1542
1480
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1056521 بازدید | 205722 پست
آره رنگشو میشه تغییر داد ولی از اونورم باید یه رنگی انتخاب کنیم که زود لکه نگیره به خودش و کثیف شه

مال دخترجان منم سفیده،ولی دردش یه دستماله،بروسایت بالسا وساحل چوب مدلهاشو ببین,کیفیتشون خیلی خوبه

ای جووووووووونمممممممممممم  وای الهه جون خییییلی خییییلی مبارکه 😍😍😍😍😍😍😍 خیییییلییییی خو ...

🤣🤣🤣سیلوم دکتر شاکری 🤣🤣

سونو کردی😄😄

ایشالله قسمت خودت شه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

مائده جون تا پست الهه جونو دیدم فهمیدم پسره😆😆😆😆😍😍

سها🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زیرگروه آبی. چالش 77 روزه تا عید. تا عید حتما به هدفم میرسم. وزن فعلی 74==>73.550. وزن هدف تا عید 69من مادر یک دختر 3ماهه خوشگلم😍❤️و همینطور خیلی با اراده ام💪💪💪میخوام یک مادر خوش اندام باشم💪💪💪
1546
دکی شاکری دربرابرسها،سوسکه😁😁

آره من چشمام اشعه ایکس داره 😆😆😂😂😂 سه بعدی هم انجام میدم چون روز فسته یکم احتمال اختلال تو اشعه هام وجود داره 😆😆

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊
1432
سلام عزیزم سونو از راه دور شدی بخدا 😊😊😊😊 پس پسره بچه بامداد😁😁😁

سلام مریم جون😁😁😍😍😍😍

چیکار کنم خدا بهم نعمت داده به ملت خدمت کنم😂😂😂 

این تخت کودک و نوجوانه که میتونه تا 15 سالگیش ازش استفاده کنه

خیلی خوشگله عزیزم😍😍کلا این مدل وکیوما نازن منکه جا نداشتم برا پسرم ی کمد ک ویترن و کشو هم روش داره خریدم با تخت پارک؛

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
سلام نیکی جوووونم چطوری عشقم منم کلی دلم تنگ شده بود برات  و برای همه 😘😘😘♥️♥️♥️♥️

سلام چه خبرییییییی😍😍😍😄😄😄مبارکا باشههههههه👏👏👏👏👏انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
فرزندم مهم رضایت امام زمانه بازهم بخور جیگر🤣🤣

🤣🤣🤣رضایتش جاب شد حسابی گفت بچه بیارو خونت دا😁😁منم شام گذاشتم حالا دارم میسوزنم😌😌

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
1403
🤣🤣عههه‌ خیالم راحت‌  پَ ۱/۳باقیماندش رو چی کار کردی🤣🤣

اونو گذاشته بودم ظرف که دخترم ببره مدرسه 😂😂 درواقع اون یک چهارم که مونده بود ته مونده بود😂😂 

سلام مریم جون😁😁😍😍😍😍 چیکار کنم خدا بهم نعمت داده به ملت خدمت کنم😂😂😂 

😂😂😂😂😂دکی جون تاریخ ربان بازی رو دقیقه بوگو کی بوده الان چند وقتشه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
اونو گذاشته بودم ظرف که دخترم ببره مدرسه 😂😂 درواقع اون یک چهارم که مونده بود ته مونده بود😂😂  ...

🤣🤣🤣🤣🤣

1547