1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 569012 بازدید | 115333 پست

سلام تا الان 10دقیقه ورزش کردم 

50تاپروانه

50تا دراز نشست

30تا قدم درجای بلند

350تاهم طناب.150تا دیگه باید بزنم

60تا دوچرخه هم رفتم

وزن شروع70❤67/600❤66/600❤65/800❤65/400❤65/700❤67😢❤وزن هدف 54
والا دیدم همه بهت میگن سیکس پک😁😁😁 وای نیکی نمیدونم چی خوردم کیو خوردم چی شده چی نشده یک ساعته تو ...

😂😂😂😂چی خوردی چیز نفاخ‌  نخور‌ 

یه کم عرق نعنا بخور

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   

مامانا ی مهربون  چیدو برای عیدی یه تخفیف خیلی خوب تا 25 اسفند داره

کد تخفیف ویژه نی نی سایت chido97145

کلیک کنید

بدن منم سفته....منم ۸۹/۷۰۰ بودم ینی ۷۰ کیلو بشم میشم مث هیکل تو ک تو عوس بود😍😍 با همین تاپیک انقد ...

من برنامه کرفسو از این تاپیک شناختم ولی از اولش تو تاپیک فعالیت نداشتم

از اواسطش اومدم

من اوایل رژیم سه روز در هفته 1 ساعت پیاده روی میکردم و سه روز در هفته نیم ساعت میرقصیدم

بعد شد روزی 1 ساعت پیاده روی

بعد شد سه روز 1ساعت پیاده روی به اضافه سه روز در هفته 2 ساعت باشگاه بدنسازی به اضافه انواع چالش های شکم و با سن

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
😂😂😂😂چی خوردی چیز نفاخ‌  نخور‌  یه کم عرق نعنا بخور

به خدا هیچی نخوردم

فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت

به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ 😂😂😂😂

اونم میگه بزززززن😂😂😂😂😂

رد دادیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
892
نیکی تا الان 1150کالری خوردم ولی توش هله هوله هم بود😢

هله هوله چی بود 

کالری مجازت‌ چند تاس

دیگه چیزی نخور تا قبل ۸ در غار رو ببند😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
من برنامه کرفسو از این تاپیک شناختم ولی از اولش تو تاپیک فعالیت نداشتم از اواسطش اومدم من اوایل رژ ...

منم ۵ تا چالش هرروز میرم مال پا؛شکم؛کپل؛بازو؛همه بدن

رقصم اوایل ۲۰ دقه بود ب اضافه ۵۰ تا دراز نشست

الانکه با بچه ها ورزشام خیلی زیاد شده........فقط باشگاه نمیرم بخاطر پسرم!!

میگم وقتی ک وزنم کم شده و نزدیک هدفم بودم ورزشامو کم کنم با مثلا چندروز ی بار؛البته با رژیم.....چاق نمیشم دوباره؟

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
به خدا هیچی نخوردم فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ ...

😂😂😂😂😂

جو باد داره  سوپ کلا چون آبکیه‌ این جوریه‌ یه کم عرق نعنا بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
هله هوله چی بود  کالری مجازت‌ چند تاس دیگه چیزی نخور تا قبل ۸ در غار رو ببند😂😂

1200تا

2تا برش کوچیک سیبزمینی سرخ کرده 

1قاشق برنج بو داده.

بقیش میوه و غذا بود

وزن شروع70❤67/600❤66/600❤65/800❤65/400❤65/700❤67😢❤وزن هدف 54
به خدا هیچی نخوردم فقط سوپ خوردم برای شام که توش یکم جو پرک داشت به شوهرم میگم گوج دارم کی کارکنم؟ ...

🤣🤣🤣🤣🤣من اصلا گوجو نیستم شاید سالی سه چهار بار دیگه چی بشه🙈🙈🙈🙈🙈🤣

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
8
منم ۵ تا چالش هرروز میرم مال پا؛شکم؛کپل؛بازو؛همه بدن رقصم اوایل ۲۰ دقه بود ب اضافه ۵۰ تا دراز نشست ...

نه وزنت برنمیگرده ولیییییی باااااااید مواظب غذات باشی همیشه

آفرینورزشت خیلی خوبه

ولی سعی کن ورززشتو کنار نزاری به خاطر سلامتیت هم که شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂😂 جو باد داره  سوپ کلا چون آبکیه‌ این جوریه‌ یه کم عرق نعنا بخور

😁😁😁😁😁😁

الان میرم روش یه چیزی میخورم بندازه بره این نفخو😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣من اصلا گوجو نیستم شاید سالی سه چهار بار دیگه چی بشه🙈🙈🙈🙈🙈🤣

مگه من گوجوام بیتلبیت؟ 😒😒😒😒😒😒

اینا همه گوج کنجدمه😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه وزنت برنمیگرده ولیییییی باااااااید مواظب غذات باشی همیشه آفرینورزشت خیلی خوبه ولی سعی کن ورززشت ...

ن کنار ک نمیزارم بخصوص رقصمو...انقده ک رقص دوس دارم😍😍

ولی الان واقعا دارم خودمو میکشم میگم یکم ک وزنم کمتر شد و نزدیک هدفم شدم ورزشامو کمتر کن چون خورد و خاکشیرم الان😫😫💪

1200تا 2تا برش کوچیک سیبزمینی سرخ کرده  1قاشق برنج بو داده. بقیش میوه و غذا بود

😩😩😩😩بیا منم بخور 

برنج میگم نخور بو داده هم میخوری😬😬

خدا میدونه غذات چی بوده و چه قدر کربوهیدرات داشته😯

دیگه چیزی نخور تا فردا .

یه برنامه برای هر روزت درست کن طبق اون برو جلو ‌ کم کربوهیدرات باشه‌

پروتئین و سبزیجات و فیبرش بیشتر باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر هدفمیییی   
1103
ن کنار ک نمیزارم بخصوص رقصمو...انقده ک رقص دوس دارم😍😍 ولی الان واقعا دارم خودمو میکشم میگم یکم ک ...

حقته😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه من گوجوام بیتلبیت؟ 😒😒😒😒😒😒 اینا همه گوج کنجدمه😍😍😍

ووووی اخه خودش هنوز اندازه کنجد نیس گوجش کجا بوده🤣🤣🤣

حقته😂😂😂😂😂

وای مائده نگو خیلی گناه دارم سر چالشا واقعا گریه میکنم😫😫

ووووی اخه خودش هنوز اندازه کنجد نیس گوجش کجا بوده🤣🤣🤣

خودش اندازه کنجد نیست

هورمونش که هست😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1170