1147
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 569376 بازدید | 115422 پست
سلام دوستای خوبم روز خوبی داشته باشید❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام خانوم گلی😘😘صبحت بخیر 

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤

سلام دوست جونیا صبحتون بخیر و شادی😘😘😘😘💚💙❤💜🧡💛

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

نه نینی که ندارم فعلا داریم درمان میکنیم و هزینه میدیم برا یه نیم وجبی که منت بذاره و بیاد تو دله من ...

عه مگه چند وقته اقدامی عزیزم؟انشالله میاد توکل کن برخدا عزیزدلم🙏🙏🙏

سها جون از این چالشا دیگ نمیزنی.بیایم تاپیکت ورزش کنیم مث اینجا☺

اتفاقا پایه نداشتم واسه همین نذاشتم اینجا دیگه  اگه پایه ای امروز برنامه یک هفته رو بنویسیم و بذاریم تاپیک چالش یک هفته ای توی امضام و  هرروز تیک انجام رو بزنیم. من معمولا روی کاغذ مینویسم میزنم به یخچال که مدام چشمم بهش باشه. 

کدوم چالش ورزش رو داری انجام میدی؟ 

1157
اتفاقا پایه نداشتم واسه همین نذاشتم اینجا دیگه   اگه پایه ای امروز برنامه یک هفته رو بنویسیم و ...

این چالشا سخته؟اگر سخت و وقت گیر نیس منم پایه ام 

چون بچه کوچیک دارم بخاطر اون میگم

صبحتون بخیر دوستان.

اولین فستمه امروز 

امیدوارم موفق بشم.

صبحانه ی لیوان شیر 1.5 درصد.

لطفا برای حل مشکلم یک صلوات بفرستید.خیلی محتاج دعاهاتونم.     ((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))
کوجایییی دختر شیرازی جونم امروز ندیدمت اصن☹☹😙😙

سلام خوجلم. دیروز جمعه بود و من بیشترشو خواب بودم   

ایشالله از امروز هستم ولی خشتم  

دستورش رو میشه برام بفرستی لطفا؟؟

تخم مرغ 3عد

نصف لیوان روغن

2قاشق چای خوری پوست پرتقال

اب پرتقال 3.4دیوان

ارد 2لیوان

وانیل 3.4 قاشق چای خوری

بکینگپودر2قاشق چای خوری

شکر1 لیوان

فرتو رو 180درجه بزار 

تخم مرغ و وانیل و شکرو با همزن بزن تا مواد کرم رنگ و 3برابر شه بعد پوست پرتقال و آب پرتقال رو اضافه کن 

بکینگ پودرو با ارد 3دور الک کن 

آرد و روغن رو تو سه مرحله بریز و با لیسک هم بزن

قالبو چرب کن موادو بریز توش بزار تو فر.30تا40دقیقه طول میکشه تا بپزه.

ببخشید دستورش از گوشیم حذف شد مجبور شدم با زبون خودم بهت توضیح بدم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
این چالشا سخته؟اگر سخت و وقت گیر نیس منم پایه ام  چون بچه کوچیک دارم بخاطر اون میگم

سلام گلم

نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. نمونه ی برنامه ها توی تاپیک چالش یک هفته ای توی امضام هست

1125
سلام گلم نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. ...

ممنون الان نگا میکنم

ولی من این هفته پنجرم موردی نداره؟

عه مگه چند وقته اقدامی عزیزم؟انشالله میاد توکل کن برخدا عزیزدلم🙏🙏🙏

یک سال و یک ماه😊

انشالله

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا هم بگن بابایی ریش داره بوس نه...💑👨‍👩‍👦‍👦👬شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰
تخم مرغ 3عد نصف لیوان روغن 2قاشق چای خوری پوست پرتقال اب پرتقال 3.4دیوان ارد 2لیوان وانیل 3.4 ق ...

ارد و روغن رو چجور تو سه مرحله بریزم؟؟

پوست پرتقال باید خشک باشه؟؟

خواهش میکنم ممنوح ک جواب دادی

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا هم بگن بابایی ریش داره بوس نه...💑👨‍👩‍👦‍👦👬شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰

سلام همگی صبح تون بخیر اینجا داره برف میاد دلتون هم بخواد فست خوبی هم  داشته باشید که فردا امتحان ه 😍😍😍😍😍😍😍

پرقدرت وبا انگیزه برای رسیدن به هدفم تلاش خواهم کرد به امید آنکه به وزن دلخواهم برسم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
سلام همگی صبح تون بخیر اینجا داره برف میاد دلتون هم بخواد فست خوبی هم  داشته باشید که فردا امتح ...

سلام عزیز

اینجا دیشب برف میومد الان دیگه نمیاد فقط شهرمون سفید شده

584

سلام خوشکل خانما   صبح فستتون بخیر و شادی  

برنامه امروز من بیشتر بر پایه ی آب محوریه  چند روزه مصرف نونم زیاد بوده و امروز باید جبران کنم

صبحانه یدونه خیار . دو لیوان آب

میان وعده . چایی سبز و یدونه خرما.20 کالری

قبل از ناهار دو لیوان آب

ناهار عدسی بدون روغن و نون 250 کالری و سالاد 30 کالری 

چایی سبز و یدونه خرما 20 کالری

تا قبل از شام 4 لیوان آب 

شام بادمجون کبابی و کلم و کدو اب پز 100 کالری

قبل از خواب یکی دو لیوان آب

تا خود صبح هم تو دستشویی  

سلام گلم نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. ...

سها جونی میگم اوناکه هدفه...کارایی ک روزانه انجام میدیم....ولی چالش ورزشی نفهمیدم !!

ممنون الان نگا میکنم ولی من این هفته پنجرم موردی نداره؟

اشکالی نداره برنامه هاتو بر اساس پریودیت بذار . مثلا خوردن چایی سبز رو قطع کن بجاش دمنوش دارچین ابلیمو رو بذار

یانوع ورزشتو بر اساس چیزی که میتونی انجام بدی تغییر بده

اشکالی نداره برنامه هاتو بر اساس پریودیت بذار . مثلا خوردن چایی سبز رو قطع کن بجاش دمنوش دارچین ابلی ...

توی پنچری نمیشه چای سبز خورد؟

لطفا برای حل مشکلم یک صلوات بفرستید.خیلی محتاج دعاهاتونم.     ((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))
سها جونی میگم اوناکه هدفه...کارایی ک روزانه انجام میدیم....ولی چالش ورزشی نفهمیدم !!

اسم کاری که انجام میدیم چالش یک هفته ایه یعنی هرکاری برای کاهش وزنمون توی طول یک هفته. که ممکنه هر هفته متغیر باشه.

شما میتونی برنامه چالش ورزشیت رو هر برنامه ای که خودت قادر به انجامشی بذاری . الان داری کدوم چالش ورزش رو انجام میدی؟

835