1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044096 بازدید | 205722 پست
خیلی بلایی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

😌😌😌😌😌😌😌💖💖💖💖💖💖

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
😘😘نووش جوون  نه دیگه سوخاری نُچ😜😜

خخخخ 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

وای شادی جون نمیدونم چرا اینجوری میشه خیلی راحت میتونم برم ولی پشتم ساییده میشه حتی با پتو مثل آدمیزاد نیستم😐😐😐😐

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
@نیییییییکی   عزیزم من چیکار کنم نمیتونم درازنشست برم پشتم زخم میشه . راحت میتونم بیام بالا &n ...

ایی بابا ‌ چرا 😯😯

خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی رو تخت چون فشارکمتر شاید حس شه‌ تعدادش‌ رو بیشتر کن

تیکر هدفمیییی   
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

بنظرت این خوبه خوب فشار میاره رو عضلات شکم 

نه جونم  شهرزاد جون اجازشو‌ داده بود 😝😝😝😜

هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌

@نیییییییکی    دلوخکی گولت نزننا من به هیشکی اجازه ی هیچی ندادم غیر از تثبیت بامداد بقیش حرامه دیگه😌😌

😯😯😯😯
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

رو تخت امتحان نکردم باشه پس میتونم بیشتر هم برم از ۲۰۰ تا تو بگو هزارتا 😁😊😊😊😊

ممنونتم عزیزم😘😘😘😘😘

1376
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

سلام عشقم خوش بگذره با قوم الظالمین😊😊😊😊😊

1396
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی :۶۳ 💚وزن هدف ۵۸💪💪💪تاپیک بامداد خمار 

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

تیکر هدفمیییی   
ای جان حسابی کُفری هستیا معلومه😁😁😁😁

قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز نوبتم بوده هی حس میکنم اومده اما هنوز خبرش نیومده کاش تا شب بیاد راحت ش☹☹😖😖

😯😯😯😯
مریم جووونی این ها هم خوبن

ممنونتم من تمام اینارو رفتم چندین ماهه خیلی حرکت تو چالشها بود انجام دادم ولی دیگه فک کنم اینقد رو شکمم تاثیر نمیزاره همین درازنشست با زیرشکم بهتره انگار برام.

1391