1265
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 910265 بازدید | 182920 پست
سلام بچه ها منم تازه عضوم چکار کنم تو این چالش هر روز ۱۲۰۰ کالری میخورم یعنی این منو لاغرمیکنه قبلا ...

عزیزم سلام صفحه اولو بخون بعدش هرسوالی داشتی بپرس

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
درسته مائده جونی ولی خدایی نباید اضافه میکردم ک حداقلش باید ثابت میموند دیروزم از مجازم بالا نزد  ...

بله سرخ کردنی خیلی ضرر داره مخصوصا رون که باید کلی روغن بریزی تا سرخ و کریسپی بشه

ببین روغن خیلیییییی سخت هضم میشه

باز حداقل روغن طبیعی استفاده کن، روغن ارده کنجد یا هسته انگور یا زیتون

من همه غذاهامو با روغن ارده کنجد درست میکنم اونم خیلییییییی کم

شاید مثلا تو خورشتام فقط 2 تا قاشق روغن بریزم (خورشتامونم معمولا 2 روز میخوریم) حالا فکر کن چقدر کم روغن مصرف میکنم

تو سوپ که اصلا روغن نمیریزم

سرخ کردنیامونم خیلییییییییی محدود کردیم 

مگه اینکه غذایی لازم باشه کنارش بادمجون یا سیب زمینی سرخ کرده باشه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

شما روشتون برای کم کردن چیه؟

همین کالری شماری ک استارتر گفته...شما صفحه اولو بخونی کامل متوجه میشی

بله سرخ کردنی خیلی ضرر داره مخصوصا رون که باید کلی روغن بریزی تا سرخ و کریسپی بشه ببین روغن خیلیییی ...

منم نمیخورم اون رون رو مهمونی بودم خوردم اونم مجبوری شد سالاد نداشتن....نمیشد منم سر سفره هیچی نخورم ک زشت بود بعد من فک میکردم رون چربیش و اینا از سینه کمتره😐بخاطر همون سینه نخوردم

خودمم دیگه سرخ کردنی هام محدوده اصلا اکثرا غذاهای خودمو جدا از غذای سفره درست میکنم...بعدش برای جبران اون نون برنجی و فستی ک ۱۰۰ بیشتر شد چند روز بعدشون کالریامو ۲۰۰.۳۰۰ تا کمتر بستم

خگخ ام گرفتم😥😥بووووخدا نباید اضافه میکردم دیگه...البته شایدم بخاطر اینکه دیروز فست نبودم ی بخشیش کاذب باشه

1291
منم نمیخورم اون رون رو مهمونی بودم خوردم اونم مجبوری شد سالاد نداشتن....نمیشد منم سر سفره هیچی نخورم ...

عزیزم همیشه یادت باشه سینه مرغ تنها بخشیه که چربیش از همه قسمتای دیگه کمتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
عزیزم همیشه یادت باشه سینه مرغ تنها بخشیه که چربیش از همه قسمتای دیگه کمتره

فک میکردم چون رون کوچیکتره چربیش کمتره😐😐😐😐😐☹☹☹☹

فک میکردم چون رون کوچیکتره چربیش کمتره😐😐😐😐😐☹☹☹☹

حالا اشکال نداره

این هفته جبران میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام هستی جون کاهشت مبارک💪

سلام عزیزم،مرسی😊😊😊💞💞

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1320
فرزند ناخلف میدونی چیه؟؟؟؟  دقیقا من همون فرزند ناخلف هستم که همه ولش کردن و ازش قطع امید کردن ...

😁😁😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
سلام عزیزم،مرسی😊😊😊💞💞

هستی جون عدد امضاتو عوض کن😂😂😂😂😂

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
هستی جون عدد امضاتو عوض کن😂😂😂😂😂

یادم رفته بود😁😁😁

خوب این هفته مشخصه کاهش ها خوب نیست که کسی پیداش نیست🙄🙄🙄🙄

هفته پیش از ۷ صبح کرکره رو داده بودن بالا. 

انا الان پیداشون نیست  

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
یادم رفته بود😁😁😁

من همیشه اول امضا و عوض میکنم😀😀😀

1288

منم روزای اول فست نمی گرفتم تا یکم بدنم به رژیم و کالری شماری عادت کرد بعد. 

شما میتونی دو  هفته اول فست نگیری

بچه ها صفحه اول رو خوندم کالری من شد ۱۲۲۰ کالری   اگه روزای فست رو نگیرم بازم هفته ای یک کیلو ک ...

من اینو نمیدونم😐خو چرا فست نمیگیری؟

من اینو نمیدونم😐خو چرا فست نمیگیری؟

من اون اوایل که تازه اومده بودم الهه جون گفت دوهفته اول فست نگیری اشکال نداره. 

من اون اوایل که تازه اومده بودم الهه جون گفت دوهفته اول فست نگیری اشکال نداره. 

من از اول گرفتم

1280