1464
1459
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1047555 بازدید | 205722 پست
وای ینی شده باشم اول ترو تگ میکنم ی عالمه ماجت میونم😛😛نشده باشمم بازم تورتگ میکنم از اینا بهت میدم ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐

اما من مطمئنم از یه کیلو بیشتر کم کردی. 

خواهشا منو تگ کردی برام یه ش ارژ بفرست😃😃

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۹وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم هیچ کوفتی نمیشم🙋🙋🙋
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

وای نگو اینجوری

لاغر بشی عالی میشه

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
گفتم😈😈تازه ی دستبندمم پاره شده گفتم باید پول بزاری روش از این دستبند ساه قلما بخرم😋😋😋😍😍

ساه قلم چی بید 🤔🤔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

اوسکولن بابا😜😜😜 شوهر من کلا پایین تنه چاق دوست داره. اوایل که میگفت فقط شکمتو لاغر کن. بقیه جاها ...

منم ظهر واسادم جلوش میگم نگا چ هیکلی ساختم😐😐😐(الکی برا خودم نوشابه باز میکردم)بنطرت کجام خیلی کار داره دوباره گفت رونات...اخه رونامم واقعا گندن لامصبا😒😒

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
وای نگو اینجوری لاغر بشی عالی میشه

نه بابا اصن با سن ندارم تخته تخته .ارثیه به خانواده بابام کشیدم😔😔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1436
نه بابا اصن با سن ندارم تخته تخته .ارثیه به خانواده بابام کشیدم😔😔

با ورزش خیلی عالی میشی

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔 همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕

اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل میشیم دیگه😌😌

باشد که همه زنان سرزمینم خوش هیکل شوند و چشمان گودزیلاها کور شده و از ذوق خشتک دریده و سر به بیابان نهند😂😂😂😂😂😂😂😂😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۹وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم هیچ کوفتی نمیشم🙋🙋🙋
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 خدب مگه ما گفتیم برو تو جشن بلومبون😐😐 اما من مطمئنم از یه کیلو بیشت ...

باشه ولی اگه کم نکرده بودم تگت میکنم تو برام ی دوتا ش  ارژ بفرس🤣🤣🤣

1444
حالا مگه شوهرت خودش چیه؟؟😕😕 اتفاقا خیلی خوشگلی ... خوب ما هممون چاق هستیم و اینجا داریم خوش هیکل ...

نه بابا به خاطر با سن میگم .اصن ندارم هیچی صاف و تخته ....تو خیابون همیشه چشمش دنباله باسنای بزرگه جلوی چشم من😔😔😔😔😔😔

همه کاره برا چی الکی امیدواری میدی🤣🤣🤣

تخلیه کنی وزنت کم میشه

بدون تخلیه نری ها

تمام زورتو بزن 😂

نه بابا به خاطر با سن میگم .اصن ندارم هیچی صاف و تخته ....تو خیابون همیشه چشمش دنباله باسنای بزرگه ج ...

کور شه الهی😔😔

خب زود عروسی کنید انءشالله هی غذای پرکالری بده بخوردش چاق بشه😈😈

قصدم همینه 😉😉😉😉

1418
نه بابا به خاطر با سن میگم .اصن ندارم هیچی صاف و تخته ....تو خیابون همیشه چشمش دنباله باسنای بزرگه ج ...

قربونت بشم. پسرت که یکم بزرگ شد ببر بذار مهد خودتم برو باشگاه. 

بخدا با دستگاها که کار کنی یه هیکلی ازت درست میشه که بیا و ببین😋😋😋😋😋😋😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخلیه کنی وزنت کم میشه بدون تخلیه نری ها تمام زورتو بزن 😂

خیلی زور بزنم شاید یکی زاییدما😅😅😅😅بعید نیس از فضای تاپیک

1437