1177
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 644054 بازدید | 129208 پست

سلام دوستان

کالری صد گرم هویج پلو با گوشت چنده؟؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰
سلام بهارم 😘😘😘😘😘 خودت چطوری منم خوبم عشقم دارم دوره خودم میچرخم با این کارهای خونه و زندگی بعد ...

واقعا خسته نباشی حق داری هیچی سخت تر از سرویس دهی به گودزیلاها و بچه نیس من ی روز سر کار نمیرم تو خونه بیشتر کار می کنم دعوامون میشه اخرش🤣🤣🤣

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

سلام دوستان کالری صد گرم هویج پلو با گوشت چنده؟؟

اندازه ی ۱۰۰ گرم هویج پلو خالی ۱۳۰‌ کالری‌

گوشت هم اگه مرغ بوده یا گوشت قرمز وزنش رو جدا حساب‌ کن

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
واقعا خسته نباشی حق داری هیچی سخت تر از سرویس دهی به گودزیلاها و بچه نیس من ی روز سر کار نمیرم تو خو ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
1156

سلام صبح   بخیر دوستای گلم  آخرین روز سال ۹۷ رو براتون خیر و خوشی میخوام.

امسالم با تمام خوبی ها و بدیهاش گذشت امیدوارم سال آینده بهترین سال باشه برای همتون عزیزان دل از خداوند بخواهید تا بهتون عطا کنه 😊😊😊😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام شکوه جون خودت خوبی؟

سلام عزیزدلم من له له ام خسته خسته دلم میخواد دو روز دیگه عید باشه 

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
سلام شکوه جون خوبی کیک اشلاتی که نخوردی🤣🤣🤣

سلام فدای تو بشم نه بابا فقط همش به بدو بدو بودم .

خیلی کار داشتم تازه دیروز این شوهر مشنگ من پیله کرده بریم فرش بشوریم پریودم بودم ذفتیم خونه باباش و اینا فرش شستم جر خوردم خدا وکیلی .

تاااااازه امسال خودمم شیرینی درست کردم خیلی کار داشتم قشنگ روزی یکبار اشپز خونه را خونه تکونی میکردم.

از بس که کارم زیاد بود خسته شدم یک کیلو و خورده ای کم کردم باورت میشه بدون رعایت کردن و اینا شدم 67.800😜

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
سلام صبح   بخیر دوستای گلم  آخرین روز سال ۹۷ رو براتون خیر و خوشی میخوام. امسالم با تمام ...

سلام مریم گلی پیشاپیش پساپیش پشت و پیش عیدت مبارک باشه عزیزم هرچی ارزوی خوبه مال تو همه بچه های تاپبک😍😍😍😍😍😍😍

سلام صبح   بخیر دوستای گلم  آخرین روز سال ۹۷ رو براتون خیر و خوشی میخوام. امسالم با تمام ...

سللم گلم همیچنین انءشالله هرچس اتفاقه خوبه تو سال جدید واس تو و خانواده ت بیوفته و دخترای گلت سالم و سلامت و عاقبت بخیر باشن❤❤❤

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"
8
سلام عزیزدلم من له له ام خسته خسته دلم میخواد دو روز دیگه عید باشه 

سلام چرا🤣🤣خسته نباشی،،،گلنوش چطوره؟

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"

سلام عزیز دلم‌ .

سال نو شما هم مبارک امیدوارم بهترین اتفاقات‌ براتون رقم‌ بخوره😙😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   

سلام دوستای گلم اخرین روز سال ۹۷ انءشالله بخیر بگذره و سال جدید پر از اتفاقای خوب باشه براتون

پر از پول؛پر از ارامش؛پراز سلامتی؛پر از خوشحالی؛پراز برکت

@دوباره_زندگی    

انءشالله ک نی نی تو سال جدید صحیح و سالم بیاد بغلتو سال ۹۹ کنار سفره هفت سینت مث وروجکا نشسته باشه🤲🤲😍😍

@mahgoliiiii    

توام انءشالله هرچی صلاحته پیش بیاد برات و با عشقت سالیان سال با خوشبختی و دلخوش زندگی کنید🤲🤲🤲😘😘😘

سلام دوستان عزیز صبح آخرین‌ چهار شنبه ی سالتون‌ به خیر 

😙😙😙

امیدوارم تا الان بهتون خوش گذشته باشه و در سال جدید‌ خوب و خوش باشید و باربیییی😍😍

با قدرت بیشتر  چربی ها رو بسوزانید

عیییییید همگی  مبارک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
سلام دوستان عزیز صبح آخرین‌ چهار شنبه ی سالتون‌ به خیر  😙😙😙 امیدوارم تا الان بهتون خوش گذش ...

😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

1179
سلام فدای تو بشم نه بابا فقط همش به بدو بدو بودم . خیلی کار داشتم تازه دیروز این شوهر مشنگ من پیله ...

سلام عزیزم‌ آفرین جنرال موتوری شدی😍😍

اون فرش ها خشک میشن حالا🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
سلام مریم گلی پیشاپیش پساپیش پشت و پیش عیدت مبارک باشه عزیزم هرچی ارزوی خوبه مال تو همه بچه های تاپب ...

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

سللم گلم همیچنین انءشالله هرچس اتفاقه خوبه تو سال جدید واس تو و خانواده ت بیوفته و دخترای گلت سالم و ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام عزیز دلم‌ . سال نو شما هم مبارک امیدوارم بهترین اتفاقات‌ براتون رقم‌ بخوره😙😙

😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام دوستای گلم اخرین روز سال ۹۷ انءشالله بخیر بگذره و سال جدید پر از اتفاقای خوب باشه براتون پر از ...

سلام عزیزم

مرسی فدات شم

همچنین برای تو سال سرشار از خوبی ها باشه

وووووووی عاشق وروجکم. شدم که😍😍😍😍🙊🙊🙊

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1190