1147
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 735529 بازدید | 146898 پست
ممنونم😘😘😘😘

😍😍😘😘

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

بعد حق میدم ولی اتفاقیه که افتاده دیگه حالا باید مدیریتش کنی عزیزم

شاید فردا اصلا یادش نباشه بنده خدا🤣🤣

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

🤣🤣🤣

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1156

اره بابا . صبح پاشو براش صبحونه اماده کن .یه دونه هم بوسش کن یادش میره😌😌😌😌😌

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
اره بابا . صبح پاشو براش صبحونه اماده کن .یه دونه هم بوسش کن یادش میره😌😌😌😌😌

خودش بیدارم میکنه هی زیبا زیبا میکنه منم میگم هووووم🤣🤣🤣

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
🤣🤣🤣

مریم خوب کم کردی...نری عید دیدنی خودتو بترکونی😐😐😐😐حیفه .هفته بعد اگه رعایت کنی میای دهه ۸۰😍😍

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
نمیدونم اصلا چی درسته چی غَلطه فقط اینو میدونم از وقتی دوستم گفت داره میره خرید ی عالمه حسای بد اومد ...

این حس رو هممون داریم

و این طبیعیه

نگران نباش

من وقتی این حس کنید سراغم تا فردا بهم ریخته هستم 

نگاه کن اون دوستت فقط داری از خوشی های زندگیش بهت میگه تو که از باطن زندگیش خبر ندازی 

شاید اینقدر تو چشم شوهره کشیده طلاها رو که اون بیچاره مجبور شده این دم عیدی بره براش بخره حتی با قرض

به این نکته ها هم گوشه چشمی داشته باش

1233
مریم خوب کم کردی...نری عید دیدنی خودتو بترکونی😐😐😐😐حیفه .هفته بعد اگه رعایت کنی میای دهه ۸۰😍😍

واااای 😍😍😍😍خدا کنه😘😘

این حس رو هممون داریم و این طبیعیه نگران نباش من وقتی این حس کنید سراغم تا فردا بهم ریخته هستم&nb ...

اوهوم واقعا درست میگی......منم فردا خوب میشم ی روز حالم میگیره و بعدش اوکی میشع

عزیزم حتما پستت تو بقیه پستا گم شده و کسب ندیده ک دوست بشه......عضو بودی از قبل یا جدیدی؟؟

جدید اومدم دو هفته بودم چون تحویلم نگرفتن منم رفتم

یعنی همون موقع گفتن بامداد گفته عضو جدید نمیگیریم منم مث بچه های عاقل گفتم خودم برم تا بیرونم نکردن😂

اوهوم واقعا درست میگی......منم فردا خوب میشم ی روز حالم میگیره و بعدش اوکی میشع

زیبا بزرگ شو😬😬😬🤣🤣🤣

خودش بیدارم میکنه هی زیبا زیبا میکنه منم میگم هووووم🤣🤣🤣

حالا شوهر من خیلی ناز داره. حالا حالاها آشتی نمیکنه😒😒😒😒

منم اوایل منت کشی میکردم. اما دیگه الان حوصله ام نمیکشه😆😆😆😆

اماده میشم بچه هارو میدارم پیشش میرم بیرون خرید میکنم .تابیام بچه ها یه دهنی ازش سرویس میکنن که خودش میاد اشتی میکنه😂😂😂😂😂

1167
حالا شوهر من خیلی ناز داره. حالا حالاها آشتی نمیکنه😒😒😒😒 منم اوایل منت کشی میکردم. اما دیگه الان ...

🤣🤣🤣

واااای 😍😍😍😍خدا کنه😘😘

😌😌😌😌😌😌😌😌به به چه شود......

😌😌😌😌😌😌😌😌به به چه شود......

😏😏😏😊😊😊

جدید اومدم دو هفته بودم چون تحویلم نگرفتن منم رفتم یعنی همون موقع گفتن بامداد گفته عضو جدید نمیگیری ...

الانم عضو جدید نمیگیره🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄استارتر گفته...فقط میتونی صفحه اولو رو بخونی و طبق اون پیش بری

1241