1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571110 بازدید | 115760 پست
سلام عزیزم مرسی فدات شم همچنین برای تو سال سرشار از خوبی ها باشه وووووووی عاشق وروجکم. شدم که😍😍 ...

😘😘😘😘😍😍😍😍

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
عزیززززززززم..... خیلی با بچه کوچیک سخته....  انگار داری سه سال پیشه منو تعریف میکنی😖😖😖

اره واقعا

مخصوصا ک گودزیلام هییییییچ کمکی نمیکنه گشاد خان 😭

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤

نمیدونم چرا ورمه🤔 ولی شکم قشنگ انگار ۶ ماه حامله شدم باور کن.نمیدونم چرا اینطوریه بخدا هیچی هم نمیخورم ولی شکمم خیلی عجیب قریب شده😲

خدا ب دادم برسه تا زایمان😝

@kiarash_mami    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام همه برو بچ های کمر باریک😍

کوفتتون بشه کمرای باریکتون😢 😁

روز گودزیلا ها و پدرای عزیزتونم مباااارک😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سال نو هم مبارکتون باشه ایشالا پیش پیش😍😍😍😍😍  سال ۹۸ هی کیلو کیلو آب کنین.

منم بتونم دیگ ایشالا سال دیگ اینموقه کم کنم 😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1158

و اینکه بگم خییییلی خوشحالم ک شما هارو پیدا کردم و باهاتون آشنا شدم😚😚😚😚

همتون موفق باشد ایشالا دوستای مهربونم😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینم بگم ک حالم خوبه دارم تند تند پی ام میدم چون خونم نیستم اومدم جاتون خالی گیلان😃😃😃

جا همتون خالی😍

امشب برا هم دیگ دعا کنیداااااا😚😚❤❤❤😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چرا ورمه🤔 ولی شکم قشنگ انگار ۶ ماه حامله شدم باور کن.نمیدونم چرا اینطوریه بخدا هیچی هم نمیخ ...

ا خی نازی نازی😍😍😍

نگران نباش زود میگذره انءشالله سالم و سلامت بیاد بغلت.....و سال خوبی داشته باشی🤲🤲🤲❤❤❤❤

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
اینم بگم ک حالم خوبه دارم تند تند پی ام میدم چون خونم نیستم اومدم جاتون خالی گیلان😃😃😃 جا همتون خ ...

اخ خوشبحالت منم مسافلت میخام😍😍😍

خوش بگذره حتما؛توام برا من دعا کن حامله ای

اخ خوشبحالت منم مسافلت میخام😍😍😍 خوش بگذره حتما؛توام برا من دعا کن حامله ای

حتما عشقم😍😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1125
حتما عشقم😍😍😍😍😍😍

ممنونم😘😘😘😘😘

اره واقعا مخصوصا ک گودزیلام هییییییچ کمکی نمیکنه گشاد خان 😭

یه درصد فکر کن مردا کمک‌کنن😏😏😏😏

گودزیلاهای اخمخ😈😈

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلام دوستای گلم اخرین روز سال ۹۷ انءشالله بخیر بگذره و سال جدید پر از اتفاقای خوب باشه براتون پر از ...

فداتشم عزیزم

انشاءالله تو هم کنار کیارش و شوهرت با شادی و خوشبختی زندگی کنید و اتفاقای خوب امسال برات بیوفته 😍

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی
فداتشم عزیزم انشاءالله تو هم کنار کیارش و شوهرت با شادی و خوشبختی زندگی کنید و اتفاقای خوب امسال بر ...

قربونت برم توکل برخدا😍😍😍😍🤲🤲🤲🤲

سلاااام

میدونم الان همه دارین بدو بدو میکنییییین

من هرچی جمع میکنم باز میریزن...کلافم دیگههههه

اتو لباس دارم یک عاااااالمه

دوباره باید جارو و دستمال بکشم...

لوازم پذیرایی نچیدم

کلن صفر صفرم....

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»🔒»» هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏
1167
سلاااام میدونم الان همه دارین بدو بدو میکنییییین من هرچی جمع میکنم باز میریزن...کلافم دیگههههه ات ...

سلام

نه ما هیچ بدو بدویی نداریم

امروز صبح من ظرف شستم

گازو تمیز کردم

بعدشم شوهرم. حموم و دستشویی رو شست و خونه رو جارو کشید

دیروزم یکی از اتاقا که یکم به هم ریخته بود رو ردیف کردیم

خونم تمیزه تمیزه

فقط مونده بخوابم بلند شم برم حموم موهامو سشوار بکشمو بعدش بریم آمپولمو بزنمو بریم خونه مامانمینا برای روز پدر

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
سلاااام میدونم الان همه دارین بدو بدو میکنییییین من هرچی جمع میکنم باز میریزن...کلافم دیگههههه ات ...

البته تو بچه داری قضیه ات فرق میکنه

انشالله که زود زود کارات تموم بشه عزیزم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

منم😰😰😰😱😱🤒🤒

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
سلام نه ما هیچ بدو بدویی نداریم امروز صبح من ظرف شستم گازو تمیز کردم بعدشم شوهرم. حموم و دستشویی ...

مایده جان از فرصتهات حسابی استفاده کن وحالشوببر،دوسال دیگخ تو روهم میبینیم،ما بچه دارها هیچوقت خونه هامون کامل جمع نمیشه،یه ریخت وپاش خاصی داریم همیشه😄😄

835