

من یه ماه یک ساعت پیاده روی با دوساعت حلقه بود. 

این ماه هم چهار تا چالش با ۲۰۰ تا دراز نشست بود. 

واسه ماه رمضون میخوام دوباره ورزشامو عوض کنم. 

اینجوری خسته کننده نمیشه

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
من پری شدم😁😁😁 پس وزنم کاذبه چون دو روز پیش ۶۴.۵ بودم😍😍😍 یعنی دو کیلو کاهش داشتم😂😂😂

آفرین 😁😁😁😁😁😁 عزیزم کم پیدا شدی....

هستی جان. من صبحانه یه تخم مرغ آبپز ب+  گوجه + یه خیار + دو کف دست نون جو خوردم.  شد ۲۲۰ ...

بسیار عالی ،یاسی جان😍😍😍😍😍

وزن اولیه 86 😤وزن فعلی😊71.3.                                     وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت🔐۶۸.                                         وزن هدف تا22خرداد🔐64                                                    وزن هدف تا22تیر🔐6۰.                                                          وزن هدف تا مرداد🔐56.                                        هدف نهایی🎊🎀🎄🎉🎂55
بسیار عالی ،یاسی جان😍😍😍😍😍

این هفته دیگه میخوام رعایت کنم ببینم اصلا ت  یه هفته چقدر کم میکنم😁😁😁

آفرین 😁😁😁😁😁😁 عزیزم کم پیدا شدی....

😁😁😁

خیرسرم کنکور دارم😅😅😅

از اونطرفم که امتحان عملی شهری دارم😎

پسرم هم پا گرفته و همش دنبالمه😥😥

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم دوستت دارم😘
1167
😁😁😁 خیرسرم کنکور دارم😅😅😅 از اونطرفم که امتحان عملی شهری دارم😎 پسرم هم پا گرفته و همش دنبال ...

خدا قوت پهلوان😄😄😄😄😄😄😄