1147
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 735586 بازدید | 146902 پست
خیلی نازه طلا جون بخصوص اون سفیده😍منم همه کتابام تو کمد دیواریه خونم کوجیکه مث تو😔

ممنون عزیزم‌..آره کاش خدا هر چ زودتر جورکنه عوض کنیم خونمونو😢کوچیک فقط وگر نه خیلی دوسش دارم 

برای رسیدن به هدف باید از مرز خستگی گذشت باید نیرومندتر از توان خود بود👌💜👌دوستتون دارم بچه های تاپیک بامداد خمار😍😍وزن اولیه :۷۶ 😒 وزن اکنون ۵۲/۵💜✌  
احتمالا آب زیاد دادی ریشش پوسیده  سانسوریا خیلی کم آب میخواد

شاید . دوباره میخوام بگیرم  باید کم بهش آب بدم

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

ممنون عزیزم‌..آره کاش خدا هر چ زودتر جورکنه عوض کنیم خونمونو😢کوچیک فقط وگر نه خیلی دوسش دارم 

اووووف اره کاش جور بشه واقعا..منکه اصلا این شهرم دوس ندارم ؛دوس دارم برم ی شهری ک هیچ اشنایی فامیلی نباشه

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
خوبن کم جا هم هستن  برو تاپیک اخر من چندتا مدل برا آذر  گذاشتم شاید ازشون چیزی بدردت خورد ...

چون کم جاان وگر نه اگ ب من باش ی اتاقو کلا دورتادور کتابخونه میزنم دیوارشو😍😍😍ولی واس همچبن چیزی جا دارم میگم بزنم فعلا از هیچی بهتر

برای رسیدن به هدف باید از مرز خستگی گذشت باید نیرومندتر از توان خود بود👌💜👌دوستتون دارم بچه های تاپیک بامداد خمار😍😍وزن اولیه :۷۶ 😒 وزن اکنون ۵۲/۵💜✌  
1156
اووووف اره کاش جور بشه واقعا..منکه اصلا این شهرم دوس ندارم ؛دوس دارم برم ی شهری ک هیچ اشنایی فامیلی ...

اتشاالله هرچی خیر پیش بیاد💜

به به زحمت کشیدی دختر ساکولنت هست اون مث کاکتوس میونه پونزده روز یه بار  اه خیلی دیگه حاکش ...

اوووووه خیلی آب دادم پس 

ممنون عزیزم😚😚

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 
@yasna95   کجایی دختر...چرا نیستی؟؟

عزیزم دیروز مهمان داشتم دیشب از خستگی بیهوش شدم

رژیمو که حرفشونزن گند زدم حسابی....تا اونجایی که جا داشتم کوفت کردم😔😕😕😕اخه دورم حسابی شلوغ بود اصلا هواسم به کالری و ....نبود

فکر کن قورمه وفسنجون و...کیک و ژله بستنی‌‌‌‌‌‌....دیگه معلومه چه فاجعه ای رخ داد😖😞😟😢

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

چالشم که اصلا نرفتم وقت نکردم فکر کنم ۲کیلو که کم کردم برگشت دوباره😔از شانس بدم امشبم مهمان داریم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
1221

بچه ها تصمیم دارم از غذاهای دیشب بذارم جلو مهمان های امشبم 🙈🙈اخه خیلییی غذا اضاف اومد که دست نخورده موندن

امیدوارم نفهمن غذا تازه نیس😐

ببخشيد ميشه ب منم كمك كنيد بگين چرا الان ١ساله با وجود مراعات كردن تو خوردن وزنم كم نميشه.ي جورايي متوقف شده .بايد چيكار كنم؟ممنون ميشم رآهنمايي كنيد

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔
ببخشيد ميشه ب منم كمك كنيد بگين چرا الان ١ساله با وجود مراعات كردن تو خوردن وزنم كم نميشه.ي جورايي م ...

تو این یک سال چیا میخوری

سلام سلام

خوبین؟ 

رژیما سرجاشه؟ 

تو دیگ که نرفتین؟ 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1167
من همه چي ميخورم .هميشه ٢٠٠ كالري يا بيشتر ،كمتر از كالري موردنياز بدنم ميخورم ولي وزنك ثابت مونده&n ...

وزنت چنده ؟؟

چه قدر کالری مصرف میکنی

برای کاهش وزن رو در ۲۰ ضرب کنو از ۱۰۰ کم کن

برای تثبیت ‌ وزن رو در ۳۰ ضرب کن 

یا همون کالری که برنامه ها میدن

وزنت چنده ؟؟ چه قدر کالری مصرف میکنی برای کاهش وزن رو در ۲۰ ضرب کنو از ۱۰۰ کم کن برای تثبیت ‌ وزن ...

وزنم نگم!ممنون عزيزم.حالا اين ك گفتين رو أجرا كنم  هر ماه دو كيلو هم كم كنم راضي ام.

وزنم نگم!ممنون عزيزم.حالا اين ك گفتين رو أجرا كنم  هر ماه دو كيلو هم كم كنم راضي ام.

با این روش  و ورزش هوازی هفته ای یک کیلو‌ کم میکنی‌ توضیحات اول صفحه رو بخون حتما بهت‌ کمک میکنه

با این روش  و ورزش هوازی هفته ای یک کیلو‌ کم میکنی‌ توضیحات اول صفحه رو بخون حتما بهت‌ کمک میکن ...

ممنون از راهنماييت عزيزم.ورزش ك نميتونم شرايطش رو ندارم ولي ميتونم حلقه بزنم.خوبه بنظر تون واس كمك ب كاهش وزن؟

1220