1147
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 573177 بازدید | 115982 پست
خدا حفظش کنه ، بلا دور باشه ازش ،برم یکم کارام رو انجام بدم ،

فدات بشم همچنین....برو منم میخام اشپزخونه رو شروع کنم

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
یه عکس از خونت میدی خیلی دوس دارم ببینم😉😉

پذیرایی و اشپز خونه ک داغونه فقط اتاق خاب تمیزه😁😁

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

برو بهترازاپی است،مال من موهام تو پوست میموند،تمام تاول تاول میشد بعد اپی

چند جلسه بايد بري دائمي از بين ميره يا ن

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي،،،7۷- وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍
892
سلام عزیزم اگه تازه وارد تاپیک شدی و یک شنبه اسمتو وارد تاپیک وزن نکردی  استارتر گفتن که عضو ج ...

سلام عزیزم 

وارد کردم وزنمو توی تاپیک اعلام وزن 

چند روز پیش بامدادخمار گفت وزنتو توی تاپیک وارد کن از فردا دیگه عضو نمیگیرم

منم وزنمو وارد کردم ولی از امروز شروع کردم 

قبلا خاموش رژیم گرفتم با تاپیکای قبلیه بامداد جون ولی الان برای انگیزه بیشتر گفتم شرکت کنم 

بچه ها ي نظر خواهي لطفا جواب بديد

بفرمیو ننه

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
عزیزم هیچ چیز الان نمیتونه تورو خوشحال کنه جز اینکه طرز فکرتو عوض کنی.  منم پنج سال مشکل داشتم ...

خدا دخترتو واست نگه داره من سالهاس خودمو به خدا سپردم بهش توكل كردمو به زور ازش نخواستم اما قوربونش برم يه نيم نگاهم بهم نميكنه

دلم پر از غصه اس اما ميخوام دوباره بلند شمو از اول شروع كنم من تلاش ميكنم اميدوارم خدا هم يه روز لطفشو شامل حال منم بكنه😘😘

شما كجا هستين؟؟؟؟ 

8
فدات عزیزم😙😙 گیسوجون بین خودمون باشه منم از امروز باخودت دوباره شروع کردم😆😂😂 دیشب اعترافنامه و ...

😒😒😒😒😒

خوب خوبه 😁😁😁

يه پايه از زير رژيم در رو مثل خودم پيدا كردم😚😚

پذیرایی و اشپز خونه ک داغونه فقط اتاق خاب تمیزه😁😁

خب از همون اتاق خواب بده😊😊😊

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
1167
خدا دخترتو واست نگه داره من سالهاس خودمو به خدا سپردم بهش توكل كردمو به زور ازش نخواستم اما قوربونش ...

من بچه هام پسرن. 

من تو یکی از شهرهای استان زنجان هستم. 😙😙😙😙

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤

سلااام عشقولیاااا

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»🔒»» هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏
من تا حالا ٩٠٠ تا خوردم باقيش بمونه واسه شام

من ۷۰۰ تا خوردم تازه میخوام بقیه شو  بخورم😁😁😁😁

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلااام عشقولیاااا

سلام عزیزم. 

835