1147
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571862 بازدید | 115853 پست
بچه ها دختر عموی من با رژیم یک ماهه سیب ۲۰ کیلو کم کرده ینی برمیگرده؟البته صورتش ی جوری شده تیره شده ...

تو این یک ماه فقط سیب بوده 

وزن بدنش الان کاملا آماده س برای برگشت‌ ‌ به نظر من الان برای تثبیت برای اون زوده ‌ کالری شماری رو بگو انجام بده ‌ به جا دو روز ۵۰۰ هم ۸۰۰ مصرف کنه ورزش هم داشته باشه‌ تا بدنش عادت کنه‌  

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
سلام بچه ها صبحونه و ناهار روز فست چه غذاهایی بهم پیشنهاد میدین؟

چای سبز و یه عدد خرما ‌ و یه سیب متوسط

چای سبز و تخم مرغ آب پز و یه گوجه

دو کف دست نون و یه قوطی کبریت پنیر و چای سبز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
فودات بشم😚😚 منم خرما و کشمش میخورم یکی از خرماهامو کم کردم ۵ تا به کشمشام اضافه نمودم😂😂😂فیثاغو ...

🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم 

یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضافه میکنیم🤣🤣 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

صبحانه یدونه تخم مرغ ابپز😁با گوجه😋

یک سوم گردو هم خوردم😂😂😂

بعدشم میخام ۱۱ برم حلقه روی😊

امرووووووز میترکونم😎

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤

ناهارم میخام ته چین بزارم.خودم ی تیکه سینشو با گوجه یا ترشی میخورم.

میانوعده هم‌یا پرتقال یا گردو.😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
892

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🤰🤰🤰🤰🤰🤰😷😷😷😷😁😁😁😁

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

سلام صرح بخیر😁😁😁

من تازه از پیاده روی اومدم . هنوز چیزی نخوردم.‌

برم به طفلانم صبحونه بدم و بیام😁😁😁😁

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤

سلام.تاحالا کالری مصرفیم 0😁تازه ازخواب بیدارشدم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️وزن شروع=۷۰-وزن الان=۵۷.۹۰۰هدف اخر=۵۷مرسی ازبامداد خماروبچه های خوب تاپیک بامدادخمار😍

کالری مصرفی ۳۰ تا😀😀😀 ناهار نمیدونم چی بخورم؟؟🙁🙁🙁🙁 به جبران دیروز که حسابی جشن گرفته بودم. امروز میخوام فقط سبزیجات بخورم☺😋☺

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
تو این یک ماه فقط سیب بوده  وزن بدنش الان کاملا آماده س برای برگشت‌ ‌ به نظر من الا ...

مرسی گلم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 راسی هر قاشق غذا خوری دمی گوجه چقد کالری دارا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Do not be afraid of a friend ... If there is hell in it you will find good friends ... a boiling water sip with the Wright brothers and Edison and Sadegh Hedayat, Nietzsche, Einstein, and ... better than the saints in Heaven Who set the world hell for you !!! As long as you do not break humanity, do not be afraid of anything ... My religion is my intellect and the conscience is God's voice ...
8

سلام

مردددم

کل سرامیک های حموم با تیرک وحید شست😀

کل اتاق خوابم خالی کردم رنگ کنیم باز بچینم

امروزم کل لوازم برقی هارو گذاشتم پایین کاورهاشون شستم😯خسته شدم یهو باز خون ریزیمم شروع شد

نمیدونمم چی رو چقدر خوردم😐وزنم ثابته 

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
سلام مردددم کل سرامیک های حموم با تیرک وحید شست😀 کل اتاق خوابم خالی کردم رنگ کنیم باز بچینم امر ...

سلام خسته نباشی. 😊😊😊😊

خودتون میخواین رنگ کنین؟؟؟

سلام خسته نباشی. 😊😊😊😊 خودتون میخواین رنگ کنین؟؟؟

مرسی😍

ن بابا پری سال رنگ کردم باز بچه ها خط خطی کردن میخوام لک گیری کنم

خونه تکونی خراب کرده رژیممو صبحونه برنح نهار نون پنیر شام معلوم نیس😧😵😨😱😟😩

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه.

تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁

من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخام برم‌با کش کار کنم 😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم  یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضاف ...

😝😝😝😝تو لوحت خو قند کشمش کمتره دیگه دارم سعی میکنم همشو بکنم کشمش😂😂😂خو کمتر ازین مگه میشه اصن محاله برام☹☹من کسی بودم که یک کبلو دانمارکی رو تنهایی دو روزه میخوردم عااااشق شیرینیجاتم این برام یعنی معجزه قدرمو بدون😂😂😂😂

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
1103
🤣🤣🤣🤣🤣خوشم‌ میاد کاری به ضرر شکم نمیکنیم  یکی از یه چیزی کم میکنیم ‌ ۵ تا یه چیز دیگه اضاف ...

رفتی صفحه ی ۴۶۲۰ خوندی😨😨😯😯

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه. تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁 من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخا ...

😛😛😛😛😛زرنگ کی بودی توووو😁👏🏾👏🏾👏🏾

عزیزان روز فست و فردا وزن کشیه. تنبل نباشید بلند شید ورزش کنید😁 من ست اول حلقه رو رفتم.الانم میخا ...

من دوروز دیگه موعد پریودمه . از الان شکمم باد کرده☹☹☹ اما حتما وزن میکنم. دوست دارم ببینم این هفته چیکار کردم😃😃😃

البته چون نزدیکه پریودمه شاید اشتباه نشون بده اما این که ببینم کم نکردم خودش باعث تلنگر میشه که بیشتر ورزش کنم و غذامم مراعات کنم😌😌😌😌😌

باشد که تاعید من رو ترازو عدد ۷۰ رو ببینم😍

من دوروز دیگه موعد پریودمه . از الان شکمم باد کرده☹☹☹ اما حتما وزن میکنم. دوست دارم ببینم این هفته چ ...

مراقب باش تلنگری نشه که دیگه رژیم نگیری😈😈😈

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

چالشامو رفتم فقط حلقم مونده انشااله بتونم چندتا ست بزنم امروز 😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
835