1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 572073 بازدید | 115871 پست

سلااااام

عیدتون مبااااارک

من امروز گند زدمممممم

غذا زیاد نخوردم

ولی شیرینییییییی...ای وااااای

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»🔒»» هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏

امروز و به ساب شوک میرارم....فردا فست زیر پونصد میگیرم ...البته که آرزو بر جوانان عیب نیس...انشاالله...

فردا مهمونی های مهمی نداریم یعی میکنم با میوه سر و تهش و نم بیاااارم

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»🔒»» هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏
مثل من خیلی حالم بده الان ار خونه باباش اینا اومدیم خونه من و گلنوش تو سالن هستیم اون تو اتاق داره ک ...

منم دیگه بریدم نا ندارم اصن.یه ادم چقد طاقت زجروبدبختی داره آخه😭😭😭😭😭😭

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

منم دیگه بریدم نا ندارم اصن.یه ادم چقد طاقت زجروبدبختی داره آخه😭😭😭😭😭😭

عزیزم😞😞😞😞😞😞 خوب تو که اخلاق شوهرتو میدونی سعی کن باهاش بحث نکنی. با دعوا و قهر که نشکلی حل نمیشه

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
امروز و به ساب شوک میرارم....فردا فست زیر پونصد میگیرم ...البته که آرزو بر جوانان عیب نیس...انشاالله ...

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 کاهشاتو به فنا ندی خواهر

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1157
عزیزم😞😞😞😞😞😞 خوب تو که اخلاق شوهرتو میدونی سعی کن باهاش بحث نکنی. با دعوا و قهر که نشکلی حل نمی ...

به خدا من دیگه از خودم گذشتم دیگه مهم نیس چه بلایی سرم میاره .همش به خاطر پسرم دعوا داریم از بس که سر بچم داد میزنه بچم میترسه گریه میکنه.بهش میگم مگه دشمنته اینطوری میکنی  میگه به تو ربطی نداره بچمه😭😭😭😭😭😭😭

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
به خدا من دیگه از خودم گذشتم دیگه مهم نیس چه بلایی سرم میاره .همش به خاطر پسرم دعوا داریم از بس که س ...

خدا لعنتش کنه... بگو با بچه چیکار داری؟؟؟ بگو همون یدونه تو دیووونه ای واسه هفت پشتمون بسه😡😡😡

طفلک پسرت😥😥😥😥

خدا لعنتش کنه... بگو با بچه چیکار داری؟؟؟ بگو همون یدونه تو دیووونه ای واسه هفت پشتمون بسه😡😡😡 طف ...

اره خیلی دلم براش کبابه به خدا...... بچم خیلی مضلومه😞😞😞😞

سلام..مریم جون قبول نمیکنه بیاد مشاوره؟؟؟اخه گناه دارن...واقعا رو سرنوشتش اثر داره

سلام دوست جونیا،سال نو مبارک،ان شاالله امسال همگی مانکن میشیم

امیدوارم شروع زیبایی در فروردین داشته باشید .
امیدوارم عشقی واقعی را در اردیبهشت پیدا کنید .

امیدوارم از خرداد تا تیر ،زندگی پر از هیجان و لذت بخشی داشته باشید
امیدوارم از مرداد تا شهریور هرگز مشکلات به سراغت نیایند .

امیدوارم مهر و آبان و آذر خبرهای خوبی برایتان داشته باشند .
امیدوارم دی و بهمن خاطرات لذت بخشی برایتان به جا بگذارند .

و در آخر امیدوارم درآخرین روزهای اسفند ماه
به یک سال گذشته تان نگاه کنید
و بگویید"چه سال پر برکت و خوبی داشتم."
شاد و موفق و پر امید باشید ❤️
سال نو مبارک

1125
سلام..مریم جون قبول نمیکنه بیاد مشاوره؟؟؟اخه گناه دارن...واقعا رو سرنوشتش اثر داره

نه اصن قبول نمیکنه که مشکل داره لعنتی😭😭😭😭

اندازه ی ۱۰۰ گرم هویج پلو خالی ۱۳۰‌ کالری‌ گوشت هم اگه مرغ بوده یا گوشت قرمز وزنش رو جدا حساب‌ کن

ممنون عزیزم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا هم بگن بابایی ریش داره بوس نه...💑👨‍👩‍👦‍👦👬شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰