1147
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 811320 بازدید | 162456 پست
دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

وای شادی جون نمیدونم چرا اینجوری میشه خیلی راحت میتونم برم ولی پشتم ساییده میشه حتی با پتو مثل آدمیزاد نیستم😐😐😐😐

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
@نیییییییکی   عزیزم من چیکار کنم نمیتونم درازنشست برم پشتم زخم میشه . راحت میتونم بیام بالا &n ...

ایی بابا ‌ چرا 😯😯

خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی رو تخت چون فشارکمتر شاید حس شه‌ تعدادش‌ رو بیشتر کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

بنظرت این خوبه خوب فشار میاره رو عضلات شکم 

نه جونم  شهرزاد جون اجازشو‌ داده بود 😝😝😝😜

هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌

@نیییییییکی    دلوخکی گولت نزننا من به هیشکی اجازه ی هیچی ندادم غیر از تثبیت بامداد بقیش حرامه دیگه😌😌

😯😯😯😯
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

رو تخت امتحان نکردم باشه پس میتونم بیشتر هم برم از ۲۰۰ تا تو بگو هزارتا 😁😊😊😊😊

ممنونتم عزیزم😘😘😘😘😘

1281
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

سلام عشقم خوش بگذره با قوم الظالمین😊😊😊😊😊

مبارک باشه خوشبخت بشن الهی

ممنون عزیزم 😘

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
1226
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
ای جان حسابی کُفری هستیا معلومه😁😁😁😁

قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز نوبتم بوده هی حس میکنم اومده اما هنوز خبرش نیومده کاش تا شب بیاد راحت ش☹☹😖😖

😯😯😯😯
مریم جووونی این ها هم خوبن

ممنونتم من تمام اینارو رفتم چندین ماهه خیلی حرکت تو چالشها بود انجام دادم ولی دیگه فک کنم اینقد رو شکمم تاثیر نمیزاره همین درازنشست با زیرشکم بهتره انگار برام.

رو تخت امتحان نکردم باشه پس میتونم بیشتر هم برم از ۲۰۰ تا تو بگو هزارتا 😁😊😊😊😊 ممنونتم عزیزم😘...

🤣🤣🤣

به به جنرال موتور😍😍

مریم گلی نازه‌ منی‌ . جنرال موتورمیییی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35