1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045228 بازدید | 205722 پست
خیلی زور بزن شاید یکی زاییدما😅😅😅😅بعید نیس از فضای تایپک

من میترسم منم حامله بشم با گرده افشانی 😂😂😂😂😂

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
خیلی زور بزن شاید یکی زاییدما😅😅😅😅بعید نیس از فضای تایپک

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
قربونت بشم. پسرت که یکم بزرگ شد ببر بذار مهد خودتم برو باشگاه.  بخدا با دستگاها که کار کنی یه ...

اوووووووووو تا گوساله آب شود دل صاحبش آب شود ......

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 به نظرم دو کیلو ارزش نداره. .جونتو بردار فرار کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
1401
گاو شود .اشتباه شد

پسرت چند سالشه؟

بذارش پیشه یکی برو باشگاه

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 به نظرم دو کیلو ارزش نداره. .جونتو بردار فرار کن

اره والا 😂😂😂😂

1432

بعید نیس🤣🤣🤣بامداد عصری برامون بادکنک اورده بود بکشیم رو انگشتامون برا جلوگیری🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
بعید نیس🤣🤣🤣بامداد عصری برامون بادکنک اورده بود بکشیم رو انگشتامون برا جلوگیری🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

نترکیم صلوات 😂😂😂

اوووووووووو تا گوساله آب شود دل صاحبش آب شود ......

من تو چالش هام ورزش های مخصوص واسه باس ن هست. الان دو ماهه مداوم میرم قشنگ‌کیونمو بالا اورده. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوشگلن منم دوس دارم ازینا😍😍😍😍

اره خیلی خوشگلن من برا زایمانم شوهرم میخاسته بخره اونموقعه ۶ تومن بوده....حالا حداقل ۱۰ تومن هس لابد دیگه😨😨😨😨

1391
اره خیلی خوشگلن من برا زایمانم شوهرم میخاسته بخره اونموقعه ۶ تومن بوده....حالا حداقل ۱۰ تومن هس لابد ...

😱😱😱😱😱😱

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
من تو چالش هام ورزش های مخصوص واسه باس ن هست. الان دو ماهه مداوم میرم قشنگ‌کیونمو بالا اورده. 

فک کنم اصلا ورزش نمیکنه گشاد خانوم😒😒

بچه ها من برم کارامو انجام بدم. اخر وقت میام بهتون سر میزنم😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331